IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Пфу, мушморок, от декември 2018 нямам Хим.
    С риск да се намеся вскандал ама онзи ден ни Обеждаваше че имаш много химчета купени на 70 стинки.....как да го разбирам това.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Полки, ама ти вярно много се страхуваш от пореден провал..Приличаш на някои жени, когато те е страх много бърборят и то само глупости..По- полека, че ще напълниш памперса..Нищо де едно репо още и малко болка , че пак си изгубил пари..А аз съм в кеш Полки и ми е смешно как се пънеш и страдаш, озлобен срещу целият свят ..И много спам, зад който криеш БОЛКАТА И СТРАХА..
      написах ти какво е мнението за теб както на форума, така и моето ...... опитай се да се върнеш към темата ....... тези неща които си написал са далече от мен и са ми непознати...

      кире, не очаквах истината толкова да те заболи!!!

      Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      ПОЛКИ , КОЛКО НА МЕСЕЦ ТИ Е ВНОСКАТА ПО РЕПОТО..
      репата нямат месечни вноски ..... доста са смешни глупостите които пишеш, но това си е за твоя сметка ...... знаещите седят и се хилят на инвеститора с най-много мнения (копи/пейст и линкове, де)
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Той беше най големият оптимист на Хим а накрая е продал около дъното. Това дори мисля е доста добър сигнал за пазарът когато имаме подобна смяна на настроението.
        Пфу, мушморок, от декември 2018 нямам Хим.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Лобос, купуваш ли по Испания или изчакваш?
          Да в момента имам ECR i BIO и гледам AENA ако падне около 90

          Коментар


          • Полки, ама ти вярно много се страхуваш от пореден провал..Приличаш на някои жени, когато те е страх много бърборят и то само глупости..По- полека, че ще напълниш памперса..Нищо де едно репо още и малко болка , че пак си изгубил пари..А аз съм в кеш Полки и ми е смешно как се пънеш и страдаш, озлобен срещу целият свят ..И много спам, зад който криеш БОЛКАТА И СТРАХА..
            Брой линковете Полки, но с тях аз давам информация, а твоят копи пейст е само спам ..

            ПОЛКИ , КОЛКО НА МЕСЕЦ ТИ Е ВНОСКАТА ПО РЕПОТО..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              Онзи ден не помниш ли кво писахте с Марадона
              И на другият ден се скрихте и двамата от срам
              То не бе Хим щял да отвори на 1.15 или че Софикс щял да отвори с гап.
              Фолки взе да осъзнаваш истината че си в казана
              Лобос, купуваш ли по Испания или изчакваш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                Ти продаде ли бе смотан ? Ахахаха….трябваше още малко да изчакаш и да шитнеш на самото дъноМного си смотан ей
                Той беше най големият оптимист на Хим а накрая е продал около дъното. Това дори мисля е доста добър сигнал за пазарът когато имаме подобна смяна на настроението.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                  Преброй само днес колко копипейса и спам си набутал във форума..
                  Кире, два пъти пейстнах една и съща статия ...... първия път за да ти покажа, че сърбите не са купили 31 тона злато ........ втория път за да ти обясня същото, но за втори път, че първия път не разбра статията...

                  Кире, искаш ли да преброим кой колко пъти пейства и колко линка пуска във форума за период който ти посочиш?
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Полки, да не би толкова да спамиш, защото си много изнервен..Вноските по репото си вървят, акциите ти скоро няма да поскъпнат, а Колежа е замразен и БХ пак Ви излъга..Нищо де спами щом това те успокоява ..
                    Кире, по-долу вече ти писах ....... копи/пейст или линк - друго не знаеш ...... продължаваш си в същият дух ...... сега копираш и пействаш това което долу си чел:

                    "репо, акциите ще падат и няма да скоро да поскъпнат, готвач, чорба, колежа замразен, ББ пак ви излъга" ....... споко, бе, Кире, всичко ще си дойде на мястото ..... и да се нервираш, и да не се нервираш всичко ще се нареди така както оптимистите очакват

                    Кире, дишай ...... дълбоко дишай...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Полки, да не би толкова да спамиш, защото си много изнервен..Вноските по репото си вървят, акциите ти скоро няма да поскъпнат, а Колежа е замразен и БХ пак Ви излъга..Нищо де спами щом това те успокоява ..
                      Преброй само днес колко копипейса и спам си набутал във форума..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Полки, ти се превърна в откровен спамър..Е .. в крайна сметка всеки си показва качествата и нрава.. ПОЛКИ НИТО ПРОГНОЗАТА ТИ ЗА СОФИКС 820, НИТО ЗА КОЛЕЖА ЩЕ СЕ СБЪДНАТ..Да се запомни от форума за да се види колко струваш..Ти живееш в измисленият си свят и живота яко те наказва...Важно е да мислиш , че си добре..
                        За златото , ама много се изложи..От хилядолетия златото е ценен разменен метал, но за Полки това не е вярно..Не знам с какво се занимаваш, според някои с кухня и чорба, но икономиката и инвестициите не са ти силната страна..Вярно ли, че пак си се ушил със скъпи акции купени със репо..
                        и ЗА СЪРБИЯ СЕ ИЗЛОЖИ- ПИШЕШ БЕЗ ДА МИСЛИШ И ЧЕТЕШ..

                        ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ И ДРЪЖ РЕПОТО, ЧЕ МОЖЕ ДА ИЗГЪРМИ..

                        УСПЕШЕН СПАМ ..
                        я пробвай с по-големите букви ...... това е един от малкото твои постове в които няма копи/пейст и в който не си публикувал линк ........ знаменателно ...... и поздравление, разбира се...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Полки, ти се превърна в откровен спамър..Е .. в крайна сметка всеки си показва качествата и нрава.. ПОЛКИ НИТО ПРОГНОЗАТА ТИ ЗА СОФИКС 820, НИТО ЗА КОЛЕЖА ЩЕ СЕ СБЪДНАТ..Да се запомни от форума за да се види колко струваш..Ти живееш в измисленият си свят и живота яко те наказва...Важно е да мислиш , че си добре..
                          За златото , ама много се изложи..От хилядолетия златото е ценен разменен метал, но за Полки това не е вярно..Не знам с какво се занимаваш, според някои с кухня и чорба, но икономиката и инвестициите не са ти силната страна..Вярно ли, че пак си се ушил със скъпи акции купени със репо..
                          и ЗА СЪРБИЯ СЕ ИЗЛОЖИ- ПИШЕШ БЕЗ ДА МИСЛИШ И ЧЕТЕШ..
                          АЗ СЪМ С МНОГО КЕШ ..КЕШ, А ТИ С РЕПО И СКЪПИ АКЦИИ..

                          ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ И ДРЪЖ РЕПОТО, ЧЕ МОЖЕ ДА ИЗГЪРМИ..

                          УСПЕШЕН СПАМ ..
                          Last edited by Kiro; 31.03.2020, 19:24.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            лесбо, аз когато писах за гап ХИМ-а отвори с 7% гап ...... писах, че ХИМ ще затвори на 1,15, а не , че ще отвори ....... сигурно не знаеш какво е гап => няма значение ........ това, че ти си в казан си е твой проблем и мен не ме касае!!!
                            25.03.2020, 08:25
                            Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            Има един въпрос който ме гложди ...... днес с какъв гап ще отвори ХИМ-а?

                            поне 5% за да няма инфаркти при балет апокалиптика

                            Има и втори въпрос който ме гложди ...... при каква цена ще затвори ХИМ-а?

                            1,15-1,20 как ви се струва?







                            Това кво е?
                            Фолки сядай слаб две минус виж и на колко затвори и кво ти казах 1 или под лев
                            Last edited by lobos; 31.03.2020, 19:23.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Бог изобщо не ти помага,даже мисля,че те мрази
                              Никой не се интересува дали можеш да мислиш.
                              Явно искаш да ти обръщам внимание, но си имам друга работа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Онзи ден не помниш ли кво писахте с Марадона
                                И на другият ден се скрихте и двамата от срам
                                То не бе Хим щял да отвори на 1.15 или че Софикс щял да отвори с гап.
                                Фолки взе да осъзнаваш истината че си в казана
                                лесбо, аз когато писах за гап ХИМ-а отвори с 7% гап ...... писах, че ХИМ ще затвори на 1,15, а не , че ще отвори ....... сигурно не знаеш какво е гап => няма значение ........ това, че ти си в казан си е твой проблем и мен не ме касае!!!
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X