IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Полки и накрая какво за твоите Патрони милиционеркомунистите- нито икономиката стимулираха, нито злато и резерви натрупаха, нито си прибраха златото след 11г. управление от Лондон..Браво Полки страхотно управление- сега 10 милиарда нови за крадене и корупция..
    Кире, тези не са мои патрони .... не веднъж съм писал, че не съм гласувал за тях ...... не съм гласувал и за другите

    Кире, многкратно съм писал, че съм живял добре, и до 1989 г. ....... живял съм добре и до 2000 г. ........ живял съм добре и до лятото на 2009 г. ...... сега до 2020 пак съм си добре ...... не се оплаквам от никой и от нищо!!!

    Кире, не искам от никой нищо ...... не чакам от никой нищо ..... всичко сам си го правя, така, че на мен да ми е добре...

    Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Кажи сега кога прогнозираш, че Пунта Мара ще финансира Колежа- кога ще можеш да гледаш мачове там..Изобщо ще стане ли или пак лъжи и балони.. Това е важна прогноза, защото тя те кара толкова да ги харесваш..
    колежа след 2 години ще е готов ..... най-късно 2023 ще те поканя да гледаш твоите любимци ,,,,,, ъъъъъ ......... уефски ли бяха?

    Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Полки тази глупост за златото, че нищо не произвеждало, която си писал, няма да е коментирам..
    и по-добре ..... трудно ти е да разбереш какво, кога и колко са купили сърбите ..... едва ли ще можеш да напишеш две смислени изречения по която и да е тема...

    Кире, мислиш се за голям и разбиращ от всичко инвеститор, но мнението което си създал във форума е следното:

    в първите си 4000 поста пишеше само за "софикс 4000" ...... след това в следващите си 10 000 поста правише само копи/пейст в темата "бисери и вицове" ......... понеже бавно се "качваха" мненията ти, реши, че по-бързо ще станеш рекордьор във форума като започнеш освен вицове да пействаш и в оптимизма статии които нямаха почти никакво отношение тук ..... след това като стана рекордьор това не ти стигаше защото сам виждаш, че многохилядните ти "мнения" копи/пейст не ти носят никакво уважение сред останалите съфорумци ...... чуди се какво да направиш и започна да се заяждаш с уважавани хора, кой какво написал и какво не се сбъднало ..... така хората се отдръпнаха и те оставиха да се мислиш за много значим с денонощният копи/пейст който изповядваш...

    Кире, когато някой те попита за твоята позиция по някоя тема, твоя отговор е винаги да погледнат хората назад в темата какво копи/пейст си "написал"

    Кире, вземи пробвай да напишеш поне едно твое мнение по която си искаш тема без да ползваш копи/пейст ....... препоръка е...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Офф, боже, колко мъка има на тоя свят.
      Бог изобщо не ти помага,даже мисля,че те мрази

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        няколко дни не писах защото нямам какво ново да кажа ......... днес прочетеох, че в ХИМ точно ти си писал, че съм се скрил ....... анали си лесбо ...... търсиш внимание ..... ето, обръщам ти внимание...

        тук съм ....... пиша на всяка гугутка , но ти сега веднага обърна плочата ..... репа, лихви, сън не те лови...

        на никоя жена и на никой лесбос не може да се угоди...
        Онзи ден не помниш ли кво писахте с Марадона
        И на другият ден се скрихте и двамата от срам
        То не бе Хим щял да отвори на 1.15 или че Софикс щял да отвори с гап.
        Фолки взе да осъзнаваш истината че си в казана

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


          Скоро ще пишеш и че и на 80 си кОпувал....репото на репото на репото....налЕ....Това на 90 е нещо ново за историята ама ,трябва и фейк да има....
          П.П. Дългия Софикс на леф и нещо ли го взе....
          кое е новото за 90-те стинки като можеш да погледнеш в темата писах от кой ИП се продаваше на тези цени!!!

          дългия ЕТФ го взех на +90 ст. (около 93 ст. мисля, че беше, но, ако държиш на точност ще погледна и ще ти кажа точно) и го разкарах ....... в момента нямам...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Ти продаде ли бе смотан ? Ахахаха….трябваше още малко да изчакаш и да шитнеш на самото дъноМного си смотан ей
            Офф, боже, колко мъка има на тоя свят.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Ти от много разбиране си на това положение
              Изнервен ми се виждаш и сън не те лови ,трябва се плащат лихви по репата или ще хвърляш и ти хартиите
              Където има шапка акъл няма
              няколко дни не писах защото нямам какво ново да кажа ......... днес прочетеох, че в ХИМ точно ти си писал, че съм се скрил ....... анали си лесбо ...... търсиш внимание ..... ето, обръщам ти внимание...

              тук съм ....... пиша на всяка гугутка , но ти сега веднага обърна плочата ..... репа, лихви, сън не те лови...

              на никоя жена и на никой лесбос не може да се угоди...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Голямото реване тепърва предстои.
                Ти продаде ли бе смотан ? Ахахаха….трябваше още малко да изчакаш и да шитнеш на самото дъноМного си смотан ей

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                  Даааа.....След този срив всички загубиха. Спечелиха до момента малкото участвали в късия фонд. Първата тенджера с жабчета изгърмя. Не ща и да смятам колко загубиха. След тях идва втората тенджера с "репа".
                  пак не разбрахте какво се случи ........ но ще ви кажа...

                  жабчетата ги пуснаха с топлата тенджера на бавен огън на 730 пункта и лека полека когато се усетиха софка вече бе 540 пункта ...... класическо бавно сваряване в което жабчетата се наслаждаваха на топлата вода в тенджерата...

                  след това коронавирусът пусна жабчетата във вулкана на много висока температура и мнозина назобили се с репа изгоряха ....... спекуланти вече няма ....... останаха разумните инвеститори които разчитат предимно на дивиденти, а не да станат милионери за една вечер...

                  при късия ЕТФ се разиграват няколко хиляди акции ...... там е ясно, че пари няма да се направят този път понеже никой не очакваше тази операция по финансовите пазари наречена "шок и ужас"
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    лесбос, гледай си работата около обслужването на испанчетата и остави хората които разбират материята тук да се изказват...
                    Ти от много разбиране си на това положение
                    Изнервен ми се виждаш и сън не те лови ,трябва се плащат лихви по репата или ще хвърляш и ти хартиите
                    Където има шапка акъл няма

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      пази ги постовете ....... надявам се, че не си пропуснал постовете в които писах за покупки на 1,40 ........ надявам се, че не си пропуснал постовете в които писах за покупки на 1,07 ....... надявам се, че не си пропуснал постовете в които писах за покупки на под 90 ст.

                      Скоро ще пишеш и че и на 80 си кОпувал....репото на репото на репото....налЕ....Това на 90 е нещо ново за историята ама ,трябва и фейк да има....
                      П.П. Дългия Софикс на леф и нещо ли го взе....

                      Коментар


                      • Полки и накрая какво за твоите Патрони милиционеркомунистите- нито икономиката стимулираха, нито злато и резерви натрупаха, нито си прибраха златото след 11г. управление от Лондон..Браво Полки страхотно управление- сега 10 милиарда нови за крадене и корупция..
                        Кажи сега кога прогнозираш, че Пунта Мара ще финансира Колежа- кога ще можеш да гледаш мачове там..Изобщо ще стане ли или пак лъжи и балони.. Това е важна прогноза, защото тя те кара толкова да ги харесваш..
                        Полки тази глупост за златото, че нищо не произвеждало, която си писал, няма да е коментирам..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                          Фолки се уши с хартии баш преди спада и сега всичко и всеки му е виновен
                          Години ни обеснява за жабчета как ще ли се варят и накрая сам остана в тенджерата
                          Даааа.....След този срив всички загубиха. Спечелиха до момента малкото участвали в късия фонд. Първата тенджера с жабчета изгърмя. Не ща и да смятам колко загубиха. След тях идва втората тенджера с "репа".

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Нема да се обиждаме на мисирки налЕ не аз купувах хим на 1,70 лв....? Запазил съм ти постовете за историята....
                            пази ги постовете ....... надявам се, че не си пропуснал постовете в които писах за покупки на 1,40 ........ надявам се, че не си пропуснал постовете в които писах за покупки на 1,07 ....... надявам се, че не си пропуснал постовете в които писах за покупки на под 90 ст.
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              Не каза нещо за милиардите за самолети Ф16 ....дадени авансово....а няма маски и респиратори ...
                              то маски няма никъде ....... нито в германия, нито в австрия, нито в щатите ..... човек ще помисли, че за шиенето на маски се изисква някаква супер космическа технология

                              2,2 млрд лв. за самолети беше таксата спокойствие която трябваше да се плати на "силния на деня" ......... преди плащахме на руснаците ....... дойде време да плащаме на американците

                              искаме нато .... трябва да плащаме някаква вноска

                              искаме ЕС ....... трябва да си плащаме членския внос

                              малките плащат ...... големите и по-силни прибират рекета ..... така е било, така и ще бъде...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                бъди спокойна, мис ирко ...... дишай дълбоко...
                                Нема да се обиждаме на мисирки налЕ не аз купувах хим на 1,70 лв....? Запазил съм ти постовете за историята....

                                Коментар

                                Working...
                                X