IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Ба, не съм - помня, че купувах Хим на 14-15 кинта и Синергоня на 13-14 (и двете, по някаква луда случайност, разкакрах на плюс). Пък и Мостчета купувах на 200+ и какво ли още не. Ма и Оргахим на 500+ съм купувал. ще ми говориш ти за балончета
    Е защо те е страх тогава ? Тя борсата тъкмо тръгна нагоре пък на теб вече ти е скъпа ! Ами да беше купувал миналия Март-Април тогава ! А някои още са близко около тогавашните дъна, така че и сега не е късно !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ба, не съм - помня, че купувах Хим на 14-15 кинта и Синергоня на 13-14 (и двете, по някаква луда случайност, разкакрах на плюс). Пък и Мостчета купувах на 200+ и какво ли още не. Ма и Оргахим на 500+ съм купувал. ще ми говориш ти за балончета
      Никога няма да забравя как разкеших Холдинг Пътища на 25 и 30 000 лв., не че ми останаха още след това и всичко знаем какво се случи. Тук на нашата борса няма да има балон в следващите 10 г., просто няма компании, с които да го надуеш. Да не говорим, че и инвеститори липсват.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Грую, блаженето е в много компании и не само тук, но за теб пазара е скъп и всичко ти е набалончено ! Според мен още не си видял що е скъпа акция !
        Ба, не съм - помня, че купувах Хим на 14-15 кинта и Синергоня на 13-14 (и двете, по някаква луда случайност, разкакрах на плюс). Пък и Мостчета купувах на 200+ и какво ли още не. Ма и Оргахим на 500+ съм купувал. ще ми говориш ти за балончета
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
          На този опоскан пазар това може да качи софикса с десетина процента, отделно символиката която носи това записване
          Сирма ,Адванса,Еврохолд,Градус вече минха ,а нямаме и полувин процент

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Амин, амин - значи ще спечеля 120 лева - ухааааа, това е повече от портфейлите на повечето културтрегери в Халтурко. Ще блажа яко
            Грую, блаженето е в много компании и не само тук, но за теб пазара е скъп и всичко ти е набалончено ! Според мен още не си видял що е скъпа акция !

            Коментар


            • На този опоскан пазар това може да качи софикса с десетина процента, отделно символиката която носи това записване

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнение
                Може би това е обяснението за покупките на ПИБ вчера и на Елана Агрокредит и Еврохолд засега от днес...
                При ПИБ не бяха покупки, а изтръскване на празен брашнян чувал, с бяло хубаво брашно. Някой Пенсионен фонд остана със загубите си от инвестицията в ПИБ и пръст в уста.

                Коментар


                • Може би това е обяснението за покупките на ПИБ вчера и на Елана Агрокредит и Еврохолд засега от днес...

                  Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Имаш невероятния нюх да правиш грешни прогнози! Но пък това сякаш ни е на кадем:
                  Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 2 400 000
                  Поръчки за продажба на дялове (бр. дялове) 0

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Заслужаваш едно реперче от мен;- 12,30+61,8%=19,90 за догодина по това време, ти все пак си доста начетено момче и заслужаваш това внимание!
                    Амин, амин - значи ще спечеля 120 лева - ухааааа, това е повече от портфейлите на повечето културтрегери в Халтурко. Ще блажа яко
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • https://www.investor.bg/ikonomika-i-...oveche-326075/

                      Ajde na Optimizama

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Имаш невероятния нюх да правиш грешни прогнози! Но пък това сякаш ни е на кадем:
                        Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 2 400 000
                        Поръчки за продажба на дялове (бр. дялове) 0
                        Стана ясно, че ще има ново правителство без Буци и ГЕРБ. Ще се хванат за 6 месеца примерно, но ще им хареса и ще останат по-задълго!
                        Тоя път парите са много повече, отколкото разпределяще Буци.

                        Коментар


                        • Издадени дялове 6 386 497
                          Поръчани дялове за издаване в сетълмент 2 400 000
                          Поръчани дялове за обратно изкупуване 0
                          Общо дялове 8 786 497
                          Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 2 400 000
                          Поръчки за продажба на дялове (бр. дялове) 0

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Оптимизмът, както обикновено, умря. ...
                            Имаш невероятния нюх да правиш грешни прогнози! Но пък това сякаш ни е на кадем:
                            Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 2 400 000
                            Поръчки за продажба на дялове (бр. дялове) 0

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Оптимизмът, както обикновено, умря. И ще се върне, когато билетите за пиесата Халтурко се върнат на изходна позиция - дотогава оптимизъм - йок, щото се разпродава всичко, за да се купуват билети за Халтурко. И ревът след това ще е великански!

                              Заслужаваш едно реперче от мен;- 12,30+61,8%=19,90 за догодина по това време, ти все пак си доста начетено момче и заслужаваш това внимание!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                                Напротив, аз не харесвам мненията на бай Груйоо, защото по много теми не е прав, НО той поне мисли.
                                Докато такива като Тонката, Батя, вече отдавана са спряли да го правят и единственото което могат вече е да следват сляпо дддд, трейдъра и брокитата си..
                                Една патка мислила, мислила....

                                Коментар

                                Working...
                                X