IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    така да бъде ....... за да не се цупиш

    ________________

    всеки който иска дава прогноза на въпроса:

    "каква ще е най-ниската/най-високата стойност на софикс до края на годината?"

    анкетата се затваря на 31.03.2020 г.:

    майк флорида ...... под 300 пункта
    полки .... над 540 пункта
    три без коз ...... ще тестваме дъното от 260 на Софикс и не съм сигурен че това дъно ще издържи.
    киро ...... 360 пункта
    монти .... До края на годината ще видим и софикс 350 и софикс 470 ....... пак си мислиш, че си най-хитрият с две прогнози и пак няма да познаеш --- от полки да го знаеш!!!

    има ли други желаещи да се включат? ........... чети внимателно въпроса и ако искаш отговори!!!

    утре ще пусна и една анонимна анкета, че доста хора ги е срам да си я афишират тук
    Така си е екстра.

    Коментар


    • Днес и бфб-то живна нагоре.
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        трудно е на точно определена дата да познаеш колко ще е софикса ....... по-скоро:

        каква ще е стойността на софикс около Коледа и нова година ...... или между 20 и 31 декември 2020 ........ идеята е да се хване посоката ......... нали виждаш как се разви диалога с майк ......

        майк флорида: - към края на година софикс ще е под 300 пункта

        полки: - към края на годината софикс ще е над 540 пункта

        15% - към края на годината, Софикс ще бъде около 470 пункта


        би следвало нататък да продължи по същият начин...
        Според мен би трябвало да е по-прецизно, за да има някаква стойност. В противен случай аз ще кажа, че ще е над 100 и каква полза има от това? Ккато и да е, попълних и моята прогноза, въпреки, че е много по-затворена.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Да дадат моля- Ташунко, Здравко, ПИП всички - колкото повече прогнози, по добре..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Много си прав, че въпроса трябва да е ясен! Моето предложение за такъв е "Каква ще бъде стойноста на Софикс към 8-ми декември /или друга дата, за да няма изкривяване покрай балансите към последните дни на годината/."
            трудно е на точно определена дата да познаеш колко ще е софикса ....... по-скоро:

            каква ще е стойността на софикс около Коледа и нова година ...... или между 20 и 31 декември 2020 ........ идеята е да се хване посоката ......... нали виждаш как се разви диалога с майк ......

            майк флорида: - към края на година софикс ще е под 300 пункта

            полки: - към края на годината софикс ще е над 540 пункта

            би следвало нататък да продължи по същият начин...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              Дайте да уточним (ако искате!) първо въпроса ..... отговорите после....

              предлагам въпроса да е ясен ........ нещо от рода на:

              каква ще е стойността на софикс около Коледа и нова година?
              Много си прав, че въпроса трябва да е ясен! Моето предложение за такъв е "Каква ще бъде стойноста на Софикс към 8-ми декември /или друга дата, за да няма изкривяване покрай балансите към последните дни на годината/."
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Според мен трябва да бъде формулирано: "през 2020 г." и който иска да си доуточнява.
                така да бъде ....... за да не се цупиш

                ________________

                всеки който иска дава прогноза на въпроса:

                "каква ще е най-ниската/най-високата стойност на софикс до края на годината?"

                анкетата се затваря на 31.03.2020 г.:

                майк флорида ...... под 300 пункта
                полки .... над 540 пункта
                три без коз ...... ще тестваме дъното от 260 на Софикс и не съм сигурен че това дъно ще издържи.
                киро ...... 360 пункта
                монти .... До края на годината ще видим и софикс 350 и софикс 470 ....... пак си мислиш, че си най-хитрият с две прогнози и пак няма да познаеш --- от полки да го знаеш!!!

                има ли други желаещи да се включат? ........... чети внимателно въпроса и ако искаш отговори!!!

                утре ще пусна и една анонимна анкета, че доста хора ги е срам да си я афишират тук
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Според мен трябва да бъде формулирано: "през 2020 г." и който иска да си доуточнява.
                  Казваш..., мое па и да уцеля на Рулетката...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    вече съм ти отговарял ........ едното на монти ...... другото на цвети...

                    аз затова бях писал в началото към 31.12.2020 ...... но без козовия нещо се разлюти и си тръгна...
                    Според мен трябва да бъде формулирано: "през 2020 г." и който иска да си доуточнява.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                      Анкета, защо Б-я не е в Еврозоната?
                      Днес Бойко след 20 г. във властта откри, че топлата вода се нарича да си имаш Федерален Резерв, ЕЦБ зад гърба, че там биле големите пари и самонарече всички политици глупави, че досега не са го направили да ни вкарат там. Как не се сетиха по-рано?
                      пускай я тази анкета, де ...... що чакате все някой друг да ви свърши работата
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        дайте предложение какъв да е въпроса на анкетата?
                        Анкета, защо Б-я не е в Еврозоната?
                        Днес Бойко след 20 г. във властта откри, че топлата вода се нарича да си имаш Федерален Резерв, ЕЦБ зад гърба, че там биле големите пари и самонарече всички политици глупави, че досега не са го направили да ни вкарат там. Как не се сетиха по-рано?

                        Коментар


                        • дайте предложение какъв да е въпроса на анкетата?
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Дайте да уточним (ако искате!) първо въпроса ..... отговорите после....

                            предлагам въпроса да е ясен ........ нещо от рода на:

                            каква ще е стойността на софикс около Коледа и нова година?
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Мнение, бая солидна подкрепа си беше там.
                              Вчера бе най-солидна и се видя най добре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                До края на годината ще видим и софикс 350 и софикс 470...как да го формулирам яка волантилност...дублиран 360.
                                вече съм ти отговарял ........ едното на монти ...... другото на цвети...

                                аз затова бях писал в началото към 31.12.2020 ...... но без козовия нещо се разлюти и си тръгна...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X