IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    "Световната икономика е в тежък нокдаун и може изобщо да не се изправи" - Кубрат Пулев - Кобрата (известен макроикономист)

    По-скоро "Ковид-19" го отърва него от тежък нокаут след който едва ли щеше да се изправи

    Коментар


    • "Световната икономика е в тежък нокдаун и може изобщо да не се изправи" - Кубрат Пулев - Кобрата (известен макроикономист)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        По примера на Зимбабве, така ли колега!?
        Защо все лошите примери? Които са малко и без това. По примера на Америка, Япония, Гърция, Италия и много други.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение


          Важното е да сте доволни оптимистите.
          И аз съм оптимист.
          Ето:
          Бруталното рали тепърва предстои.
          Аз също бях оптимист за теб и вярвах ,че някога ще поумнееш ,но уви.....Хахахаха...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            С това мнение излъчваш много позитивен сигнал за борсата.

            Важното е да сте доволни оптимистите.
            И аз съм оптимист.
            Ето:
            Бруталното рали тепърва предстои.
            Last edited by Три без коз; 29.03.2020, 14:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

              Това с парите за три месеца е класика. Ако за едно няма страшно да свърши то това са именно парите. Акъл не достига. Като ти свършат парите теглиш кредит или ако си държава пускаш бондове и централната банка ти ги записва - печаташ си пари. Как го измисли, че парите свършвали след три месеца не ми е ясно?!?
              По примера на Зимбабве, така ли колега!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                И с какво се излагам, че съм сигурен, че дъното от 260 ще бъде пробито.
                Аре бегай да пасеш.
                С това мнение излъчваш много позитивен сигнал за борсата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Виж ти работа, имаме вече прогноза за дъно
                  А какво стана с макса., да не излетя в отвъдното !? А бруталното рали !? Което щеше да предстои!? Да не се стопи като снега ?!
                  И ти нищо не си разбрала.
                  Нищо, ще го преживееш. Юначка без рани не може.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от fena Разгледай мнение

                    Само на мен ли ми се струва, че пазиш темата като куче, знам тъпо е да продадеш на дъното, но като ти е толко акъла
                    Това с парите за три месеца е класика. Ако за едно няма страшно да свърши то това са именно парите. Акъл не достига. Като ти свършат парите теглиш кредит или ако си държава пускаш бондове и централната банка ти ги записва - печаташ си пари. Как го измисли, че парите свършвали след три месеца не ми е ясно?!?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      И с какво се излагам, че съм сигурен, че дъното от 260 ще бъде пробито.
                      Аре бегай да пасеш.
                      Виж ти работа, имаме вече прогноза за дъно
                      А какво стана с макса., да не излетя в отвъдното !? А бруталното рали !? Което щеше да предстои!? Да не се стопи като снега ?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fena Разгледай мнение
                        ? писах ти защото се излагаш! Всички стари никове са от една и съща дата! Питай инвестора кретен. И не съм алчен
                        И с какво се излагам, че съм сигурен, че дъното от 260 ще бъде пробито.
                        Аре бегай да пасеш.

                        Коментар


                        • ? писах ти защото се излагаш! Всички стари никове са от една и съща дата! Питай инвестора кретен. И не съм алчен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                            Ти си брутален спамър, пиши си на лични с индианеца, какво ни занимаваш с твойте драми, и вземи си подай акциите от 2009 /които са ти само в главата/ и бягай от тук не ставаш за трейдър
                            al4en fen, не обиждай. Излагаш се.
                            Явно освен много пари, акции и фирма, където заплатите са на макс, имаш и 5 ника.
                            Last edited by Три без коз; 28.03.2020, 22:23.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fena Разгледай мнение

                              Само на мен ли ми се струва, че пазиш темата като куче, знам тъпо е да продадеш на дъното, но като ти е толко акъла

                              Забавно е, когато едно човече пише с 5 ника и с всеки един от тях се заяжда по един и същ начин.
                              Поне да ги беше регистрирал в различни месеци.
                              al4en fen

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                ББ: Света има пари за три месеца...... всичко е ясно човека каза ... може да разпуснем борси, МВФ, СБ , и всички банки и финансови структури тъй или иначе явно са излишни, той ще раздаде парите и гасим лампите...


                                Бойко е пожарникар, не банкер ще си напечатат колкото си искат, стадото ще заложи всичко и те така

                                Коментар

                                Working...
                                X