IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Виж ти работа,.. то в късия нямало мерaклии , . Явно играчите са я преценили посоката
    Прецаканата, мажи ските, за да си подготвена!
    Успех в слалома!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

      Остави тия за 4-5 месечни бебенца, дай 10 годишната поне да видим....



      Преци, това вица на вечерта ли бе.... такъв шорт скуиз ни чака че ум ще ни зайде
      Виж ти работа,.. то в късия нямало мерaклии , . Явно играчите са я преценили посоката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
        Така като гледам графиката корелацията не е толкова зле
        Остави тия за 4-5 месечни бебенца, дай 10 годишната поне да видим....

        ps. А Всяка разпродажба на късия фонд на Никиту, ще генерира нови покупки на артии
        Преци, това вица на вечерта ли бе.... такъв шорт скуиз ни чака че ум ще ни зайде

        Нетна стойност на активите BGN 142 177.46

        Коментар


        • Така като гледам графиката корелацията не е толкова зле

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            ...Там достигна рекордни нива, а тук даже не достигна 1000..
            Възходът беше спрян от ктб. Това е изключение от правилото

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Аз мисля, че няма никаква корелация между ДАУ и БФБ..Там достигна рекордни нива, а тук даже не достигна 1000..
              Нямаме против да мислиш Кире, но по-добре е, да видиш сравнени графиките например в Bloomberg. Око да види, ръка да пипне, нали така
              Да разбираме ли. че ти се иска индексът да пада, докато Дау расте, въпреки, че знаем, че държиш по некое книжле ?

              Коментар


              • Аз мисля, че няма никаква корелация между ДАУ и БФБ..Там достигна рекордни нива, а тук даже не достигна 1000..
                Last edited by Kiro; 20.04.2020, 20:07.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Преци, мечтите и надеждите са безплатни, а живота е друго нещо..Да сме живи и здрави да видим..
                  Защо да са мечти, казвам, каквото мисля. Ти мислиш, че Дау ще слезе пак под 18500 ли ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                    Малко съмнително ми изглежда такава безметежна V форма на мечи пазар, ама нейсе - дори и да си права - не виждам как това би се транслирало тук на бфб, корелациите им с дъртия са нищожни.
                    Виж ако някой отвън налее 10-20милки при Никиту ще стане друга работата, ама шансовете за това са....
                    Никак дори не са нищожни дългосрочните корелции, Ако Старият Дау продължава да драпа нагоре, няма как и тук да останат цените на по номинал за хима и други от сорта

                    ps. А Всяка разпродажба на късия фонд на Никиту, ще генерира нови покупки на артии
                    Last edited by precakanoto; 20.04.2020, 19:57.

                    Коментар


                    • Преци, мечтите и надеждите са безплатни, а живота е друго нещо..Да сме живи и здрави да видим..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Кире, ако с карантина 0,5, то без карантина 0,3. Малко зависи от нас. Оптимистичното е, че старият Дау май удари дъното при 18500 и не мисли да се връща под него, Така ми изглежда на мен, имайки предвид началната фаза на "опашката"-C (със или без фундамент)
                        Малко съмнително ми изглежда такава безметежна V форма на мечи пазар, ама нейсе - дори и да си права - не виждам как това би се транслирало тук на бфб, корелациите им с дъртия са нищожни.
                        Виж ако някой отвън налее 10-20милки при Никиту ще стане друга работата, ама шансовете за това са....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Седмица карантина е равна на 0.5-0.7 % спад на БВП...

                          И ако Франция вече отдели фискален пакет за подкрепа на икономиката, равен на 4.55% от БВП, Германия- равен на 4% от БВП, а Италия равен на 2 % от БВП, у нас икономическата подкрепа е скъперническа и бюрократична- реалистично е около 1.45% от БВП (1 млрд.лв. за схемата 60/40 и 700 млн.лв. за Българска банка за развитие), като вероятно голямата част ще остане неусвоена...
                          Кире, ако с карантина 0,5, то без карантина 0,3. Малко зависи от нас. Оптимистичното е, че старият Дау май удари дъното при 18500 и не мисли да се връща под него, Така ми изглежда на мен, имайки предвид началната фаза на "опашката"-C (със или без фундамент)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                            Един съвет EV/EBITDA е показател който елиминира многото недостатъци на P/E ...
                            В какви границите (подценена компания/балон)може да се приеме съотношението EV/EBITDA

                            Коментар


                            • Седмица карантина е равна на 0.5-0.7 % спад на БВП...

                              И ако Франция вече отдели фискален пакет за подкрепа на икономиката, равен на 4.55% от БВП, Германия- равен на 4% от БВП, а Италия равен на 2 % от БВП, у нас икономическата подкрепа е скъперническа и бюрократична- реалистично е около 1.45% от БВП (1 млрд.лв. за схемата 60/40 и 700 млн.лв. за Българска банка за развитие), като вероятно голямата част ще остане неусвоена...

                              Коментар


                              • Банкеръ Инвеститорите пак се присламчиха към долара

                                След като се "поразходиха" сред финансовите активи, пазарните играчи отново заложиха на сигурно и насочиха парите си към щатския долар - най-реномираното засега убежище при кризи.....

                                Коментар

                                Working...
                                X