IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
    Май Бай Тръмп да бие, и да видим едно рали до Май догодина. Между другото мисля е ясно вече, че Ковид повече няма да има негативно влияние върху икономиките от това което сме видяли, до Юни догодина, когато се очаква вече да има повсеместни ваксини само ще намалява действието си, откоето икономиките ще растат - много или малко, но такъв ще е тренда, което предполага че сега се търгува това, че Ковид си отива Май-Юни догодина. Когато си отиде, хората ще се успокоят, ще решат, че е време за инвестиране на високите тогава цени и ще почне спад тогава.
    Остави глобалната икономика,лично за нас месец октомври може да се окаже отличен за финансови игри на борсата ,пък за после ще видим.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Най-правилния ход който направих през живота си е че заминах за Америка.Първо обиколих света и второ направих пари които и 5 живота да живея в БГ никога няма да направя.Бил съм на едни от най-екзотичните острови които преди само гледах по Дискавъри .
      В САЩ може и да се правят пари ,но далеко сме от истината,че е най-доброто място за живеене и достатъчно е да погледнем какви урагани и
      пожари опостушават двете крайбрежия.Ти си живуркаш в Чикаго и там ги няма тия работи ,но пък има суша а и наблизо има един супер вулкан
      който може всеки момент да се активизира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
        Аз пък вярвам на Ташунко и ми е интересно да му чета постовете.
        Защо на няколко потребитела в тази тема им се струва толкова странно, че той печели? - американските пазари направиха страхотни ръстове от март насам... моят портфейл също е при Тръмп... сигурно далеч по-малък от Ташунковия, но все пак с отлична доходност...
        Според мен много правилно е постъпил, като е взел решение да емигрира отдавна в Щатите... ако беше си останал в България щеше да му се наложи да се занимава с ежедневни глупости, абсурди и безумия, като чекмеджета пълни с пачки в резиденцията на министър-председателя, и като умрялото, заспало БФБ, което за цяла година я рипне 2-3 пъти, през останалото време права линия...
        Най-правилния ход който направих през живота си е че заминах за Америка.Първо обиколих света и второ направих пари които и 5 живота да живея в БГ никога няма да направя.Бил съм на едни от най-екзотичните острови които преди само гледах по Дискавъри .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение

          Стой си в краварските форуми...жалко човече
          Ееее с този пост показа че си прост!!

          Коментар


          • Аз пък вярвам на Ташунко и ми е интересно да му чета постовете.
            Защо на няколко потребитела в тази тема им се струва толкова странно, че той печели? - американските пазари направиха страхотни ръстове от март насам... моят портфейл също е при Тръмп... сигурно далеч по-малък от Ташунковия, но все пак с отлична доходност...
            Според мен много правилно е постъпил, като е взел решение да емигрира отдавна в Щатите... ако беше си останал в България щеше да му се наложи да се занимава с ежедневни глупости, абсурди и безумия, като чекмеджета пълни с пачки в резиденцията на министър-председателя, и като умрялото, заспало БФБ, което за цяла година я рипне 2-3 пъти, през останалото време права линия...
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

              Напротив точно преди ден писах че излезе лоша новина на една моя артия и я продадох на загуба.Общо за деня бях 540 $ загуба.
              Стой си в краварските форуми...жалко човече

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                Дълга от 5 милиарда преди седмица и нещо беше на ВЪНШНИТЕ ПАЗАРИ! За първи път от 2016. Нашите пенсионни не им е проблема българските ДЦК, а ОВЧЕДУШИЕТО.
                16% от дълга е пробутан на български "пишман-инвеститори".

                https://www.dnevnik.bg/biznes/2020/09/16/4114761_ministerstvoto_na_finansite_obiavi_za_izkl juchitelen/

                Не се съмнявам, че Тиквата го е пробутал на пенсионните фондове. Не виждам кой друг глупак би се нашил с 0,38% годишна доходност за 10 години...
                16% от вноските на настоящите работещи и бъдещи пенсионери отидоха в джоба на другаря Борисов да си купи изборите.
                Last edited by Frosty; 28.09.2020, 23:25.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Дълга от 5 милиарда преди седмица и нещо беше на ВЪНШНИТЕ ПАЗАРИ! За първи път от 2016. Нашите пенсионни не им е проблема българските ДЦК, а ОВЧЕДУШИЕТО.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                    И стига са се оправдавали, че са били дългосрочни, че тези флуктоации на годишна база нямали значение. Вече са 20 годишни пенсионните, достатъчно дълъг период, имаше и добри и лоши години, но при тяхното представяне това няма значение, защото те се представят винаги лошо, независимо от годините, а и вече трябва да почват да изплащат пенсии на първата кофорта от 2021, не е ли така? Ще изплащат ли нещо или НОИ ще е отново да покрива загубите им?
                    Ама чакай малко, защо недоволстваш? Другарят Бойко Методиев наскоро нали се хвалеше, че емитирал дълг при много изгодни за него условия - 0,38% годишна доходност за срок от 10 години.
                    На кого мислиш, че си е пробутал боклучавите дългове, освен на пенсионните фондове.
                    Те по закон май бяха длъжни да си държат активите в инструменти с мизерна или почти никаква доходност.

                    Или казано с други думи - вноските за пенсии на настоящите работещи и бъдещи пенсионери отидоха в джоба на Бойко да си купи изборите, а за тях остава 0,38% годишна доходност за следващите десет години.
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/ad-hoc/502/a...odina--312746/
                      Олимпиада на 100% догодина!
                      Всички политици се кълнат, че Юни догодина ще има ваксини за всички, което значи край в Ковид, а за пазарите, че сега трябва да се търгува слуха, а като дойде новината, че свършва Ковид и има ваксини - да се продаде!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                        Ти може и да направиш, както и да не направиш, но ако загубиш е сигурно, че няма да ни се похвалиш нали?
                        Напротив точно преди ден писах че излезе лоша новина на една моя артия и я продадох на загуба.Общо за деня бях 540 $ загуба.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Нещо си се объркал младеж . Никога не съм бил тираджия в БГ.Бях финансов бос.Минаваха много пари през ръцете ми между 2001 и 2007 г.Много си далеч от истината.Моито родители живеят презадоволено,защото редовно имат преводи от Америка.Виж за твоите не знам как са.Сигурно мизерстват с пенсийките си.В тоя форум само MiSi меце виждал на живо и пак на него ще покажа цялото хистори на трейдването ми и той ше ви каже дали нямам изкарани 18к $ в четвъртък 24 септември.Между другото днес също се очертава игра и може да направя няколко хилки.
                          Ти може и да направиш, както и да не направиш, но ако загубиш е сигурно, че няма да ни се похвалиш нали?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Разбира се, че съм наясно - когато съм започнал да "играя" на хамериканския пазар, Вожда оше е бил тираджия у наше село. После е избягал и като всеки емигрант много обича да се хвали с измислици, с които да оправдае факта, че е заебал родителите си в "кочината", а думички като "Родина" и т.н. са приказки за наивици.
                            П.С. Дори и най-елементарна платформа като револют предлага купуване на фракции от акции, като водеща е сумата, която имаш, а не цената на акцията. И то не от вчера А че ги няма на БФБ, е съвсем друга бира...
                            Нещо си се объркал младеж . Никога не съм бил тираджия в БГ.Бях финансов бос.Минаваха много пари през ръцете ми между 2001 и 2007 г.Много си далеч от истината.Моито родители живеят презадоволено,защото редовно имат преводи от Америка.Виж за твоите не знам как са.Сигурно мизерстват с пенсийките си.В тоя форум само MiSi меце виждал на живо и пак на него ще покажа цялото хистори на трейдването ми и той ше ви каже дали нямам изкарани 18к $ в четвъртък 24 септември.Между другото днес също се очертава игра и може да направя няколко хилки.

                            Коментар


                            • Май Бай Тръмп да бие, и да видим едно рали до Май догодина. Между другото мисля е ясно вече, че Ковид повече няма да има негативно влияние върху икономиките от това което сме видяли, до Юни догодина, когато се очаква вече да има повсеместни ваксини само ще намалява действието си, откоето икономиките ще растат - много или малко, но такъв ще е тренда, което предполага че сега се търгува това, че Ковид си отива Май-Юни догодина. Когато си отиде, хората ще се успокоят, ще решат, че е време за инвестиране на високите тогава цени и ще почне спад тогава.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                                БФБ ще се оправи, като Пенсионните спрат с продажбите си на загуба, в това число излизането им от други фондове на загуба.
                                Горе главите брато и горната и долната ......до изборите в САЩ и двете ще ти трябват.

                                Коментар

                                Working...
                                X