IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    Аз си мисля че пазара се задържаше умишлено заради големите излизащи от фонда на Ники за да може да си приберат на ниски цени кошницата с книги за да могат да реализират без посредник очакваното рали пък и трябва да покажат доходност на техните ДФ ….. пазара днес не можа да падне даже с 1 % което говори в подкрепа на горе написаното…… имам препоръка... мислете
    Точно така.
    Е, някои, като "lobos", не ги разбират тези работи, но да се надяваме, че ще поумнеят.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      Аз си мисля че пазара се задържаше умишлено заради големите излизащи от фонда на Ники за да може да си приберат на ниски цени кошницата с книги за да могат да реализират без посредник очакваното рали пък и трябва да покажат доходност на техните ДФ ….. пазара днес не можа да падне даже с 1 % което говори в подкрепа на горе написаното…… имам препоръка... мислете
      Но Групата добре падна и влачи пазара надолу.
      Групата попари надеждите за рали
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Кой, ти ли?
        Това е ясно на всички.
        Загуби всичко, а коментираш спечелилите.
        Щом се похвали ,че имаш Хим и 1 Лв стана мираж ,казахти да продаваш ,сега ще
        ти ги взема на 80 ст

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
          Аз си мисля че пазара се задържаше умишлено заради големите излизащи от фонда на Ники за да може да си приберат на ниски цени кошницата с книги за да могат да реализират без посредник очакваното рали пък и трябва да покажат доходност на техните ДФ ….. пазара днес не можа да падне даже с 1 % което говори в подкрепа на горе написаното…… имам препоръка... мислете
          Как влияе на пазара излизане от фонда, при което не се продават акциите? Никак. Друга е темата, че фондовете трябва да решат сега дали да осребрят (каквото по принцип фонда уж щеше да прави). Мажете ските, не е препоръка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Кой, ти ли?
            Това е ясно на всички.
            Загуби всичко, а коментираш спечелилите.
            ЕЙ БО...................................... КУПУВАШ ЛИ БО.................................. ХЯХЯХХЯХЯЯЯ

            Коментар


            • Аз си мисля че пазара се задържаше умишлено заради големите излизащи от фонда на Ники за да може да си приберат на ниски цени кошницата с книги за да могат да реализират без посредник очакваното рали пък и трябва да покажат доходност на техните ДФ ….. пазара днес не можа да падне даже с 1 % което говори в подкрепа на горе написаното…… имам препоръка... мислете

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Той е винаги в грешния отбор
                Кой, ти ли?
                Това е ясно на всички.
                Загуби всичко, а коментираш спечелилите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                  що бе, може би е точен индикатор - както е известен и шофьорът на такси. Очаквам всеки момент да купи и в Алтерко
                  А ти специално, като започнеш да драскаш във форума и се чудя да плача ли или да се смея.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                    Откакто заговори за "рали" и всичко се скапа, особено където си купил. Трай бе човек. Добре беше когато говореше за "мазане на ски" и че "голямото реването те първа предстои".
                    Къде съм купил, кажи!
                    Моите артии доволно са нагоре.
                    Но ти си реви и продължавай да търсиш врага с партиен билет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                      Откакто заговори за "рали" и всичко се скапа, особено където си купил. Трай бе човек. Добре беше когато говореше за "мазане на ски" и че "голямото реването те първа предстои".
                      Той е винаги в грешния отбор

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                        що бе, може би е точен индикатор - както е известен и шофьорът на такси. Очаквам всеки момент да купи и в Алтерко
                        Пепел ти на устата. Няма ли друго какво да кажеш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                          Откакто заговори за "рали" и всичко се скапа, особено където си купил. Трай бе човек. Добре беше когато говореше за "мазане на ски" и че "голямото реването те първа предстои".
                          що бе, може би е точен индикатор - както е известен и шофьорът на такси. Очаквам всеки момент да купи и в Алтерко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Бруталното рали тепърва предстои!
                            Откакто заговори за "рали" и всичко се скапа, особено където си купил. Трай бе човек. Добре беше когато говореше за "мазане на ски" и че "голямото реването те първа предстои".

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              С ралито приключихме. Декември пак с песен ако не се случи някой катастрофа.
                              Нищо не е приключило.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                                Глупости на търкалета ха ха
                                Ти да си чувал Елиът мм?
                                за първа втора трета пета вълна на ралито?
                                Ей одъртяхте и не се научихте на тая игра хаха
                                Заеби го тоя Елиът ,той си е измислял вълните за нормални пазари.

                                Коментар

                                Working...
                                X