IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
    Днес беше егати деня на тая борса
    Какво, да не би някой да е спечел?

    Коментар


    • Днес беше егати деня на тая борса
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
        Незнам кардио диагнозта им каква ще е ,но е редно,според мен ,всеки който знае кой е продавача по всяка позиция -акция по акция да сподели името на продавача-на ПРОСТАЦИТЕ трябва да се знаят имената .Примерно в темата за Х акция големия продавач бе еди кой си -с ГОЛЕМИ БУКВИ
        А по спокойно щото Корило няма почивен ден......Аз съм един от Простаците имам продадени акции в Холдинг Варна и Холдинг св София и холдинг Нов Век и ЕУБГ .....Така господин Ентелект.....
        Така къде ще ми запишеш името.....А забравих днес за преоценка на портфеилите...утре ще е друго.....
        Last edited by Монти; 28.02.2020, 17:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

          Да ти имам оптимизма. Що не смениш темата? Има една "Паника на БФБ" се казва - пиши в нея! При това в сегашната стойност на Софикс единствено не е отчетено въздействието на Третата Световна война, а такава не се задава все още
          Ако знаеш колко още има да пада бфб ще разбереш колко много още има да учиш за борсите.

          Коментар


          • Голям кеф днес на БФБ. И мецанките се наиграха, и бичетата също. Дай Боже повече такива дни за нашата борса!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Я, Софка излезна на + даже за пореден ден. Няма такава гавра с акулите навън. хахахаха
              A Доверие е +15% ...
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Незнам кардио диагнозта им каква ще е ,но е редно,според мен ,всеки който знае кой е продавача по всяка позиция -акция по акция да сподели името на продавача-на ПРОСТАЦИТЕ трябва да се знаят имената .Примерно в темата за Х акция големия продавач бе еди кой си -с ГОЛЕМИ БУКВИ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Я, Софка излезна на + даже за пореден ден. Няма такава гавра с акулите навън. хахахаха
                  не споменавай плюса, че треперушките дето си хвърлиха акции акциите ще заемат местата отредени за заразените с коронавирус само, че с кардио-диагноза
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                    Или пък няма ))
                    Западняците малко преиграха с този спад, днес утре чакам рязък отскок
                    Виж днес какъв червен отскок има днес Дауто хихихи !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                      Я, Софка излезна на + даже за пореден ден. Няма такава гавра с акулите навън. хахахаха
                      I love this game!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                        Я, Софка излезна на + даже за пореден ден. Няма такава гавра с акулите навън. хахахаха
                        Бетата на Софка спрямо световните финансови пазари направо кърти. Има собствени финансови правила

                        Коментар


                        • Я, Софка излезна на + даже за пореден ден. Няма такава гавра с акулите навън. хахахаха
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            15%,не страшно че си без кеш....пред тебе са няколко пътя ,да гледаш как пада портфейла ,да продадеш няколко позиции с най малко загуба или да вземеш репо....Обикновенно се случва или форумните теории казват ,когато и последния оптимист продаде маркета отскочи с по 10,15%
                            Големите какво ще правят е по-важно. Има и подобрения все пак от предната таква криза (2008 г.) - сега няма неориентирани чужденци, няма толкова ливъридж (репа и т.н. потребителски кредити), както и фондовете ни, може и да са се оказали прави, че почнаха още от 2018 г. да продават, когато имаше големи спадове пак назапад. Но сегашните спадове, вече официално се водят като сривове, тоя път е различно..поне подготовката на всички е на ниво..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              15%,не страшно че си без кеш....пред тебе са няколко пътя ,да гледаш как пада портфейла ,да продадеш няколко позиции с най малко загуба или да вземеш репо....Обикновенно се случва или форумните теории казват ,когато и последния оптимист продаде маркета отскочи с по 10,15%
                              Ще продам Монти само когато/ ако ми трябват пари. Засега имам доходи от друго място и нямам финансови затруднения. Проблемът е, че не мога да довнасям, както правих винаги, че обезщетявам роднина за дял от едни наследствен апартемент. Направил съм си някаква оценка и цените на които съм придобил съответните акции ми допадат. Е, явно съм могъл да ги купя и по-тънко, но и моите си цени ме кефят. Няма пълно щастие...
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                                Явно трябваше да остана с 0 кеш за първи път от 8 години, за да видя колко много може да потъва Софикс! Хахаха . Това е чакал мръсникът - процентовия да няма пукната пара, за да се срине, неговата кожа . хахаха
                                15%,не страшно че си без кеш....пред тебе са няколко пътя ,да гледаш как пада портфейла ,да продадеш няколко позиции с най малко загуба или да вземеш репо....Обикновенно се случва или форумните теории казват ,когато и последния оптимист продаде маркета отскочи с по 10,15%

                                Коментар

                                Working...
                                X