IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пак стана време за нокаути

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Ето с такова мислене никога няма да се "оправим.

      Развитие в дигиталната сфера (каквато и да значи това. Че то и тотото е в дигиталната сфера), когато вековните традиции са в земеделието и животновъдството. Млади хора да дават акъл на възрастните. Натрупали опит в корпоративно гъзолизане.

      Направо да викаме Владко Тенев за цар. Все едно него си описал.
      Защо тогава скочихте на Бацко като каза че нямаме толкова нужда от виШисти колкото от овчари. Защото се търсели в астралия
      Дайте да го даваме оптимисти. Не може назад

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
        България има нужда от млади, умни, смели хора. Учили в престижни университети в чужбина. Натрупали управленски опит в големи международни компании или създали големи успешни компании в международен мащаб. Необвързани с настоящите партии и корупцията + работеща съдебна система. Фокус развитие на малкия и средния бизнес + развитие в дигиталната сфера и създаване на продукти с голяма добавена стойност. Образовано население и създаване на бизнес мислене, предприемачество и конкуренция от много ранна възраст. Има светлина в Тунела ... няма да е все така.
        Ето с такова мислене никога няма да се "оправим.

        Развитие в дигиталната сфера (каквато и да значи това. Че то и тотото е в дигиталната сфера), когато вековните традиции са в земеделието и животновъдството. Млади хора да дават акъл на възрастните. Натрупали опит в корпоративно гъзолизане.

        Направо да викаме Владко Тенев за цар. Все едно него си описал.

        Коментар


        • Влади Панев:

          Големият разговор за икономиката в България е защо фондовият пазар в България не функционира добре от 2007 г. насам


          Капиталовият пазар е гръбнак на всяка добре функционираща икономика. Държавата трябва да стимулира развитието и да листва на борсата държавните предприятия, за да бъдат и успешни, и да развиват дейността си при пълна прозрачност. В Румъния, където акциите на държавните енергийни предприятия се търгуват на борсата, те са много по-успешни и на печалба, за разлика от българските енергийни държавни дружества, които са на многомилиардни загуба.

          Това е големият разговор за икономиката в България – защо фондовият пазар в България от 2007 г. насам не функционира? Причините са в слабия регулатор и абсолютна липса на интерес от страна на държавата да листва държавни компании на фондовата борса”, уточни Владислав Панев.

          Големият разговор за икономиката в България е защо фондовият пазар в България не функционира добре от 2007 г. насам Комисията за финансов надзор и Националната агенция по приходите трябва да стартират спешна проверка по твърденията на Светослав Илчовски, за да не се задълбочава накърняването на к
          Last edited by tony1975; 17.05.2021, 06:13.

          Коментар


          • Да търсят по-добро упрвление и развитие и при ФИБ. ББР да продаде акциите си и на 10 лв., когато му дойде момента!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Шишиландия!!!
              Вместо основно да подпомага малки и средни фирми, ББР помпи кредити за Шиши и още няколко избрани, каза новия министър...




              Кирил Петков: ББР дала близо 1 млрд. лева кредити на 8 големи фирми, половината свързани с Пеевски
              Започва проверка в държавната банка, чиято главна задача е да подпомага малкия и средния бизнес
              Успех на Кирил Петков и промяна на моделът на тиквата !

              Коментар


              • България има нужда от млади, умни, смели хора. Учили в престижни университети в чужбина. Натрупали управленски опит в големи международни компании или създали големи успешни компании в международен мащаб. Необвързани с настоящите партии и корупцията + работеща съдебна система. Фокус развитие на малкия и средния бизнес + развитие в дигиталната сфера и създаване на продукти с голяма добавена стойност. Образовано население и създаване на бизнес мислене, предприемачество и конкуренция от много ранна възраст. Има светлина в Тунела ... няма да е все така.
                Last edited by Innocent; 16.05.2021, 19:37.

                Коментар


                • Шишиландия!!!
                  Вместо основно да подпомага малки и средни фирми, ББР помпи кредити за Шиши и още няколко избрани, каза новия министър...




                  Кирил Петков: ББР дала близо 1 млрд. лева кредити на 8 големи фирми, половината свързани с Пеевски
                  Започва проверка в държавната банка, чиято главна задача е да подпомага малкия и средния бизнес

                  Last edited by tony1975; 16.05.2021, 19:06.

                  Коментар


                  • Гледачката ли ти каза, че Софикса ще ъпне до 2000 или ти като помъдрял стигна до този извод?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                      КИРО
                      не, не съм Кирето....по-голям оптимист съм...е сега погледнах най-първият ми ник когато тук беше едно доста по-различно място. В първите 1000 регистрации е. Но не се връзва с днешната реалност. Тогава бях млад и наивен и запален по идеята да стана милонер от форекс.
                      Сега съм стар и помъдрял оптимист.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                        Не каза ли, В кои дружества е имането ?
                        да разбира се и аз 7 години купувах....I beleive най-много до 5-10 години всичко ще е ток и жица.
                        по някои позиции натрупах 10-20-65 пъти повеме отколкото имах кога там стана явление с тенджерата...шеф на КФН беше още Апостолов ако помните...2008-ма....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение
                          Голяма радост те чака ми каза една гледачка....голямо имане идва към теб....и аз право тук се регистрирах! и първия пост точно в темата.
                          Не каза ли, В кои дружества е имането ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                            КИРО
                            Гела ли?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение
                              Голяма радост те чака ми каза една гледачка....голямо имане идва към теб....и аз право тук се регистрирах! и първия пост точно в темата.
                              КИРО

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение
                                Голяма радост те чака ми каза една гледачка....голямо имане идва към теб....и аз право тук се регистрирах! и първия пост точно в темата.
                                а не каза ли нещо за хАлтурко?

                                Коментар

                                Working...
                                X