IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Полки, дребна душичка явно за теб и в твоите среди е комплимент..Имаш хиляди пъти този комплимент от мене щом е така..Ама ти наистина в голяма част от писането си се занимаваш с участниците във форума , вместо с пазара..Това каква полза ти носи, да не избиваш и ти комплекси..Аз не се занимавам с никой , ако не се обръща лично към мен и никого не обиждам , ако не е започнал пръв..Ти защо го правиш- изпитваш ли удоволствие от това..
    Щото е прост Кире.Комплексарче което се напъва да се докаже а всъщност само доказва че е нищо.

    Коментар


    • Полки, дребна душичка явно за теб и в твоите среди е комплимент..Имаш хиляди пъти този комплимент от мене щом е така..Ама ти наистина в голяма част от писането си се занимаваш с участниците във форума , вместо с пазара..Това каква полза ти носи, да не избиваш и ти комплекси..Аз не се занимавам с никой , ако не се обръща лично към мен и никого не обиждам , ако не е започнал пръв..Ти защо го правиш- изпитваш ли удоволствие от това..

      Коментар


      • Агресивен, никога не съм казвал и не съм се хвалил и оплаквал във форума..Смятам , че с информацията, която пускам давам знак какво правя, дали съм оптимист или песимист..

        Коментар


        • Кире, няма оправяне с теб! Аз не искам лично на мен да ми кажеш, а да го кажеш пред колегите във форума. Ако исках да е само за мен щях да те питам на ЛС.

          Коментар


          • Пак копи пейст хихихи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Полки, ти нали се правиш на голям играч, защо се страхуваш от прогнозите..Като не мислиш и пишеш глупости , то е естествено да се срамуваш после и да ти се смеят..
              запиши 820 до края на годината

              Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Понеже не съм си позволил да те обиждам и виждам , че ти го правиш ще ти отговоря..Полки ти сам си знаеш колко си се излагал в изминалите години и има хора , които често ти го напомнят..Моля те този път бъди по- внимателен и не го прави..Ако продължаваш с обидите ще сменя тона и аз..

              с кое съм те обидил, бе, кирчо? ...... кажи кое те обижда ...... ако съм сгрешил за мен не е проблем да се извиня...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Полки, ти нали се правиш на голям играч, защо се страхуваш от прогнозите..Като не мислиш и пишеш глупости , то е естествено да се срамуваш после и да ти се смеят..Понеже не съм си позволил да те обиждам и виждам , че ти го правиш ще ти отговоря..Полки ти сам си знаеш колко си се излагал в изминалите години и има хора , които често ти го напомнят..Моля те този път бъди по- внимателен и не го прави..Ако продължаваш с обидите ще сменя тона и аз..

                Агресивен, та кой си ти та да ти казвам какво купувам и продавам..Много си малък за да получаваш нещо от мен, а и доста се поизложи с троленето си..Аз за разлика от Вас нямам нужда да си избивам комплексите..От 1992г. купувам и продавам акции , оцелял съм и съм спечелил доста независимо от кризите и не съм политически зависим като Вас..
                Кире той тоя ..... не може да понесе истината.Когато го притиснеш започва винаги да обижда.Дреме ми дали ще ми вика тираджия нали не съм шкембеджия като него.Аз за разлика от него имам компания с камиони,шофьори и прочие.Изкарвам чудовищни пари и се забавлявам на бфб а не ламтя.Докато той свежда всичко до комар и на живот и смърт.
                Last edited by RUBLA; 22.03.2020, 18:31. Причина: Спазвайте добрия тон.Личностни анализи на ЛС.

                Коментар


                • Полки, ти нали се правиш на голям играч, защо се страхуваш от прогнозите..Като не мислиш и пишеш глупости , то е естествено да се срамуваш после и да ти се смеят..Понеже не съм си позволил да те обиждам и виждам , че ти го правиш ще ти отговоря..Полки ти сам си знаеш колко си се излагал в изминалите години и има хора , които често ти го напомнят..Моля те този път бъди по- внимателен и не го прави..Ако продължаваш с обидите ще сменя тона и аз..

                  Агресивен, та кой си ти та да ти казвам какво купувам и продавам..Много си малък за да получаваш нещо от мен, а и доста се поизложи с троленето си..Аз за разлика от Вас нямам нужда да си избивам комплексите..От 1992г. купувам и продавам акции , оцелял съм и съм спечелил доста независимо от кризите и не съм политически зависим като Вас..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    кирчо, кирчо ...... копи/пейст от двамата мунчовци ползваш и пишеш:



                    какво има да му се държи на репото? ........ и как реши, че пак ще боли ........ до сега не ме е боляло от репо и не знам как боли

                    кирчо ...... защо не ме питаш колко ме болеше от предните репа дето ги отворих септември 2016 и есента на 2017, а ги затворих януари 2018



                    кирчо, кирчо ...... дребна душичке малка ........ търсиш някой да даде прогноза за да можеш после с години да натякваш едно и също до втръсване ли?

                    никога не съм се боял да дам прогноза, но този път няма да го направя заради теб ...... дребна мъничка душицо...

                    Не че нещо но точно ти си този който чака някой да даде прогноза и после да пишеш кой какво казал.Ти обаче не си честен а винаги изопачаваш нещата.Затова сега си стой в артии а умните в кеш.Интересното е че ти който живееш в Столипиново определяш другите като Мангали ,Мисирки и прочие а ти всъщност кой си ? Мистър Цървул ,мистър Неудачник или мистър Злобар? Благойчо преди 12 г ти казах че не е за теб тази игра.

                    Коментар


                    • кирчо ...... ето ми прогнозата ........ няма промяна ...... запиши 820 до края на годината ...... дано си доволен и да спиш спокойно...

                      експат => септември 2020 софикс 715 пункта

                      полки => до края на 2020 год. софикс 820 пункта

                      Frosty => септември 2020 софикс 470 пункта

                      монти => до края на 2020 год. софикс 460 пункта

                      Todor Sabev => март-юни 2020 софикс 730 пункта

                      киро =>. до края на 2020 софикс 650 пункта

                      еди_мърфи => до края на 2020 софикс 780 пункта

                      siko13 => до края на 2020 софикс 680 пункта

                      unsworth => до края на 2020 софикс 640 пункта

                      SoHo => до края на 2020 за софикс 840 пункта

                      VGD => до края на 2020 софикс 800 пункта

                      Andy`Z => до края на 2020 софикс 580 пункта

                      inta53 => до 22,03,20г. софикс 760 пункта

                      dex => Q1 2020 софикс 640 пункта

                      Три без коз => до края на 2020 г. софикс 960 пункта

                      Mito Karamitov => до края на 2020 софикс 800 пункта

                      Батя => до края на 2020 софикс 810 пункта

                      спекуланта=> до края на 2020 софикс 600 пункта

                      sinbad => до септември 2020 софикс 620 пункта

                      "мистър Penk000" => до края на 2020 софикс 1,000 пункта

                      polax => до края на 2020 софикс 700 пункта

                      GG-BG => до края на 2020 софикс 620 пункта

                      mapadona => до края на 2020 софикс 690 пункта

                      wallbanger => Q4 2020 софикс 850 пункта

                      TheSkorpion => до края на 2020 г. софикс 860 пункта
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        герб натикат за еврозоната още когато България беше европредседателстваш .......... то не става само с искане ........не забравяй, че за да се влезне в еврозоната трябва да те поканят ........ до този момент ясно се вижда, че не ни искат!!!

                        какво да направят управляващите щом не ни искат!!!

                        гледаш, че повече от 10 год. нидерландия не ни иска в шенген и не ни канят дори и там...
                        Ако е вярно, че не ни искат - защо не са ни го казали досега?
                        Защо ни лъжат и протакват от година на година?
                        Като има проблем е редно да го заяват и да търсят решение, щом не ни искат там - да решат какво правят с Борда?
                        И как разбра, че правят нещо, след като при Европреседателсто тема за Еврозоната нямаше. Помниш ли приоритетите кои бяха? Аз ги помня добре, и ще ти кажа, че Еврозона приоритет нямаше. 2014 след съвета при Плевнелиев, нямаше ли решение за Еврозооната да се кандидатства, не дойре ли Бойко и останалите Дясни веднага след това за 3 г. управляваха, какви им бяха приоритетите за които се скараха - помниш ли? Еврозона нямаше и тогава нито стъпка, нито приоритет. Това е истината. Останалото са лъжите им.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          стига с този копи/пейст, бе, кирчо ........ не само, че нищо не можеш да измислиш сам, ами и тези глупости които си прочел във форума (от мисирката и мангала) и тях ги пействаш без да се замислиш...
                          За копи пейст ти си царя.Това правиш от 12 г само копираш кой какво бил казал.Казах ти гледай си шкембеджийницата и не си губи парите с неща които не разбираш.Ти си вечно в загуба а иначе акъли и критики на всеки даваш.Вместо да си развиваш готвенето ти си тръгнал на борсата да играеш.Ама нямаш усет Порки,нямаш.Алчноста ти пречи много и злобата.

                          Коментар


                          • Кире, питах конкретни неща, но ти нищо не каза. Това, че си събирал кеш 2 години не значи абсолютно нищо. И аз имам кеш, който още утре мога да вкарам в платформата, ама не това е важно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Агресивен, от две години пиша, че събирам кеш и кризата идва, но ти и другите ъпъри биехте мечките и пишехте за СОФИКС 1000..Мен не ме мисли, това ми е поредната криза и съм напълно готов..Мисли ти какво ще правиш, че няма да е леко за тези , които са дълги и без кеш..Рецесията идва и много хора ще останат без работа и доходи, а нямат и резерви..
                              Абсолютно съм съгласен.2017 продадох артиите и излязох на кеш.Сега е страхотен кеф да гледаш този срив без акции и с много кеш.А кризата която идва ще довърши и последните пишмян оптимисти и незнайковци на бфб.Не ми се мисли какво ще е пак в БГ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Твоите също ги знаем..Дръж репото да не изгърмиш, че пак ще боли..
                                Той има имунитет.Не му е за първи път.Не си научи урока.

                                Коментар

                                Working...
                                X