IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Диверсифицирай
    https://www.24chasa.bg/novini/article/8252098
    Греъм ,човека разбира от борса ,но няма Доверие и Алтерко....

    Коментар


    • Днес Борсата да не е решила да раздава бонуси послучай 3 март?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от zlatna treska Разгледай мнение

        Виж сега многоуважаеми от мен колега Начев. Трябва да се прави нещо, вместо да си чешем мадурите за да извадим мъдри мисли. Знаеш приказката за една патка която мислила и мислила и накрая се гътнала, Мир на душата й, и да не повтаряме нейния пример. Вече 30 години преход само се умува и се психясва народа,, по добре да правим нещо, пък било то добро или лошо. Просто да пробваме по метода на пробата и грешката. В сегашното дереже не сме цъфнали и вързали, По-добре да трупаме и друг опит. Белким стане таз пущина демокрацията по-нормална и човешка, Извинявам се за правописа и словореда, ако има издънки, днес ми е ден да са напия от мъка
        Колега, извърши много правилен ход като човешки си призна, че в днешния ден по някакви си там твои причини е намесен сериозно алкохолът!
        И аз го уважавам и употребявам безкритично.
        Оценявам позитивно, защото иначе имаше хипотеза да си леко трескав , а в тези времена шега с това не бива.
        Освен позитивни оценки, отправям надежда, че пиячката не ти е засегнала чувството за хумор.
        Би било жалко като за събота вечер!
        С многоуважаемост!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Факт е, че еврото има и предимства.

          На тях именно и на стоенето в чакалнята предимно акцентира колегата Панев.
          Да влезем в „чакалнята“ и там да чакаме

          Сега е моментът да проведем истински важните реформи, за да се качат доходите и да станем атрактивно място за живеене

          Почти директно Панев изрича и негативни съждения по повод на еврото, което е правдива позиция и му прави чест. Нещата са многообразни и често твърде противоречиви.
          Акцентите, които са изведени чисто журналистически и оптично, правят нещата да изглеждат дебалансирани. Чакалнята е едно, еврото е друго. Дания е друг случай и сравняване с нея е неудачно.
          Звученето н а статията като цяло е: НАПРЕЕЕД!

          Панев много добре знае, че идеята му има и сериозни слабости. Ако влезем заедно с Хърватска в чакалнята, не можем да знаем какви ветрове ще повеят в близките години, респективно не можем да сме сигурни, че няма да окажат натиск върху нас за приемане в еврозоната. В момента звучи леко нелепо, нали?! Ама преди два месеца и короната звучеше нелепо, пък сега доминира дневния ред. Страната ни като правило не издържа на натиск. За тази цел трябва да има много подготвени, неукорими, лично неуязвими, високо патриотично настроени, със сериозно самочувствие, отговорни елити, които стоят начело на организирани, мотивирани, добре образовани и със самостоятелно мислене заможни граждани.
          Нищо от посоченото го няма в действителност при нас.

          Истината е, че лидерът винаги следва да знае двете страни н а монетата, но въпреки това да взема решения и да излъчва сигурност и увереност относно правотата на решенията си. Пред широка публика не е необходимо да се теоретизира напоително и да се демострира досадно владеене на материята.
          Чакане на пълен консенсус е меко казано пълен абсурд!

          Иначе ще се окаже, че коментарът на читателя под статията е напълно приложим:

          Виж сега многоуважаеми от мен колега Начев. Трябва да се прави нещо, вместо да си чешем мадурите за да извадим мъдри мисли. Знаеш приказката за една патка която мислила и мислила и накрая се гътнала, Мир на душата й, и да не повтаряме нейния пример. Вече 30 години преход само се умува и се психясва народа,, по добре да правим нещо, пък било то добро или лошо. Просто да пробваме по метода на пробата и грешката. В сегашното дереже не сме цъфнали и вързали, По-добре да трупаме и друг опит. Белким стане таз пущина демокрацията по-нормална и човешка, Извинявам се за правописа и словореда, ако има издънки, днес ми е ден да са напия от мъка

          Коментар


          • Факт е, че еврото има и предимства.

            На тях именно и на стоенето в чакалнята предимно акцентира колегата Панев.
            Да влезем в „чакалнята“ и там да чакаме

            Сега е моментът да проведем истински важните реформи, за да се качат доходите и да станем атрактивно място за живеене

            Почти директно Панев изрича и негативни съждения по повод на еврото, което е правдива позиция и му прави чест. Нещата са многообразни и често твърде противоречиви.
            Акцентите, които са изведени чисто журналистически и оптично, правят нещата да изглеждат дебалансирани. Чакалнята е едно, еврото е друго. Дания е друг случай и сравняване с нея е неудачно.
            Звученето н а статията като цяло е: НАПРЕЕЕД!

            Панев много добре знае, че идеята му има и сериозни слабости. Ако влезем заедно с Хърватска в чакалнята, не можем да знаем какви ветрове ще повеят в близките години, респективно не можем да сме сигурни, че няма да окажат натиск върху нас за приемане в еврозоната. В момента звучи леко нелепо, нали?! Ама преди два месеца и короната звучеше нелепо, пък сега доминира дневния ред. Страната ни като правило не издържа на натиск. За тази цел трябва да има много подготвени, неукорими, лично неуязвими, високо патриотично настроени, със сериозно самочувствие, отговорни елити, които стоят начело на организирани, мотивирани, добре образовани и със самостоятелно мислене заможни граждани.
            Нищо от посоченото го няма в действителност при нас.

            Истината е, че лидерът винаги следва да знае двете страни н а монетата, но въпреки това да взема решения и да излъчва сигурност и увереност относно правотата на решенията си. Пред широка публика не е необходимо да се теоретизира напоително и да се демострира досадно владеене на материята.
            Чакане на пълен консенсус е меко казано пълен абсурд!

            Иначе ще се окаже, че коментарът на читателя под статията е напълно приложим:


            Авторът:....."Важен е пътят, не крайната дестинация".
            Стара мъдра поговорка........."Ако не знаеш къде отиваш, никога няма да стигнеш където искаш".

            Коментар


            • Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Днес играта ми хареса.
                то да е само днеска ..
                Не е препоръка

                Коментар


                • Днес играта ми хареса.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Не знам как излизате на плюс, но моя портфейл от акции пада с по 2-3% всеки ден
                    И аз се чудя с малко трасе и малко хим ,като имам 4 акции продадени на плюс от 5 до 10% и едва закърпих деня и всички западни ги купих днес и баланса едва крета ..верно форума е пълен с магЮсници и ахмаци.....Едно време в училище имахме табло със снимки на сгрешилите другарчета и да не правят така а тук ще правят форумен списък на простаците продали акциите си..Как са посмели да направят подобно нещо....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Пред една дилема съм сега и моля за съвет.Аз сега да купувам ли артии за предстоящото брутално рали на безкозовия или да купувам памперси за оптимистите ?
                      Диверсифицирай
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Не знам как излизате на плюс, но моя портфейл от акции пада с по 2-3% всеки ден
                        Това е само заради Доверие иначе вс ми и надолу. От Януари съм вътре с малко над 10%

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение
                          Започнах деня с -4% и завърших с +0.75 признавам си, че леко се напрегнах.
                          Не знам как излизате на плюс, но моя портфейл от акции пада с по 2-3% всеки ден

                          Коментар


                          • Започнах деня с -4% и завърших с +0.75 признавам си, че леко се напрегнах.

                            Коментар


                            • Пред една дилема съм сега и моля за съвет.Аз сега да купувам ли артии за предстоящото брутално рали на безкозовия или да купувам памперси за оптимистите ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                А по спокойно щото Корило няма почивен ден......Аз съм един от Простаците имам продадени акции в Холдинг Варна и Холдинг св София и холдинг Нов Век и ЕУБГ .....Така господин Ентелект.....
                                Така къде ще ми запишеш името.....А забравих днес за преоценка на портфеилите...утре ще е друго.....
                                Евалла-нищо че по едната позиция няма сделка днес-и си пропуснал да се похвалиш как си ги купил преди това на 2 лева -абе -говоря за акции на които се изсипаха количества на дъна(според мен) и са в Софикс а не в БГ120
                                Last edited by aleks262; 28.02.2020, 18:08.

                                Коментар

                                Working...
                                X