IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • И Доналд Тръмп се обяви за лечението на коронавирус, за което Кирил Домусчиев сподели преди няколко дни. То е свързано с комбинация от две лекарства, които дават доста добри резултати при третирането на COVID-19. Председателят на КРИБ, който е носител на КОВИД-19, заяви, че се лекува именно с това съчетание на медикаменти, а то му е било препоръчано от френски лекари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Рошав, давай я тая рецепта. То нали знаеш, кой каквото прави, го предлага и го хвали.
      Разбира се.Щом имаш нужда винаги ще ти я дам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Ами бизнес як е това ама ти само от бизнес с арпаджик разбираш
        Ясно. Разкри ме.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Миризлив ти му мисли за кредитите и репата си.Аз искам Дъртия на 6-7000 пункта да иде ама за теб ще е зле.Оооо забравих да ти дам рецепта за домашен хляб да си правиш .
          Рошав, давай я тая рецепта. То нали знаеш, кой каквото прави, го предлага и го хвали.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Явно си навлезнал и в оръжейния бизнес.
            Докато висиш на паркинга следиш сделките с оръжие.
            Ами бизнес як е това ама ти само от бизнес с арпаджик разбираш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Рошав, дъртия ти приятел отива на десятка, а ти ми се правиш на олигарх.
              А кредитите, какво ще ги правиш?
              Миризлив ти му мисли за кредитите и репата си.Аз искам Дъртия на 6-7000 пункта да иде ама за теб ще е зле.Оооо забравих да ти дам рецепта за домашен хляб да си правиш .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Ако четеш повече ще разбереш че шофьорите на камиони сега имат много работа а другите не работят.Когато човек е прост няма как да види това.Апропо в БГ много ще ти се стъжни положението.Офертата ми за чувала с брашно още стои.Твой е.
                Рошав, дъртия ти приятел отива на десятка, а ти ми се правиш на олигарх.
                А кредитите, какво ще ги правиш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Според мен също сега не е време за купуване на любимите артии като ЦКБ и други.Ще има още да падат борсите.Америка не я виждам скоро да се стабилизира.Предполагам ще има нещо положително чак към края на годината или началото на следващата.За оръжието е вярно.Изкупиха всичкото оръжие и боеприпаси по магазините .
                  Явно си навлезнал и в оръжейния бизнес.
                  Докато висиш на паркинга следиш сделките с оръжие.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Вожд, ти най-добре си знаеш сметката, разбира се, Само исках да кажа, че според мен е рано за някои от "любимите" ни "артии", в смисъл че може да изчакаме да се стабилизира курса
                    Но разкажи ни за америка, дочува се че разграбват оръжейните магазини, може да споделиш впечатления, а всички знаем, че Старият Дау определя падежа по манежа
                    Имаш ли някои новости или различни от досега новини зад океана ?кога очакваш някаква стабилизация
                    Според мен също сега не е време за купуване на любимите артии като ЦКБ и други.Ще има още да падат борсите.Америка не я виждам скоро да се стабилизира.Предполагам ще има нещо положително чак към края на годината или началото на следващата.За оръжието е вярно.Изкупиха всичкото оръжие и боеприпаси по магазините .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Виж сега, животът не се състои само от препълнени паркинги с безработни и гладни тираджии.
                      Но това си е твой проблем, разбира се.
                      Ако четеш повече ще разбереш че шофьорите на камиони сега имат много работа а другите не работят.Когато човек е прост няма как да види това.Апропо в БГ много ще ти се стъжни положението.Офертата ми за чувала с брашно още стои.Твой е.

                      Коментар


                      • Май Американците са открили чудотворната вода

                        Коментар


                        • Няма ли да свършва карантината, напукаха ми се ръцете от миене

                          Коментар


                          • https://glas.bg/biznes/erdogan-udari...h2pgnQvFb990Ak

                            Ердоган удари всички в земята с тези мерки в помощ на хора и бизнес в Турция

                            Коментар


                            • В Унгария: извънредно положение до края на 2020 г.

                              https://www.segabg.com/hot/category-...WC31qgcKpKm16k


                              Извънредното положение в Унгария да се удължи до края на 2020 година, поиска в проектозакон, изпратен до парламента, правосъдният министър на страната Юдит Варга. Мерките включват още разпускане на парламента, управление чрез укази, забрана за провеждане на избори/референдуми в периода, а наказанието за разпространяване на фалшиви новини и слухове е до 5 години затвор. 140 ключови предприятия се поставят под контрол на армията, военни излизат да патрулират по улиците, съобщиха австрийски медии.

                              НЕ Е ЛИ МНОГО, ИЛИ НАШЕТО Е МАЛКО..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик

                                Ама и ти намери до кого да се допиташ!

                                Става скучно и във форума, рекох си, да разнообразим малко обстановката

                                Коментар

                                Working...
                                X