IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Имах на Софком акции и бях доволен от тях.Нямам вече.Продадох ги.За дивидента виж тая ET.Има и други но след няколко часа като стана да търгувам ще ти ги шерна.И аз това казвам че двата пазара са коренно различни.Единият е вселена а другия пълна нула.
    От нула по-лесно се скача, вожде. А от високото по-лесно се пада

    Коментар


    • Най-оптималният вариант за БФБ е веднъж месечно да работи.

      Коментар


      • Три дена почивка и пак никой не иска да търгува. Когато ви разправях, че трябва да се затвори тая борса за 2-3 месеца, вие не ми вярвахте.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

          Имах на Софком акции и бях доволен от тях.Нямам вече.Продадох ги.За дивидента виж тая ET.Има и други но след няколко часа като стана да търгувам ще ти ги шерна.И аз това казвам че двата пазара са коренно различни.Единият е вселена а другия пълна нула.
          Мерси, прати ми ги. Ами като са несравними пазарите дай да не ги сравняваме тогава ! Нали от тази кръгла нула трябва да станем нещо повече и да може да се печели и тук !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Ташуне ама и ти пишеш както ти отърва ! В по долния пост пишеш за дивиденти от 20%, а тук изброяваш компании сини чипове, които нямат нищо общо с казания от теб дивидент. И пак ти казвам двата пазара американски и български са абсолютно несравними във всяко едно отношение. Огромните минуси на нашия ги знаем, но това не значи, че не може да се печели. До колкото помня ти самия имаше акции на Софком. Такъв редовен и висок дивидент можеш на малко места да взимаш. Така, че добрите примери ги имаме и тук. Проблема е в мащабите на оборотите и количеството на качествени компании на нашата борса.
            Имах на Софком акции и бях доволен от тях.Нямам вече.Продадох ги.За дивидента виж тая ET.Има и други но след няколко часа като стана да търгувам ще ти ги шерна.И аз това казвам че двата пазара са коренно различни.Единият е вселена а другия пълна нула.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Кое не е за пипане ? AAPL , GOOG, ET или други?На бфб имах доста акции но ги продадох преди няколко години и от тогава бфб е само надолу.Трудно излизам от неликвиден пазар като бфб.Искам да въртя поне 400-500 к но тази сума не е за бфб.На вас успех!Аз ще се заигравам на американския пазар а вас ще ви наглеждам от време на време да не се забравяме .
              Ташуне ама и ти пишеш както ти отърва ! В по долния пост пишеш за дивиденти от 20%, а тук изброяваш компании сини чипове, които нямат нищо общо с казания от теб дивидент. И пак ти казвам двата пазара американски и български са абсолютно несравними във всяко едно отношение. Огромните минуси на нашия ги знаем, но това не значи, че не може да се печели. До колкото помня ти самия имаше акции на Софком. Такъв редовен и висок дивидент можеш на малко места да взимаш. Така, че добрите примери ги имаме и тук. Проблема е в мащабите на оборотите и количеството на качествени компании на нашата борса.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                Успех!
                научи ли английския?
                Справям се добре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Кое не е за пипане ? AAPL , GOOG, ET или други?На бфб имах доста акции но ги продадох преди няколко години и от тогава бфб е само надолу.Трудно излизам от неликвиден пазар като бфб.Искам да въртя поне 400-500 к но тази сума не е за бфб.На вас успех!Аз ще се заигравам на американския пазар а вас ще ви наглеждам от време на време да не се забравяме .
                  Успех!
                  научи ли английския?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                    ако беше истински разбирач, щеше да знаеш че това са компании със сериозни проблеми и по-скоро не са за пипане особено с проста стратегия от типа на buy and hold
                    в щатските форуми пишеш ли да ги инфромираш какво ги чака или само ния имаме тая цена привилегия?
                    иначе за бфб може би си прав ама когато не си сложил лев е лесно да са ти много ясни
                    Кое не е за пипане ? AAPL , GOOG, ET или други?На бфб имах доста акции но ги продадох преди няколко години и от тогава бфб е само надолу.Трудно излизам от неликвиден пазар като бфб.Искам да въртя поне 400-500 к но тази сума не е за бфб.На вас успех!Аз ще се заигравам на американския пазар а вас ще ви наглеждам от време на време да не се забравяме .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Изплискай си очите със студена вода.....
                      Ти по-добре вземи телената четка и си изтъркай гурлите че ти пречат да виждаш повече от носа ти.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Вожде на БФБ до 10к са напълно достатъчни колкото да пишем във форума от там на горе само на вън.Ти чакаш ваксина аз съм заложил на дезинфектанти поне за Испания .Гледам дъртия. Дау се е запътил към 30к явно моя галон се пълни
                        Познаеш ли имаш го галончето с Джак .Обещал съм и ще го имаш.На бфб да ти кажа вече и 10 к левчета не ми се влагат.Това е пълен цирк.Хубаво ми викаха приятели тук че си губя времето с бг борси ама аз нали познавам бфб много добре си мислех че американския ще ми е труден.Оказа се че нещата са много по-улеснени и прозрачни от бг.Дивидентите им масово по 10 %.Оборотите големи и ликвидноста е супер.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Сигурно съм изкарал повече пари на бфб от теб,но за същия период в Щатите можеше да се изкара десеторно повече че дори и много повече.Познавам БФБ много добре и съм се предпазил от падане на акциите ми над 20 пъти поне.Последният път продадох ЦКБ на 1.72 и ви гледам сеира до сега.Мислех да взема минимум поне 50 к акции на цкб но не виждам смисъл поради бавното развитие на нещата на бфб.Ще минат 3-4 г и артията няма да е мръднала от 2 лв.Ще направя 100 % което е ок но защо да търгувам там където мога да направя 300-400 % .Без да прозвучава като обида,но играчите на бфб се радват да направят 10-20 к печалба и го имат за голям успех.Това за мен е нищо и е само загуба на време.Иначе и на вас успех с БФБ.
                          Изплискай си очите със студена вода.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            Ташунко, това че не можеш да изкараш пари на БФБ не означава, че други не могат. Това е специфичен пазар който може да е доста щедър за тези, които го познават. Успешна търговия в САЩ.
                            Сигурно съм изкарал повече пари на бфб от теб,но за същия период в Щатите можеше да се изкара десеторно повече че дори и много повече.Познавам БФБ много добре и съм се предпазил от падане на акциите ми над 20 пъти поне.Последният път продадох ЦКБ на 1.72 и ви гледам сеира до сега.Мислех да взема минимум поне 50 к акции на цкб но не виждам смисъл поради бавното развитие на нещата на бфб.Ще минат 3-4 г и артията няма да е мръднала от 2 лв.Ще направя 100 % което е ок но защо да не търгувам там където мога да направя 300-400 % .Без да прозвучава като обида,но играчите на бфб се радват да направят 10-20 к печалба и го имат за голям успех.Това за мен е нищо и е само загуба на време.Иначе и на вас успех с БФБ.
                            Last edited by Ташунко със сапа; 26.05.2020, 10:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Ама друг път!
                              Набълбукахте се и сега мечтаете. Мечтите са безплатни!
                              ​​​​​​
                              Вие дето сте без акции му мислете, ние сме си добре и всеки ден парите ни се увеличават!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Това е поредната ти грешна прогноза.
                                Вече никой не те взема насериозно.
                                Хахаха, казва ми продалия на дъното..... вече всички във форума ти се смеят, скоро като Софикс стане 550-600 ще се скриеш вдън земя!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X