IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
    Ъп ъъъъъъъъъп Софикс 1000
    Прекалил си с нулите.

    Коментар


    • Ъп ъъъъъъъъъп Софикс 1000

      Коментар


      • В държавния сектор колко са?

        Коментар


        • За 10 дни 20 000 българи останаха без работа


          От тях само половината са обявили, че са съкратени заради извънредното положение


          https://www.segabg.com/hot/category-...uZZKFTDkFggxE0



          СТАБИЛНА ДЪРЖАВА...
          Last edited by Kiro; 01.04.2020, 08:20.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

            Има голяма вероятност и аз да съм му ги купилНе,че беше много мъдро решение от моя страна,ама карай
            не е късно да се отървеш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от д-р Куин лечителката Разгледай мнение
              Всичи дивидентни Полки, но най много на дружествата на Стара планина холдинг - от 2009-2010г. още...
              докторке, доста удобно ........ преди 2009-2010 не е купувала докторката и след това пак няма никакви покупки...

              докторке, днес това го чета за втори път ........ ника "три без картони" и той купувал само през 2009-2010 г.

              докторке, вярвам, че и други никове ще пишат същото в скоро време
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от д-р Куин лечителката Разгледай мнение
                Полки, ти нали си управлявал портфейлите на роднини и казват , че си ги занулил през миналата криза..Сега да не би репото пак да ти е от близки и роднини..
                докторке, нямам роднини и близки които имат инвестиции на БФБ и никога не са имали

                Първоначално изпратено от д-р Куин лечителката Разгледай мнение
                Добре де не пий хапчета, но си направи твоя тема- спама на Полки , изнервен от репото и шитовете..
                добре, докторке ..... само се успокойте...

                Първоначално изпратено от д-р Куин лечителката Разгледай мнение
                Не е много хубаво да спамиш по цял ден в другите теми..
                докторке, не пиша в твоя сайт за да казваш кое е хубаво и кое не е!!! ...... все пак най-големия спамер си ти от доста години при това ...... имаш над 15 000 поста повече от мен и то не някакви твои мнения, а или копи/пейст, или безполезни линкове...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Полки, ти нали си управлявал портфейлите на роднини и казват , че си ги занулил през миналата криза..Сега да не би репото пак да ти е от близки и роднини.. Добре де не пий хапчета, но си направи твоя тема- спама на Полки , изнервен от репото и шитовете..Не е много хубаво да спамиш по цял ден в другите теми..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Кажи Полки колко плащаш и какви акции купи с репото, че толкова се притесни и все спамиш..
                    вече написах каква е причината да пиша днес във форума ...... но за теб винаги трябва няколко пъти да се повтаря...

                    лесбос снощи писа в темата на ХИМ, че съм се скрил ..... надявам се, че ме е забелязал...

                    Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Купи си прозак и пий, че не ти е леко и скоро няма да стане ..
                    лекаря в теб отново наделява и даваш непоискани съвети ....... "д-р куин лечителката" ли искаш да ти викаме? ...... киро и куин не са много далеч ...... лесно ще свикнем...

                    Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Няма ли да препоръчаш и на другите да вземат репо като теб..Нали си ментор..
                    нямам навика да давам съвет за репа ...... ти си човека който управлява чужди портфейли ..... покажи някой доволен твой клиент да каже какъв профит си му спечелил...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Всичи дивидентни Полки, но най много на дружествата на Стара планина холдинг - от 2009-2010г. още...Сега ти напиши колко ти е плащането на година за репото и какви акции купи, че толкова си притеснен.. Препоръчваш ли на другите да направят репо като тебе и да купят акции от твоите акции като чакат СОФИКС 820..Сега пак ще ги тествам в кризата и ако трябва ще преструктурирам..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Полки, наистина много си изнервен и взе да лъжеш;..Ти като препоръчваш и хвалиш шитовете си много ли си прокопсал..Много пъти съм писал, че имам само дивидентни акции и то почти всички най- добри на БФБ..Доволен съм от тях.. Тези, които се хвалите и препоръчвате акции го правите за да избивате комплекси и да си пробутвате шитовете след грешни решения.. От 2 години събирам кеш, който мога да вкарам за няколко дена където пожелая..
                        напиши кои акции са ти в портфейла ...... нали не се срамуваш от тях...



                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Полки, наистина много си изнервен и взе да лъжеш;..Ти като препоръчваш и хвалиш шитовете си много ли си прокопсал..Много пъти съм писал, че имам само дивидентни акции и то почти всички най- добри на БФБ..Доволен съм от тях.. Тези, които се хвалите и препоръчвате акции го правите за да избивате комплекси и да си пробутвате шитовете след грешни решения.. От 2 години събирам кеш, който мога да вкарам за няколко дена където пожелая..За мен още е много рано..Кажи Полки колко плащаш и какви акции купи с репото, че толкова се притесни и все спамиш..
                          Купи си прозак и пий, че не ти е леко и скоро няма да стане ..Няма ли да препоръчаш и на другите да вземат репо като теб..Нали си ментор..
                          Last edited by Kiro; 31.03.2020, 23:23.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            точно за същото ...... второто ти мнение противоречи на предното ...... двама човека ли сте които пишете с този ник...
                            Под шапка акъл няма ,дори не може да се усетиш кога те базикам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              За кво?
                              точно за същото ...... второто ти мнение противоречи на предното ...... двама човека ли сте които пишете с този ник...

                              кирчо е твоя човек .... пиши му на лично за да се разберете ..... аз не мога да ти помогна...
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki
                                лесбос, в предния ти пост писа:



                                а сега:



                                виж там разберете се с кирчо какви хапчета ще ти препоръча ...... не знам дали разбира от хапове, но поне дава излъчване на компетентен...

                                успех
                                За кво?
                                Пак ти припомням че явно забравяш под шапка акъл няма
                                Хайде лягай да спиш ,че и сам не знаеш 7 кво пишеш !
                                Last edited by lobos; 31.03.2020, 23:16.

                                Коментар

                                Working...
                                X