IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • The Microsoft co-founder suggested on Reddit that people remain calm amid the COVID-19 pandemic.

    Коментар


    • Силно се надявам днес нивото 400 да издържи

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        ето ми прогнозата ........ няма промяна ...... запиши 820 до края на годината ...... дано си доволен и да спиш спокойно...
        Имам си теория, че не всичко имащо просто обяснение е задължително толкова елементарно.

        Например преди четири години въпреки видимото възпрепятстване на разследването за намеса в изборите и очевидното почитание, което изпитва лидера на САЩ към лидера на Русия - никой не успя да докаже намеса в изборния прцес в САЩ. Настоящата година предстоят отново избори в САЩ, индексите бяха стигнали върховете си и видимо биковете бяха изморени, трябваше отдушник. Хоп появи се вирус в Китай, за който страната се справи за 2-3месеца. Но видиш ли този вирус дойде в западния свят - настана паника умело подклаждана от политици и медиите, които следят всяко тяхно действие.
        Лекари, които се надсмиваха над вируса и ни казваха колко по-страшен е сезнния грип изведнъж бяха впрегнати от политиците да оглавят кризата и запяха друга песен. Приятели и познати се шашнаха и започнаха да се появяват с маски и очила за плуване къде ли не - все едно гледам клип на The Prodigy от 1992година


        Но ще кажете - глупако виж Италия, там си отидоха почти 5 000 души.
        Никой не казва обаче, че "Италия в последните години от 2013 г. до 2017 г. във всичките четири сезона, според един специализиран анализ, има смъртност 68 000 загинали, които със сигурност имат отношение към грипната епидемия“.
        "През сезон 2013/2014 г. починалите италианци са 7000, през 2014/2015 - 20 000, през 2015/2016 - 15 000, а през 2016/2017 - вече са 24 000, всички починали при вероятна връзка с грип. Можете да се запознаете с изследването, тук:

        https://www.sciencedirect.com/scienc...01971219303285

        И точно в този перфектен момент, Вовата се скара с арабелите и сринаха петрола .
        Правителствата започнаха да блъскат инжекции с финансови анаболи в телата на изпадналите в шок икономики, а патока Доналд извади всичко, за което си мечтаят инвеститорите.

        Моята прогноза е, че след като видим спад в заболеваемостта април-май, дали заради карантината, топлото време или просто някое лекарство ще пребори вируса, борсите ще избухнат и ще видим невиждано до сега рали поне до президентските избори! А ако инвеститорите се стреснат от икономическите резултати 1-2трим, просто Путлер ще ги успокои, като се рабере с арабелите(разбира се без да влияе на изборите в САЩ ).
        За съжаление в БГ нямаме толкова допинг в икономиката, камо ли на пазарите, но ми се иска и тук следвайки световната еуфория да видим едни прилични нива на Софикс!
        Песимистите си имат къс, а оптимистите дълъг ЕТФ
        Успех на всички!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Няма да стане така.Ще има един подскок,но до там.Възстановяването ще е по-продължително и няма да е за 1 г .
          Вожде, аз лично очаквам още около 20% надолу навсякъде, бавно възстановяване и надали ще е само рецесия. Искрено ще се радвам вече да не съм прав. Азиатските пазари са надолу, днес Европа отново ще тръгне надолу, американските индекси ще продължат да натискат всякакъв оптимизъм който е останал. За съжаление. Все още не виждам обаче тоталното отчаяние в участниците на пазара. Рано е да се каже като цяло, че дъното е дошло. Чакаме все още.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
            Нещата с ковидчето вървят към бърз тест и правилна терапия с подходящите медикаменти.

            Да не стане само най-рязкото спускане в историята на пазарите най-бързото възстановяване. Щото на стадото бикове, държано под карантина един месец, малко му трябва и ше ви гази като на фестивала в Памплона.

            И само ще гледате дауто как катери 30ката, докато още невярващи си дояждате запасите с макарони!
            Няма да стане така.Ще има един подскок,но до там.Възстановяването ще е по-продължително и няма да е за 1 г .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

              Ташунко, я ми кажи ти като истински американски индианец? Има ли шанс тия дни да пуснат борсова ваканция в САЩ, с оглед на силно влошаващата се ситуация?
              Честно да ти кажа не мисля,че ще затворят борсата в САЩ.Та то повечето тарикати като Бъфет излязоха от пазара и сега чакат с кеша да влязат.Дори той самия каза,че има много желаещи с кеш да влязат на борсата но акциите станали твърде скъпи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                Нещата с ковидчето вървят към бърз тест и правилна терапия с подходящите медикаменти.

                Да не стане само най-рязкото спускане в историята на пазарите най-бързото възстановяване. Щото на стадото бикове, държано под карантина един месец, малко му трябва и ше ви гази като на фестивала в Памплона.

                И само ще гледате дауто как катери 30ката, докато още невярващи си дояждате запасите с макарони!
                Колега, по принцип не е разумно да се взимат заеми за покупка на акции, но наистина мобилизирай ресурс от каквото имаш, БЕЗ ЗАЕМИ и засечи пазара.
                Представи си не само колко много ще спечелиш, но и душевното задоволство, от това, колко правилно и визионерски ще си отиграл ситуацията.

                Подобни моменти, може би са 1-2 в живота.
                Ако наситина смяташ, че сценария ти ще се потвърди, приготви се, да си част, от прегазващите всичко по пътя си бикове!
                Last edited by Mike Florida; 22.03.2020, 23:05.

                Коментар


                • Нещата с ковидчето вървят към бърз тест и правилна терапия с подходящите медикаменти.

                  Да не стане само най-рязкото спускане в историята на пазарите най-бързото възстановяване. Щото на стадото бикове, държано под карантина един месец, малко му трябва и ше ви гази като на фестивала в Памплона.

                  И само ще гледате дауто как катери 30ката, докато още невярващи си дояждате запасите с макарони!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Демек му горят гащите . Хихихихи ! Добре казано .
                    Ташунко, я ми кажи ти като истински американски индианец? Има ли шанс тия дни да пуснат борсова ваканция в САЩ, с оглед на силно влошаващата се ситуация?
                    Last edited by Mike Florida; 22.03.2020, 22:40.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                      Твоят танк е с разкъсана верига, а и горят му резервоарите, тк че слагай каската и прогивогаза и се измъквай докле е време
                      Демек му горят гащите . Хихихихи ! Добре казано .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Важното е ти да спиш доволен......
                        Преди 12 години беше същия, агресия и обиди и безкрайни и безмислени спорове и над 20 баннати ника и и така до 2017 г. когато малко захлеби ,сега пак се връщаш в стария образ ,човека който всички са му виновни и нищо не разбират в сравнение с него....А това за извинението , започна със един загубен бас за 1000 лв и после спря да си ги плащаш....
                        но падналите не се ритат...
                        П.П. Относно таблицата мойта прогноза беше 430 при криза ,усредняването пак е твое....
                        Поведението му показва,че отново е загубил парите си.Сега ще плюе и обожда докато се възтановят артиите му.Тоя цървул скъсан нарича мен така само че аз съм с кеша а той със загубите.Тов дори не може да си представи какви доходи се генеритав Щатите а да не говорим сега когато единствените които работят свободно са транспортните компании.Толкова е смешен че мога само да го съжалявам.

                        Коментар


                        • Добре Полки ..Ще запомним твоята точна прогноза 820..
                          Last edited by Kiro; 22.03.2020, 21:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            кирчо ...... ето ми прогнозата ........ няма промяна ...... запиши 820 до края на годината ...... дано си доволен и да спиш спокойно...


                            Твоят танк е с разкъсана верига, а и горят му резервоарите, тк че слагай каската и прогивогаза и се измъквай докле е време

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Агресивен, никога не съм казвал и не съм се хвалил и оплаквал във форума..Смятам , че с информацията, която пускам давам знак какво правя, дали съм оптимист или песимист..
                              Ти ли бе!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                кирчо ...... ето ми прогнозата ........ няма промяна ...... запиши 820 до края на годината ...... дано си доволен и да спиш спокойно...
                                Важното е ти да спиш доволен......
                                Преди 12 години беше същия, агресия и обиди и безкрайни и безмислени спорове и над 20 баннати ника и и така до 2017 г. когато малко захлеби ,сега пак се връщаш в стария образ ,човека който всички са му виновни и нищо не разбират в сравнение с него....А това за извинението , започна със един загубен бас за 1000 лв и после спря да си ги плащаш....
                                но падналите не се ритат...
                                П.П. Относно таблицата мойта прогноза беше 430 при криза ,усредняването пак е твое....

                                Коментар

                                Working...
                                X