IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Преци, ти от тотото ли чакаш богатство..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Браво сега вместо да продадеш и да купиш после двойно , ще гледаш как пазара ти топи парите и после ще набиеш нови пари .Ясно все пак киното не е без пари, три години чака ралито и го изтърва и продаде на дъното

      Ти верно ли си верваш!?!
      Стига си ме занимавал. Бегай да пазиш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Не бе, ще дублирам бройката на по-ниски нива от тези, на които съм ги закупил.
        Гледай и се учи. То само с пазене на кръчми и механи няма как да ги знаеш тези неща.
        Браво сега вместо да продадеш и да купиш после двойно , ще гледаш как пазара ти топи парите и после ще набиеш нови пари .Ясно все пак киното не е без пари, три години чака ралито и го изтърва и продаде на дъното

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          Ми кво чакаш пак да продадеш на дъното ли
          Не бе, ще дублирам бройката на по-ниски нива от тези, на които съм ги закупил.
          Гледай и се учи. То само с пазене на кръчми и механи няма как да ги знаеш тези неща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Ъ, имам, от 2009.
            Не ми пука. Констатирам.
            Ми кво чакаш пак да продадеш на дъното ли

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Кво ти пука нали дезертира
              Ъ, имам, от 2009.
              Не ми пука. Констатирам.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Каубоите всеки ден казват по нещо с цел да надъхат плодчетата.
                ​​​​​
                Кво ти пука нали дезертира

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Кире, ако си заложил на тези числа, си добре - 23 31 33 45 10 ...
                  На печелившите - честито
                  мерси,мерси .. и аз на тях заложих

                  Коментар


                  • Каубоите всеки ден казват по нещо с цел да надъхат плодчетата.
                    ​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Два трильона ще ги изхарчат за две седмици и после пак секшън.
                      Ти къде видя, че ще ги похарчат за две седмици или свободни съчинения и интерпретации ? И въобще можеш ли да си ги представиш дори тези трилиони колко са ? Те имат какво да излеят и изхарчат, ние да му мислим !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Два трильона ще ги изхарчат за две седмици и после пак секшън.
                        И то брутален.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Швейцарското правителство осигури доходите на всички за шест месеца напред на 100% за цяла Швейцария, вкл. бизнеса (малкия, средния и големия) + безлихвени кредити до 500.000 фр и 1,5% лихва за кредити от 500.000-20.000.000 фр, които всяка фирма може да поиска от клона на своята банка лесно, бързо и без бюрократични спънки + всички безработни и хора, които са на социална издръжка ще им бъдат давани доходи за 6 месеца без ограничения и безусловно и дори и тези които вече нямат право на бюрото по труда ще им бъде удължен срока на 6 месеца! А наеми и сметки ще могат да се отлагат без последствия и лихви за месеци напред!”..

                          А ТУК ПУНТА МАРА И ЧЕРЕШАТА НИ ЛЪЖАТ С БЕЗЛИХВЕНИ КРЕДИТИ- СТАБИЛНА ДЪРЖАВА..
                          Кире, ако си заложил на тези числа, си добре - 23 31 33 45 10 ...
                          На печелившите - честито

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                            Хайде де, тея дни е време да раздвижите и бфб-то... да не изостава от общата зелена вълнА.
                            Зелено ще има на БФБ само че по отделни позиции ,дано всеки е взел правилните хартии .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Хайде де, тея дни е време да раздвижите и бфб-то... да не изостава от общата зелена вълнА.
                              Според мен всичко ще се вдига, само ние ще търсим ново дъно хаха.... Утре ще наваксаме

                              Коментар


                              • Швейцарското правителство осигури доходите на всички за шест месеца напред на 100% за цяла Швейцария, вкл. бизнеса (малкия, средния и големия) + безлихвени кредити до 500.000 фр и 1,5% лихва за кредити от 500.000-20.000.000 фр, които всяка фирма може да поиска от клона на своята банка лесно, бързо и без бюрократични спънки + всички безработни и хора, които са на социална издръжка ще им бъдат давани доходи за 6 месеца без ограничения и безусловно и дори и тези които вече нямат право на бюрото по труда ще им бъде удължен срока на 6 месеца! А наеми и сметки ще могат да се отлагат без последствия и лихви за месеци напред!”..

                                А ТУК ПУНТА МАРА И ЧЕРЕШАТА НИ ЛЪЖАТ С БЕЗЛИХВЕНИ КРЕДИТИ- СТАБИЛНА ДЪРЖАВА..

                                Коментар

                                Working...
                                X