IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 4д,Ендер,Според теб, но ти не си икономист и мнението ти не е професионално.. Да се сравнявате с Папазов е комично.. Такива сравнение има много в икономиката..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Киро, според мен е умишлено подвеждащо описание. В случай, че се сравняват двете инвестиции е редно към долара да се добави доходността по американските държавни ценни книжа. Тогава сравнението би било доста по различно. Златото е цикличен актив. Въобразявам си, че сега влиза в растящата фаза и може да продължи до десетина години. Поради това имам някаква експозиция към злато, но не бих пропагандират толкова повърхностни тези. Да не забравя да ви кажа, че не е препоръка за нищо.
      Що бе Виктор Папазов ти създаде борса да печелиш а ти го наричаш лъжец...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Груйчо и мен веднъж тръгна да ме обижда ни в клин ни в ръкав.
        Не му обръщай внимание.
        Ами простотията понякога избива.На някой екземпляри не им издържат нервите на бфб.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

          Той Гру за неговите загуби вини мажоритарите, останалите пазарни участници, международното положение и други, но не и себе си. И да обвинява някого, че хейтва е странно. Нека си види неговите постове, където освен хейтване има и откровени лъжи.

          Грую да си ближе раните от загубите както си иска ,но не и да обижда.Всеки е губил.Това значи ли че когато някой споделя опит на един пазар различен от бфб трябва да бъде обиждан че прави печалби.Ами ако е толкова добър въпросния екземпляр да участва и той на големите пазари.Само че там с начина по който търгува на бфб бързо ще натрупа загуби.Аз също направих проби-грешки в началото с малки суми да видя кое как работи,как реагира пазара и прочие.В крайна сметка виждам че на американския пазар могат да се правят много пари и за сега съм супер доволен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            ВИКТОР ПАПАЗОВ

            До 1934 година една унция злато е струвала $20.67 или по-скоро един долар е струвал 1/20.67 от унция злато.
            Днес цената на златото достигна $2067 долара, т.е. цената се е увеличила 100 пъти! Всъщност доларът струва 1 стотна от това, което е струвал преди 86 години.
            Кой разбрал, разбрал.
            Киро, според мен е умишлено подвеждащо описание. В случай, че се сравняват двете инвестиции е редно към долара да се добави доходността по американските държавни ценни книжа. Тогава сравнението би било доста по различно. Златото е цикличен актив. Въобразявам си, че сега влиза в растящата фаза и може да продължи до десетина години. Поради това имам някаква експозиция към злато, но не бих пропагандират толкова повърхностни тези. Да не забравя да ви кажа, че не е препоръка за нищо.

            Коментар


            • „Пазарът продължава да предоставя добри възможности както за компаниите за набиране на капитал и експанзия, така и за инвеститорите за реализиране на ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                ВИКТОР ПАПАЗОВ

                До 1934 година една унция злато е струвала $20.67 или по-скоро един долар е струвал 1/20.67 от унция злато.
                Днес цената на златото достигна $2067 долара, т.е. цената се е увеличила 100 пъти! Всъщност доларът струва 1 стотна от това, което е струвал преди 86 години.
                Кой разбрал, разбрал.
                Такива кръчмарски сметки не уважавам!
                очевидно животът през 1934 е бил много по-добър.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Докато мафията се разпорежда с държавата и контролните й органи, забравете за нормална борса.
                  Пълни глупости. Мафия немафия... няма пряка връзка. За да има борса, трябва да им някаква икономика. Балтийските коптори са същата работа.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Виж сега.Аз не обичам да обиждам,но на теб ще ти отговоря порядъчно.Първо аз имам транспортна компания.Второ преди да се занимавам с камиони съм бил нещо което ти и 5 живота да живееш няма никога да бъдеш.Трето аз не се интересувам ти дали се дразниш или не.Аз давам инфо на хора които искат нещо да правят.А това че ти си инат и стоиш на бфб кочината си е твоя работа.Айде сега да не ми вкарваш повече изречения .
                    Груйчо и мен веднъж тръгна да ме обижда ни в клин ни в ръкав.
                    Не му обръщай внимание.

                    Коментар


                    • ВИКТОР ПАПАЗОВ

                      До 1934 година една унция злато е струвала $20.67 или по-скоро един долар е струвал 1/20.67 от унция злато.
                      Днес цената на златото достигна $2067 долара, т.е. цената се е увеличила 100 пъти! Всъщност доларът струва 1 стотна от това, което е струвал преди 86 години.
                      Кой разбрал, разбрал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        Докато мафията се разпорежда с държавата и контролните й органи, забравете за нормална борса.
                        Ок, запиши си някъде, че съм забравил.

                        Коментар


                        • Докато мафията се разпорежда с държавата и контролните й органи, забравете за нормална борса.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Виж сега.Аз не обичам да обиждам,но на теб ще ти отговоря порядъчно.Първо аз имам транспортна компания.Второ преди да се занимавам с камиони съм бил нещо което ти и 5 живота да живееш няма никога да бъдеш.Трето аз не се интересувам ти дали се дразниш или не.Аз давам инфо на хора които искат нещо да правят.А това че ти си инат и стоиш на бфб кочината си е твоя работа.Айде сега да не ми вкарваш повече изречения .
                            Той Гру за неговите загуби вини мажоритарите, останалите пазарни участници, международното положение и други, но не и себе си. И да обвинява някого, че хейтва е странно. Нека си види неговите постове, където освен хейтване има и откровени лъжи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

                              Тия $ скоро няма да можеш нищо да си купиш с тях.
                              Може и да си прав ама към 2100 година . Май още вярваш в светлия път на комунизма .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Пълна загуба на време е бфб.Вчера само на американската борса направих 10% ръст на едната си акция и излязох на кеш.700 $ само от нея за деня.Повече няма какво да сравнявам.
                                Тия $ скоро няма да можеш нищо да си купиш с тях.

                                Коментар

                                Working...
                                X