IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

    Гледам днешния "ден за акции" и не ми се мисли за следващите 364...
    Респект, Чичо М.,
    Дори и ние, по-тъпичките, разбрахме "тенкиО ти намек"!

    +10

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Къде е големият Ъпър Полки.
      Лятото бачка като чарпак на морето.Вари шкембе чорба и така изкарва пари за зимата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

        Гледам днешния "ден за акции" и не ми се мисли за следващите 364...
        +1 xaxaxa
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Днешния ден за акции е пълен та.ак.
          Гледам днешния "ден за акции" и не ми се мисли за следващите 364...
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Днешния ден за акции е пълен та.ак.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

              Днес.

              Обаче по-тъп ден от някакъв случаен юнски миг много трудно могат да измислят от БФБ. Дали има някаква мисъл в цялото упражнение?

              Ако дребните се "възбудят" за търговия, разкарат някой и друг боклук, в следващите дни ентусиазмът им ще бъде задушен от летните жеги и липсата на активност в горещите месеци.

              Дори дивидентите ги няма. Ако ги имаше, дребният кеш нямаше да се "наказва" с по-висок процент транзакционни разходи.

              Такъв ден би имал много повече файда септември или дори март. Това е лично мнение де. Гледам, че колегите се забавляват с акции-единички Поне се извършва тест на инфраструктурата, сървърите са в добро здраве.
              Със сигурност, в момента съм с доста поръчки и от двете страни, но абсолютно нищо. Може идеята им да е последно движение преди заспалите юли и август, но не се получава. Една година мисля го направиха март, знам, че бе по - рано, също подкрепям 3 и 9 като месец.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Моите оферти бяха до 24-ти, като НЕфизическо лице ползата за мен от този ден всъщност е вреда..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                  Днес ли беше дянят за търговия без комисион?
                  Днес.

                  Обаче по-тъп ден от някакъв случаен юнски миг много трудно могат да измислят от БФБ. Дали има някаква мисъл в цялото упражнение?

                  Ако дребните се "възбудят" за търговия, разкарат някой и друг боклук, в следващите дни ентусиазмът им ще бъде задушен от летните жеги и липсата на активност в горещите месеци.

                  Дори дивидентите ги няма. Ако ги имаше, дребният кеш нямаше да се "наказва" с по-висок процент транзакционни разходи.

                  Такъв ден би имал много повече файда септември или дори март. Това е лично мнение де. Гледам, че колегите се забавляват с акции-единички Поне се извършва тест на инфраструктурата, сървърите са в добро здраве.

                  Коментар


                  • Да . И почнаха игрите с по 1 акция

                    Коментар


                    • Днес ли беше дянят за търговия без комисион?

                      Коментар


                      • Dow Jones 25,445.94 -710.16 -2.72% 0 30
                        S&P 500 3,050.33 -80.96 -2.59% 16 480
                        DAX 12,093.94 -429.82 -3.43% 0 30
                        S&P/TSX 15,294.38 -270.37 -1.74% 19 202
                        Nikkei 225 22,259.79 -274.53 -1.22% 20 201
                        S&P/ASX 200 5,817.70 -148.00 -2.48% 8 18

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                          Къде е големият Ъпър Полки.
                          от 3 седмици е на море ..... нали писа тук преди месец ..... чакай го на 15-и септември...
                          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                          Коментар


                          • Монти, защото си пич, ето ти няколко скрийншота:
                            Last edited by mapadona; 24.06.2020, 23:48.

                            Коментар


                            • Къде е големият Ъпър Полки.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Не ,но аз също купувах на 2,2 над няколко хиляди но хайде делили сме ги но химчетата който купува на 1,80 как ги изравни на днешните цени аз правя същото упражнение във Вилекард и почвам не от 110 а от 21 и не мога до 15 да ги сваля..при положение че днес продавах на всяко качване и купувах на всяко спадане.

                                ?
                                Хим ми е на загуба, даже съм продавал на загуба - единствената позиция от портфейла. Но понякога трябва да продадеш даже и на загуба и да купуваш акции дето имат по-голям потенциал. Иначе няма начин да спечелиш сериозни %

                                Коментар

                                Working...
                                X