IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Като гледам днес и на големите борси мечките ги спукват от бой
    Китай ли визираш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Аз пък смятам, че ще тестваме дъното от 260 на Софикс и не съм сигурен че това дъно ще издържи.
      Океаните и моретата са виждали много потънали кораби с пробити дъна.
      Ще ти махаме от ракетата
      Абе как можа баш на дъното да продадеш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Аз пък смятам, че ще тестваме дъното от 260 на Софикс и не съм сигурен че това дъно ще издържи.
        Океаните и моретата са виждали много потънали кораби с пробити дъна.
        Хаха.. ти верно ли продаде Ужас.. дали е за купуване не съм сигурен.. но за продаване вече е късно!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          +1

          хората уважават мненията на съфорумниците които пишат кратко, ясно и не повтарят едно и също по цял ден...

          на инвеститорите време е ценно, а на спекулантите им е два пъти по-ценно...

          сега виждат един "майк флорида" който не цени нито своето време, нито времето на другите ....... а знаеш, че "времето е пари"...

          но смятам, че ще улегнеш след време и ще бъдеш доста полезен на форума ........ разбира се, че познаеш ли под 300 пункта за софка до края на годината ще станеш гуру и доста хора ще ти се кланят...

          пожелавам ти успех ...... макар, че изобщо не ми се иска
          Аз пък смятам, че ще тестваме дъното от 260 на Софикс и не съм сигурен че това дъно ще издържи.
          Океаните и моретата са виждали много потънали кораби с пробити дъна.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

            +++++++++++++++++++++++

            Остава да видим!
            +1

            хората уважават мненията на съфорумниците които пишат кратко, ясно и не повтарят едно и също по цял ден...

            на инвеститорите време е ценно, а на спекулантите им е два пъти по-ценно...

            сега виждат един "майк флорида" който не цени нито своето време, нито времето на другите ....... а знаеш, че "времето е пари"...

            но смятам, че ще улегнеш след време и ще бъдеш доста полезен на форума ........ разбира се, че познаеш ли под 300 пункта за софка до края на годината ще станеш гуру и доста хора ще ти се кланят...

            пожелавам ти успех ...... макар, че изобщо не ми се иска
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              не е необходимо толкова много пъти да пишеш едно и също ....... гледай как става:

              ти смяташ, че от днешните 415 пункта за софикс в края на година ще падне с минимум 25-30% и софка няма да е над 300 пункта

              аз смятам, че от днешните 415 пункта за софикс в края на година ще се покачи с минимум 25-30% и софка няма да е под 540 пункта

              днес имам подобен облог и в темата "химимпорт" ...... толкова е лесно ...... не боли, нали?
              +++++++++++++++++++++++

              Остава да видим!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                Бях казал, че няма да пиша, но в случая, смятам, че е редно да ти отговоря, на така поставения въпрос!

                Минималната граница е около 300, до края на годината!


                По принцип всеки, който дава фиксации на някакви нива, е човек, който нищо не разбира! И е напълно несериозно!

                Това е така, защото единственото, което е възможно, е да се осъзнаят някакви процеси и да се предугоди тренд или трендове!

                Всеки, който ти фиксира нива, е абсолютен лаик!

                За мен е глупаво, това, което правя, с фиксирането на тези 300 пункта мин., за достигане, но ето все пак го правя!

                Ще обясня, и защо смятам, че това е минимума!

                На първо място, аз смятам, че ще има реална криза! Това ще рече, че не сме видяли дъната в Запада. Смятам, че нарастването на безработицата в България, ще бъде изключително интензивно и още от лятото, ще започне да се говори, за много по-голяма криза от тази 2009г.
                Така погледнато, не само, че няма да се намират ентусиасти, да вкарват пари за покупки, но от дребните инвеститори, много ще бъдат принудени да ликвидират позиции, за да посегнат към спестяванията.
                Ще следват в идните месеци, непрекъснато лоши новини, за безработица, спад на БВП и други сътресения, които в комбинация с падащите западни пазари, ще кара много хора да излизат, поради страховете, че нещата ще се влошат допълнително!

                В тази ситуация, много малко хора, ще имат възможност да отделят пари, които да инвестират. Нито на частно, нито доверително!

                Фактически SOFIX е паднал с едно 25% до тук, за последните 6 месеца, което е нищо, на фона на това, което предстои!

                Колкото и да е нелепо определянето на нива, защото за мен наистина е нелепо, ето все пак ти казвам, 300 до края на 2020г.

                Честно казано, аз смятам, че може и да е доста повече, но съм абсолютно убеден, че ти дори и за тези 300 няма да повярваш!
                Затова, смятам, че към момента са достатъчни!
                не е необходимо толкова много пъти да пишеш едно и също ....... гледай как става:

                ти смяташ, че от днешните 415 пункта за софикс в края на година ще падне с минимум 25-30% и софка няма да е над 300 пункта

                аз смятам, че от днешните 415 пункта за софикс в края на година ще се покачи с минимум 25-30% и софка няма да е под 540 пункта

                днес имам подобен облог и в темата "химимпорт" ...... толкова е лесно ...... не боли, нали?
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Като гледам днес и на големите борси мечките ги спукват от бой

                  Коментар


                  • Държавата заделя 4,5 млрд. лв. за подкрепа на икономиката заради коронавируса

                    На Тиквун ще му дойде акъла в главата, но дано само парите не отидат в компаниите на Прасчо мамин златен и при Киро гела !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


                      нищо не каза ( не писа) за предложението ми за прогнозите .......... аз често давам прогнози, не се страхувам, че ще сгреша и никога не познавам!!!

                      за едната ми прогноза от миналата година ти я казах ....... тя, бе, че между 01.07.2020 и 31.12.2020 софикс ще стигне 820 пункта

                      имам и една прогноза от 2018 г. ........ и тя бе, че през 2030 год. софикс ще стигне 1620 пункта

                      прочетохме доста неща от теб, но нищо конкретно не видяхме нито в конкретно цифрово изражение за най-стария и популярен бенчмарк на БФБ, нито за някакъв конкретен период ...... в този ред на мисли ......... искаш ли да споделиш с нас нещо конкретно или ще си запазиш прогнозите за себе си?
                      Бях казал, че няма да пиша, но в случая, смятам, че е редно да ти отговоря, на така поставения въпрос!

                      Минималната граница е около 300, до края на годината!


                      По принцип всеки, който дава фиксации на някакви нива, е човек, който нищо не разбира! И е напълно несериозно!

                      Това е така, защото единственото, което е възможно, е да се осъзнаят някакви процеси и да се предугоди тренд или трендове!

                      Всеки, който ти фиксира нива, е абсолютен лаик!

                      За мен е глупаво, това, което правя, с фиксирането на тези 300 пункта мин., за достигане, но ето все пак го правя!

                      Ще обясня, и защо смятам, че това е минимума!

                      На първо място, аз смятам, че ще има реална криза! Това ще рече, че не сме видяли дъната в Запада. Смятам, че нарастването на безработицата в България, ще бъде изключително интензивно и още от лятото, ще започне да се говори, за много по-голяма криза от тази 2009г.
                      Така погледнато, не само, че няма да се намират ентусиасти, да вкарват пари за покупки, но от дребните инвеститори, много ще бъдат принудени да ликвидират позиции, за да посегнат към спестяванията.
                      Ще следват в идните месеци, непрекъснато лоши новини, за безработица, спад на БВП и други сътресения, които в комбинация с падащите западни пазари, ще кара много хора да излизат, поради страховете, че нещата ще се влошат допълнително!

                      В тази ситуация, много малко хора, ще имат възможност да отделят пари, които да инвестират. Нито на частно, нито доверително!

                      Фактически SOFIX е паднал с едно 25% до тук, за последните 6 месеца, което е нищо, на фона на това, което предстои!

                      Колкото и да е нелепо определянето на нива, защото за мен наистина е нелепо, ето все пак ти казвам, 300 до края на 2020г.

                      Честно казано, аз смятам, че може и да е доста повече, но съм абсолютно убеден, че ти дори и за тези 300 няма да повярваш!
                      Затова, смятам, че към момента са достатъчни!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Bloomberg: След COVID-19 иде комунизъм?

                        Слабите приходи за бизнеса може да доведат до национализиране на части от икономиката

                        https://blitz.bg/analizi-i-komentari...ews734997.html

                        У НАС И СЕГА УПРАВЛЯВАТ КОМУНИСТИ..
                        Съветска власт плюс електрификация

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Bloomberg: След COVID-19 иде комунизъм?

                          Слабите приходи за бизнеса може да доведат до национализиране на части от икономиката

                          https://blitz.bg/analizi-i-komentari...ews734997.html

                          У НАС И СЕГА УПРАВЛЯВАТ КОМУНИСТИ..
                          у нас 45 години (1944-1989) управляваха комунистите ...... след тях застъпиха техните деца и внуци и вече +30 години продължават тяхното дело...

                          това не е никаква новина, кире
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Bloomberg: След COVID-19 иде комунизъм?

                            Слабите приходи за бизнеса може да доведат до национализиране на части от икономиката

                            https://blitz.bg/analizi-i-komentari...ews734997.html

                            У НАС И СЕГА УПРАВЛЯВАТ КОМУНИСТИ..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              Ами кълнеше се ,че от 1.5 Хима ще стане 3.6 пък то стана 80 ст.
                              не си спомням някога да съм се заклел за нещо ....... последния път когато се клех и за който си спомням беше .......... ъъъъъъъъъъъъъъ ......... на клетвата преди +30 години

                              пак ще напиша, че целта пред ХИМ е 3,60 ..... мога и да се подпиша
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                тя анкета с прогнозите е от септември!!! ........ няколко листа назад може да видиш кой какво е прогнозирал...

                                нямам продажби на акции по време на Коледата 2019...
                                Ами кълнеше се ,че от 1.5 Хима ще стане 3.6 пък то стана 80 ст.

                                Коментар

                                Working...
                                X