IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Борса на която, основно търгувани акции са дружество, което пере пари извън ЕС, другото пък куфарна/гаражна търговия с дранкулки отново изнесено извън ЕС, където се говори за корупция, за ЕС, за Еврозона, но се търсят варианти извън ЕС и еврото (с още по-голяма корупция, по-голяма несигурност и всичко лошо по 5 поне), не може да бъде унощожена.
    В момента се дълбае дъното.

    Коментар


    • Взеха да влизат малки поръчки за дялове в ЕТФ-а.. да видим дали ще се засилят

      Коментар


      • Хампарцумян: Опасенията за икономиката се оказват преувеличени„Банките са капитализирани и добре подготвени за кризата“

        Прочети още на: https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...licheni.475965

        Коментар


        • Коментар


          • Здравейте,

            Време е за двуцифрени ръстове на БГ индексите другата седмица.

            Успех на всички!

            Коментар


            • Нива, пробиви, изостанали пиратки от Нова година... Всичко е много хубаво както всяка нова година. Оставям това отрезвяващо четиво тук, като втората половина с прогнозите може да ви е по-интересна.

              П.П. Тони, не искам да ти развалям партито с прогнозите на ИП-тата, ама за добро или за лошо те нямат вярно от около 5 години
              Това не значи, че този път няма да са прави де. Дори спрелият часовник е точен по два пъти на ден.
              Финансова грамотност, инвестиции, бизнес новини, P2P, акции, спестявания

              Коментар


              • Засилва се оптимизма. Минахме ключово ниво. Скоро 500. Успех.

                Коментар


                • СОФИКС проби решително 200 дневната

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                    Днес имаш ли въпроси?
                    Не ! Вчера даже благодарих на модито, че ми оправи бъга.
                    Освен ако не си моди, имаш ли друго да ме попиташ или просто си търсиш с кого да се дърляш....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Напротив ! Проблема въобще не е в "ИГРАЧИТЕ", защото ние сме едни "ДРЕБНИ СЕЛСКИ СВИРАЧИ" ! Проблемите са съвсем извън нас и другаде, както каза и Спекуланта.
                      Сега може би ще прозвучи странно, но всички сме чели за умните пари, които винаги са първи и първи се изтеглят и първи влизат. Т.е. това което искам да кажа е, че ако ще и груйчи да е прав за вътрешната информация, то факт е, че цял декмеври кумулираме на БФБ набираме скорост и сделките са се увеличили. Оттук нататък за мен следва, че умните пари знаят/виждат нещо, което може би ние не виждаме. Моето предположение е, че в момента се отиграват/спекулират изборите края на март. Колкото до акциите на БФБ има възможности да си удвоиш парите за 1-2 две години, както и да загубиш половината за 1-2 години.
                      Last edited by pepe1234; 08.01.2021, 15:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                        Аман от разбирачи....сега пък Никиту му виновен.
                        Оф, мисля, че към втори клас се учеше една дисциплина, която се наричаше "четене с разбиране" или нещо от сорта. Върни се, прочети и пак да си говорим - не съм казал, че Никиту е виновен, а че уцелих тайминга точно коагто на него му свършиха парите и загъна цирка. Което е чист късмет - просто тогава се родиха децата и тръгнах да им правя портфейл. Година и половина по-рано да беше, щях да се правя на велик инвеститор, тип ритащият буци по ливадите в севороизтока, дето си бил говорил с г-н тоя или оня. Сега разбра ли, или пак да го повторя?
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Работи ли БФБ...?
                          Днес имаш ли въпроси?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ама сме и тук, нали? Аз също от много време имам акции в чужбина, но ето, за децата, пак се включих на БФБ. И уцелих егати тайминга - всичко навън рипа, тук се срива Добре че си купих един балоняк на мартингейл принцип, та ми изби дивотиите с флагмани, банкасътъ и т.н. Ма масата народ е на сериозна загуба след като Никиту загъна цирка преди 4 години, та затова и ми е интересно откъде е този оптимизъм, освен на принципа - щом е паднало, значи трябва да си качи, с който лаиците си купуват пенисток. Лошото е, че на бфб е почти невъзможно да се купи каквото и да е отвън, така че дори и такива лаици няма
                            Аман от разбирачи....сега пък Никиту му виновен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              То при нас тук вече и алчност няма, останали сме една шепа мазохисти ! Повечето играчи отдавна отидоха да търгуват на чуждите и нормални пазари !
                              Ама сме и тук, нали? Аз също от много време имам акции в чужбина, но ето, за децата, пак се включих на БФБ. И уцелих егати тайминга - всичко навън рипа, тук се срива Добре че си купих един балоняк на мартингейл принцип, та ми изби дивотиите с флагмани, банкасътъ и т.н. Ма масата народ е на сериозна загуба след като Никиту загъна цирка преди 4 години, та затова и ми е интересно откъде е този оптимизъм, освен на принципа - щом е паднало, значи трябва да си качи, с който лаиците си купуват пенисток. Лошото е, че на бфб е почти невъзможно да се купи каквото и да е отвън, така че дори и такива лаици няма
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                хайде аз да се направя на 4Д, че той сега прави яки профити - разбира се, че проблемите са в играчите и въобще не са в мажовците, щото ако си с позитивно мислене (и имаш вътрешно инфо, ма това не го казвай на никого), дори и като пада БФБ пак се печели.

                                Иначе и ние, играчите, си имаме вина, като позволяваме някои неща и продължаваме да набиваме пари тук, ма пуста алчност, обаче нали светът се движеше основно от две неща - страх и алчност
                                То при нас тук вече и алчност няма, останали сме една шепа мазохисти ! Повечето играчи отдавна отидоха да търгуват на чуждите и нормални пазари !

                                Коментар

                                Working...
                                X