IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Холдинг Варна по-скъп от Химимпорт - ебааааа гу, другарку....
    Нашата борсичка е велика Тази седмица не търгувах, но другата може да позакупя нещо, ще видим
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Ами включвайте се де, не чакайте индекса да се занули
      Така като гледам задокеанските братя май ще коригирам софка до 400

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
        Щом и златото, което е уж убежище при кризи се сгромолясва, може би наистина са зле нещата. Дали има информация, която се крие от нас?
        Марджин коловете рутят златото. Като свършат гледай какво ще направи златото. За справка -- виж предната криза.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Ташунко, пожелавам ти успешна търговия - да хванеш възможно най-ниските цени, а също на всички останали, които в момента имат излишни пари за инвестиции да хванат дъната.
          Благодаря,приятелю.Успех и на теб!!! Ти си един от малкото на БФБ които имат реална преценка за нещата.Такива като теб трябва да правят печалби от борсата.Успех !!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от undoo Разгледай мнение

            Щом чаршията е отворена ще се поогледам за софикс 430 и тогава газ.
            Как мислиш ще чакам ли до Понеделник
            Ами включвайте се де, не чакайте индекса да се занули

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Докато сваря да преместя офертите по-надолу и съм купил първите бройки цкб на 99 ст.Първата катма за кучетата Другите ще ги търсим на 90 ст и по-долу
              Ташунко, пожелавам ти успешна търговия - да хванеш възможно най-ниските цени, а също на всички останали, които в момента имат излишни пари за инвестиции да хванат дъната.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                ами заповядай! какво ще искаш ?
                Щом чаршията е отворена ще се поогледам за софикс 430 и тогава газ.
                Как мислиш ще чакам ли до Понеделник

                Коментар


                • Първоначално изпратено от undoo Разгледай мнение
                  Здравейте!
                  Преди 4 години се махнах от тази родна трагедия и се бях зарекъл никога в живота да не пипам бфб.
                  Но както вървят нещата има много голяма вероятност да инвестирам отново някой лев в следващите сесии!
                  ами заповядай! какво ще искаш ?

                  Коментар


                  • Здравейте!
                    Преди 4 години се махнах от тази родна трагедия и се бях зарекъл никога в живота да не пипам бфб.
                    Но както вървят нещата има много голяма вероятност да инвестирам отново някой лев в следващите сесии!

                    Коментар


                    • Айде още 9 нови заразени. Лавината тръгва. Утре дали ще пробие 456.789 софка

                      Коментар


                      • Докато сваря да преместя офертите по-надолу и съм купил първите бройки цкб на 99 ст.Първата катма за кучетата Другите ще ги търсим на 90 ст и по-долу

                        Коментар


                        • ФиБанката най-после слезе на реалната си цена 1,7-1,8.
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Щом и златото, което е уж убежище при кризи се сгромолясва, може би наистина са зле нещата. Дали има информация, която се крие от нас?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


                              Баси, пак по бели гащи ме хванаха...
                              хахаха, е всички сме така ! И не само по бели, а и със свалени гащи !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


                                Баси, пак по бели гащи ме хванаха...
                                Като снега през зимата

                                Коментар

                                Working...
                                X