IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Преци, няма да се плашуваш..Трупай кеш и гледай мача..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение






      ВИЕ ВЯРВАТЕ ЛИ МУ..АЗ ДА..
      При мен е фифти-фифти, Кире
      Паживем увидем, както казваше оригиналния Пепи Да е жив и здрав където и да е
      Помниш какво каза веднъж Влади Панев в опит да цитира Костолани - "ако не расте, ще падне"

      Коментар




      • Настоящите ръстове на пазарите вероятно ще продължат за кратко, като ще последва вълна екстремен песимисъм, очаква инвеститорът




        About this website




        bloombergtv.bg



        Джим Роджърс: Най-лошият мечи пазар идва в следващите години | Bloombergtv.bg







        ВИЕ ВЯРВАТЕ ЛИ МУ..АЗ ДА..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Казал съм го вече.
          Смятам, че ще тестваме дъното от 2009.
          Ти поне малко достойнство имаш ли бе?Хахахахаха….
          Иначе за първи път от години си правГледам и оня Hiperion е сменил плочата
          Last edited by X_Y; 02.04.2020, 09:03.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            КНСБ изброи над 63 големи и средни предприятия, ударени от кризата


            Има бум на безработните в Благоевград, Казанлък, Димитровград, Перник, твърдят синдикатите
            https://www.segabg.com/hot/category-...dareni-krizata

            Вчера се чух с ВЕЧЕ БИВШ работник в Костал, така, че не са само в отпуск, а директна сеч.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Батя, давай пиши добри новини хвали си шитовете..Ти нали все така ги пробутваш на новобранците.. Батинка как са твоите репа..Колко останаха и ще ги удържиш ли..Да не мислиш нови да вземеш- нали си много рисков играч.. КНСБ изброи над 63 големи и средни предприятия, ударени от кризата


              Има бум на безработните в Благоевград, Казанлък, Димитровград, Перник, твърдят синдикатите
              https://www.segabg.com/hot/category-...dareni-krizata

              Предлагам Батя да си отвориш една темичка- купете ми шитовете, че имам много репа..Иначе си голям играч..
              Ще удържи таратанци .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                Абсолютно правилно, ако капитализацията на БФБ беше поне 10 % от БВП, можеше да се каже че има нещо общо с икономиката на страната, ама да заема 0,0..нещо си е просто подигравка с една от най - жалките прослойки на населението, а именно от т. нар БГ инвеститори , или онези които се присмиваха на хората че държали депозити и купували имоти вместо да се набият на БФБ , онези на които служителите на СФАРМ им продадоха безплатните си акции между 4 и 3.5 лв.
                Други примери няма да споменавам че ме е жал просто да обясня как финансово уж неграмотните продадоха на БГ тарикатите.
                Хахахахахаха!!! Кокко правилно им го каза на борсовите уж тарикати.Тия същите лапни-шарани дето ми разправяха колко щял съм да спечеля от борсата ако съм инвестирал повече пари а не да купувам имоти.Хахахаха!! Жалки нещастници заслепени от алчност и умопомрачени от една борса направвена да ги обере по чисто български всриант.Евалата на измислилите схемата как да приберат парите на наивниците-алчняци.Тия същите дето ми говереха че съм изтървал влака.Ха сега тия нещастници да ми кажат къде им са печалбите и дали не им се стопиха паричките.Мълчат и гледат треперещи екраните,а можеха сега да са с кеша в ръце и след време когато всичко се размаже да купуват акции на стотинки.Мислех да вкарвам повече пари на бфб,но с времето разбрах,че не може да се правят големи ръстове и затова погледнах към американската борса.12 години я чакам да се насере за да вляза и момента дойде.Положението което е САЩ в момента ме навява на мисълта че Дау е твърде вероятно да падне и под 15000.Само за една седмица регистрираха 4 милиона безработни.Не вярвах но е истина че хладилните ремаркета стоят до болниците и товарят в тях труповете.Много скоро заразените ще са над 1 000000.Никакви трилиони и помощи няма да спрат пътя на Дау надолу.Когато стигне около 15000 тогава ще направя първите покупки и ще изчакам ,защото никой не може да каже къде ще спре.Отворих си акаунт и го заредих с пари.Сега ще чакам.На бфб ще си помисля колко пари да вкарам понеже не ми е важно,но пък ще имам повод да поглеждам във форумчето и да се забавлявам с новоизлюпените глупаци.Радвам се че вместо да набия половин милион в скапани артии на бфб накупих имоти по южното черноморие и сега като пич си почивам в който си искам апартамент на морето.Царска работа.Тая година дали ще има или няма туристи дреме ми на дедовия,но важното е че кеша ми е в ръцете и гледаме мача спокойно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

                  Абсолютно правилно, ако капитализацията на БФБ беше поне 10 % от БВП, можеше да се каже че има нещо общо с икономиката на страната, ама да заема 0,0..нещо си е просто подигравка с една от най - жалките прослойки на населението, а именно от т. нар БГ инвеститори , или онези които се присмиваха на хората че държали депозити и купували имоти вместо да се набият на БФБ , онези на които служителите на СФАРМ им продадоха безплатните си акции между 4 и 3.5 лв.
                  Други примери няма да споменавам че ме е жал просто да обясня как финансово уж неграмотните продадоха на БГ тарикатите.
                  Не е въпрос на капитализация към БВП! Въпрос е на върховенство на закона!

                  Примерите са много, няма смисъл да се изброяват дори! Всеки си преценя, в каква игра му се играе!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    Да чакаме ли Хим на 0.60 стотинки 0?
                    Казал съм го вече.
                    Смятам, че ще тестваме дъното от 2009.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Янките заеха стойка два без десет.
                      Упражнението "изуй гащи" тепърва предстои.
                      Да чакаме ли Хим на 0.60 стотинки 0?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение

                        Аз си мислех, че на БФБ инвестираш преди всичко в БГ олигархията, ама щом казваш, че всъщност било в реална икономика.... може и така да е!
                        Абсолютно правилно, ако капитализацията на БФБ беше поне 10 % от БВП, можеше да се каже че има нещо общо с икономиката на страната, ама да заема 0,0..нещо си е просто подигравка с една от най - жалките прослойки на населението, а именно от т. нар БГ инвеститори , или онези които се присмиваха на хората че държали депозити и купували имоти вместо да се набият на БФБ , онези на които служителите на СФАРМ им продадоха безплатните си акции между 4 и 3.5 лв.
                        Други примери няма да споменавам че ме е жал просто да обясня как финансово уж неграмотните продадоха на БГ тарикатите.
                        Last edited by MrSi; 01.04.2020, 23:03.
                        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                        Коментар


                        • Янките заеха стойка два без десет.
                          Упражнението "изуй гащи" тепърва предстои.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            В реална ще инвестираш когато дела на мажовците падне под 10%, както е по целия нормален свят.
                            Батя не го е казал специално за БФБ, вярно е въобще. А за БФБ не мисля, че основната причина е делът на мажовците, преди 2008 е бил същия, а пазарът си вървеше добре. Другаде е заровено кучето

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              В реална ще инвестираш когато дела на мажовците падне под 10%, както е по целия нормален свят.
                              Забравяш и нещо друго много важно! Това е законовата база! Там освен свръх елита 0,0000000000001%, останалите мажовци, са подвластни на правилата като масата. За БГ би ли го казал, за поне един от мажовците.... Аз не мисля, че има такъв!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Това е вярно за Форекса, където само се преразпределя а не се гради и добавя! Затова и не играя Форекс /комар/
                                Капиталовия пазар /на акции/ е друго нещо. Там има входящ поток ежегодно - дивиденти или капиталов ръст на предприятията. През капиталовия пазар инвестираш в реалната икономика и нейната рентабилност, не забравяй това!
                                В реална ще инвестираш когато дела на мажовците падне под 10%, както е по целия нормален свят.

                                Коментар

                                Working...
                                X