IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    да бе да, и едно маймунче развива шоколадови бонбонки или мармотче с милка, забравих как беше рекламата
    мда, акциите няма да струват нищо и съответно индексите ще са на стойност нула, а на тези които взимат картони (на нула лв.) ще дават пари като компенсация за работата която вършат - това е есенцията от "Теорията на проф.Полки"

    един ден в учебниците ще се наредя до моя приятел проф.Каро с тази теория...

    мда .... седям и чакам да се случи...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Има ли още оптимисти след днешните данни за безработицата?
      Братко Кубрат , най е лесно да сме оптимисти когато пазарите са на върховете си ! Изкуството е когато картината е мрачна и всичко сочи към катастрофа тогава човек да намери в себе си кураж и оптимизъм ! Да те питам тези големи спадове навсякъде не отразяват ли точни тези лоши данни за икономиките и безработицата ? На всички е ясно, че това се случва и ще се случи ! Хайде гледайте и с малко оптимизъм поне, освен ако не смятате, че идва края на света !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

        Не си прав.. софикс към 50 отива
        Чак дотам не.

        Коментар


        • Има ли още оптимисти след днешните данни за безработицата?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            в такъв случай аз ще го чакам под 0 (нула) ....... това ще рече, че ще раздават пари за да се купуват акции...
            да бе да, и едно маймунче развива шоколадови бонбонки или мармотче с милка, забравих как беше рекламата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Пък аз го чакам на 00
              в такъв случай аз ще го чакам под 0 (нула) ....... това ще рече, че ще раздават пари за да се купуват акции...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                Не си прав.. софикс към 50 отива
                И ти не си прав, най-мрачната прогноза беше за 80, от участник с ник "Петър Караиванов"
                Такава тежка присъда за 50,..досега не бяхме виждали Но може да е дошъл е сезона на "бялата лястовичка"

                Коментар


                • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

                  Не си прав.. софикс към 50 отива
                  Пък аз го чакам на 00

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                    Често казано съм изненадан как някои хора са оптимисти в тая ситуация... Та ние си отиваме на СОФИКС поне 300 пункта
                    Все ще се намерят "някои" хора, които дори и в това да намерят оптимистичен нюанс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Ако някой може да се върне март-април 2008 г., да каже кой тогава предвиждаше и позна за голямата криза която идва? ...
                      Изглежда не си бил сред спекулантската общност през 2007а Че то това го знае всеки минал през мелницата - самият шеф на кфн по онова време се опита да изкаже предупреждание, че акциите са понадутички Дори шефът на голям борсов ИП("инвестиционен посредник"), който му правеше компания тогава, още по-смело оприличи борсата на тенджера под налягане. Имаше и брожение сред инвеститорите тогава по този въпроси

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Eminem Разгледай мнение
                        Често казано съм изненадан как някои хора са оптимисти в тая ситуация... Та ние си отиваме на СОФИКС поне 300 пункта
                        Не си прав.. софикс към 50 отива

                        Коментар


                        • Често казано съм изненадан как някои хора са оптимисти в тая ситуация... Та ние си отиваме на СОФИКС поне 300 пункта

                          Коментар


                          • Много бой, много нещо

                            Коментар


                            • Ако някой може да се върне март-април 2008 г., да каже кой тогава предвиждаше и позна за голямата криза която идва? Със сигурност Плевнелиев не е бил сред тях, не помнв за Джим Р. (на него винаги му се привиждат кризи и все инвестира в Азия). Когато много гласове, особено като на Сталина, Плевнелиев, Джими почнат да говорят, че идвала най-страшната криза, по-лоша от 29та и т.н., значи може би не идва такава криза, а може даже и да няма криза...това е моят прочит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                При мен е фифти-фифти, Кире
                                Паживем увидем, както казваше оригиналния Пепи Да е жив и здрав където и да е
                                Помниш какво каза веднъж Влади Панев в опит да цитира Костолани - "ако не расте, ще падне"
                                Е вече има и трети вариант "съмнително", както цитира Киро в една друга тема преди малко

                                Коментар

                                Working...
                                X