IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Юлска търговия, всичко отровно зелено, не ми се мисли септември какво ще става

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

      След като няма къси на БФБ, кой би му плащал да плещи подобни глупости. Няма логика.
      Само спекулирам, много мислих по въпроса и стигнах до извода, че от еврозоната му плащат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        То е ясно, че няма никакви акции, но мисля, че е платен трол !
        След като няма къси на БФБ, кой би му плащал да плещи подобни глупости. Няма логика.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

          Едва ли притежава акции Харелсън.
          То е ясно, че няма никакви акции, но мисля, че е платен трол !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Значи аз съвсем да не се обаждам, че тогава направо през прозореца ще се хвърли
            По добре нищо не казвайте, че после на нашата съвест ще лежи !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Ех ама си лош де, искаш да си изгори акциите в баМката ли !
              Едва ли притежава акции Харелсън.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                Хари, от 01.01.2020 до сега съм 90 000лв напред само от БФБ. Нека е зле, дет викаш.
                Айде и ти почнА с екеслеките пинизи...А дивидент кога ще даваш?
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Ех ама си лош де, искаш да си изгори акциите в баМката ли !
                  Значи аз съвсем да не се обаждам, че тогава направо през прозореца ще се хвърли

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yolo Разгледай мнение

                    Хари, от 01.01.2020 до сега съм 90 000лв напред само от БФБ. Нека е зле, дет викаш.
                    Ех ама си лош де, искаш да си изгори акциите в баМката ли !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                      Вкупом Пенсионните, които са основните клиенти на Посредниците, последните 3-4 г. забиха гвоздея на кофчега БФБ и погребаха всичкото, което имаше и малки наченки да се нарича пазар. Превърнаха всичко в договорено, служебно преразпределение на акции (без стойност и фундамент - нови акции с нова измислена парадигма иззета от чуждите пазари - растежни акции, каквито на БФБ не може да има, може само такива които са глобални монополисти БИГ ТЕК подкрепяни от Американското или Китайското правителства)) на база вътрешна информация.
                      Хари, от 01.01.2020 до сега съм 90 000лв напред само от БФБ. Нека е зле, дет викаш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                        Оф, спри се вече де!
                        Защо не ползвате игнор функцията ви се чудя!?

                        И моля, не го цитирайте този развален грамофон!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          Хари, навремето имаше професионални оплаквачки на погребенията, виеха по 24 часа непрекъснато, и ти си от тях, но мисля, че слуховете, които разнасяш за смърта на БФБ са силно преувеличени. БФБ е като пациент след успешна кардиопулмонална ресусцитация, не знае на кой свят се намира, но все още жив
                          Аз пък съм много доволен от БФБ. Браво за всички възможности за инвестиции. Мениджмънта свърши много работа !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Вкупом Пенсионните, които са основните клиенти на Посредниците, последните 3-4 г. забиха гвоздея на кофчега БФБ и погребаха всичкото, което имаше и малки наченки да се нарича пазар. Превърнаха всичко в договорено, служебно преразпределение на акции (без стойност и фундамент - нови акции с нова измислена парадигма иззета от чуждите пазари - растежни акции, каквито на БФБ не може да има, може само такива които са глобални монополисти БИГ ТЕК подкрепяни от Американското или Китайското правителства)) на база вътрешна информация.
                            Хари, навремето имаше професионални оплаквачки на погребенията, виеха по 24 часа непрекъснато, и ти си от тях, но мисля, че слуховете, които разнасяш за смърта на БФБ са силно преувеличени. БФБ е като пациент след успешна кардиопулмонална ресусцитация, не знае на кой свят се намира, но все още жив

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                              Вкупом Пенсионните, които са основните клиенти на Посредниците, последните 3-4 г. забиха гвоздея на кофчега БФБ и погребаха всичкото, което имаше и малки наченки да се нарича пазар. Превърнаха всичко в договорено, служебно преразпределение на акции (без стойност и фундамент - нови акции с нова измислена парадигма иззета от чуждите пазари - растежни акции, каквито на БФБ не може да има, може само такива които са глобални монополисти БИГ ТЕК подкрепяни от Американското или Китайското правителства)) на база вътрешна информация.
                              Оф, спри се вече де!

                              Коментар


                              • Вкупом Пенсионните, които са основните клиенти на Посредниците, последните 3-4 г. забиха гвоздея на кофчега БФБ и погребаха всичкото, което имаше и малки наченки да се нарича пазар. Превърнаха всичко в договорено, служебно преразпределение на акции (без стойност и фундамент - нови акции с нова измислена парадигма иззета от чуждите пазари - растежни акции, каквито на БФБ не може да има, може само такива които са глобални монополисти БИГ ТЕК подкрепяни от Американското или Китайското правителства)) на база вътрешна информация.

                                Коментар

                                Working...
                                X