IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Парите ще се появят когато пазара тръгне стремглаво нагоре ще се получи като при снежната топка но в обратна посока....., но кога ще стане това никой не знае

    Коментар


    • Тук пак ли сме на тема пожелания
      Семинари разни и не знам кво тук трябва пари а те ги няма вижда се даже и от Хасково .че пара нема

      Коментар


      • здравейте,
        съжалявам за страниците. Ако някой ми бе писал щях да му ги пратя. Имам достъп до пдф на всички ежедневници, но като качвам страници в инвестора нещо леко се размазват.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Че ще бъдат изнесени резултатите на 13.08 е обявено преди много месеци. Не търси под вола теле, ще намериш друго
          Имах предвид, че тези тестове можеха да се направят много по-бързо, съответно резултатите можеше да са налични много по-рано. Не търся под вола теле.
          BSE is dark and full of terrors...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Тази статия от Банкер не е много четлива!

            Но това което виждам е че на четири банки не им достигат общо близо 500 милиона лева провизии. Явно този който натиска ПИБ с тези по големи бройки знае за какво става дума. Някой ако е чел статията да сподели ако има нещо друго интересно.
            Накара ме да си купя и чета книжен весник, което не съм правил от години И тия 500 млн. се оказаха толкова измислена сметка на Банкеръ, че не си заслужава коментира.
            А тоя при ПИБ се надявам много да го е яд след седмица -две

            Коментар


            • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
              Много глупаво са го измислили резултатите да се публикуват точно в събота (следващата, не тази). Ако всичко беше наред с тези тестове, резултатите щяха да излязат още преди няколко месеца, но вместо това виждаме забавяне на резултатите, което не говори добре!
              Че ще бъдат изнесени резултатите на 13.08 е обявено преди много месеци. Не търси под вола теле, ще намериш друго

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Вярно е , само със семинари и празни приказки не става.Пък и каква е гаранцията,че
                парите ти няма да бъдат откраднати от някой велик мажоритар.
                +1

                Коментар


                • Много глупаво са го измислили резултатите да се публикуват точно в събота (следващата, не тази). Ако всичко беше наред с тези тестове, резултатите щяха да излязат още преди няколко месеца, но вместо това виждаме забавяне на резултатите, което не говори добре!
                  BSE is dark and full of terrors...

                  Коментар


                  • Тази статия от Банкер не е много четлива!

                    Но това което виждам е че на четири банки не им достигат общо близо 500 милиона лева провизии. Явно този който натиска ПИБ с тези по големи бройки знае за какво става дума. Някой ако е чел статията да сподели ако има нещо друго интересно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение



                      пишат 500 милиона само не им достигат....
                      та на кой ....

                      Коментар





                      • Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Пара няма кой да вкарва на борсата та затова няма и оптимизъм.Останалото е празни надежди .
                          Вярно е , само със семинари и празни приказки не става.Пък и каква е гаранцията,че
                          парите ти няма да бъдат откраднати от някой велик мажоритар.
                          Last edited by Grosss; 06.08.2016, 06:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            -Ааа бе тоя , ОПТИМИЗЪМА ... пара си чине !
                            Ма яз днеска ка гледамммм ... съм връз 10те% приносТ из обороцията с
                            мойте юбер 12К. гъ евъ
                            Саде пишман да не ида ! - вай ваййй
                            Пара няма кой да вкарва на борсата та затова няма и оптимизъм.Останалото е празни надежди .

                            Коментар


                            • -Ааа бе тоя , ОПТИМИЗЪМА ... пара си чине !
                              Ма яз днеска ка гледамммм ... съм връз 10те% приносТ из обороцията с
                              мойте юбер 12К. гъ евъ
                              Саде пишман да не ида ! - вай ваййй

                              Коментар


                              • За тези, които нямат куража да държат позиции ще дам дам един личен пример
                                - продадох BVN ранната пролет с малко печалба , след като треперих при спада откакто я бях купил есента на на 5.6 .... сега е над 15 ... Прекалено рисково беше тогава щото ми беше 2/3 от портфейла ....
                                В тоя ред на мисли .... скоро ще видим ракети , важното е да сме на борда
                                Last edited by Protokol; 05.08.2016, 17:17.
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X