IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

    На мен ми изглежда, че вече има аукцион и аукцион +
    Нали имаше промяна преди месец-два

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      Уат а хел ис дис;.-
      На мен ми изглежда, че вече има аукцион и аукцион +

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Според мен е редно да се включват, шото аз в платформата мога да добавям по всяко време Или да тегля. Но всеки си решава как да го смята. Аз се старая, доколкото мога да следвам златното еврейско правило за злато-имоти-акции, като имотите са ми с превес над златото (може би защото са основно наследствени - просто късмет). Но дори и само тези, които аз съм си купил да броя, пак акциите ми не са повече от 30-35% от активите ми. Просто правя уточнение, като повечето от акциите ми не са на БФБ
        Имаш право, че може да внасяш и теглиш по всяко време от платформата и това малко ще изкриви нещата. Аз обаче съм си избрал този начин, защото ми се струва по-удачен. Нали се сещаш, че ако имаш акции, облигации, злато, имоти, валути, монети и т. н. трябва да смяташ като луд, за да знаеш всеки ден колко процента са ти акциите от общите активи. Абе простичко казано - аз разглеждам себе си като фонд инвестиращ в акции Между другото, дела на акциите се покачи, защото днес имам покупки
        Last edited by Агресивен бик; 21.09.2021, 20:24.

        Коментар


        • Интересно, къде ли изчезна монти/мече цвети? Той беше единственият многоников, който си го признаваше, за разлика от яхтсмените, били те мечки или бици…
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Хубавото от днешния ден на борсата е, че инвеститорите в Импулс се усетиха и наказаха пишман разбирачите, дето се водят нещо като управляващо дружество, които се хванаха на елементарния бъмп на халтурата (а може и да е бил съгласуван, знам ли). Значи все пак имало някаква мисъл на бфб - аз лично съм леко обнадежден за бъдещето ѝ
            Имаше един Монти преди време в този форум, ти си по зле от него дори

            Коментар


            • Уат а хел ис дис;.-
              17:09:48 SPH / 5SR Стара планина Холд 9.350 76 710.60 0.00%
              17:09:20 SPH / 5SR Стара планина Холд 9.350 75 701.25 0.00%
              17:07:49 SPH / 5SR Стара планина Холд 9.350 100 935.00 0.00%
              17:06:56 DUH / 5DOV Доверие Обединен Холдинг АД 6.180 1 094 6 760.92 0.00%
              17:06:56 DUH / 5DOV Доверие Обединен Холдинг АД 6.180 287 1 773.66 0.00%
              17:00:26 ATER / 6A6 Адванс Терафонд АДСИЦ 2.600 347 902.20 0.00%
              17:00:26 ATER / 6A6 Адванс Терафонд АДСИЦ 2.600 778 2 022.80 0.00%
              17:00:25 CHIM / 6C4 Химимпорт 0.910 200 182.00 +1.79%
              17:00:25 SPH / 5SR Стара планина Холд 9.350 14 130.90 0.00%
              17:00:25 SPH / 5SR Стара планина Холд 9.350 45 420.75 0.00%
              17:00:25 SPH / 5SR Стара планина Холд 9.350 76 710.60 0.00%
              17:00:25 SPH / 5SR Стара планина Холд 9.350 77 719.95 +3.89%
              17:00:23 ELHM / 52E Елхим Искра АД 0.850 600 510.00 -1.16%
              17:00:14 A4L / A4L Алтерко АД 19.800 50 990.00 +2.06%
              17:00:13 EMKA / 57E ЕМКА 3.340 300 1 002.00 0.00%
              17:00:07 DUH / 5DOV Доверие Обединен Холдинг АД 6.180 250 1 545.00 0.00%
              17:00:07 DUH / 5DOV Доверие Обединен Холдинг АД 6.180 250 1 545.00 0.00%
              17:00:07 DUH / 5DOV Доверие Обединен Холдинг АД 6.180 108 667.44 0.00%
              17:00:07 DUH / 5DOV Доверие Обединен Холдинг АД 6.180 140 865.20 -0.96%
              16:54:50 CHIM / 6C4 Химимпорт 0.894 1 000 894.00 0.00%
              16:54:44 MSH / 5MH М+С хидравлик 8.000 64 512.00 0.00%
              16:54:23 A4L / A4L Алтерко АД 19.400 10 194.00 -2.51%

              https://www.infostock.bg/infostock/control/transactions

              Коментар


              • Хубавото от днешния ден на борсата е, че инвеститорите в Импулс се усетиха и наказаха пишман разбирачите, дето се водят нещо като управляващо дружество, които се хванаха на елементарния бъмп на халтурата (а може и да е бил съгласуван, знам ли). Значи все пак имало някаква мисъл на бфб - аз лично съм леко обнадежден за бъдещето ѝ
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Груец....тия и двамата морски....много са ми съмнителни...?!?!
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Твоята пледуария е всеизвестна и никой вече не я зачита! Вземи я затвори и сри да я четеш,- кога ответникът и свидетели говарят ЧУВАЙ, оти му изтърва края на инвестиционното делом- туй първом стори!
                    От после, как не разбра че Батя не е от Варна( срам за тебе що се имаш за "стар" по форумните ширини!
                    Взе та чуй;- Ендер не е 4дддд и не мош им се опря на шпагите магнаурски!
                    И аз не съм от тъдява, но се присадих..... след океанския фиш бизнес,- съдба!
                    Инта, хубаво е да пишеш, но по-хубаво е да пишеш на разбираем език. Както и да е, няма да те съдя, не виждам и ти защо ме съдиш - Батя ти не е от София, завършил е магнаурската школа във Варна, ерго, би следвало да е от там, но може и да е от Аксаково или Повеляново, знам ли. Все ми е тая откъде е, принципно, не съдя хората откъде са и какви са, просто мразя да ми се правят на морални стожери, когато не са такива. С 4Д си имам бас и лоша дума не казвам - да е жив и здрав и все по-успешен, нямам против. Разните многоникия не ги разбирам, но щом инвестор-а ги трае, кой съм аз, че да споря.

                    Апропо, ти откъде си? Или да не питам, щото това е анонимен форум, в който повечето "оптимисти" (разбирай клиенти на яхтата) се познавате
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                      Груйче, според мен е правилно да се гледа само това, което е в платформата. Ако вземем да влючваме коли, депозити, физическо злато, картини и т. н. много ще се изкривят нещата.
                      Според мен е редно да се включват, шото аз в платформата мога да добавям по всяко време Или да тегля. Но всеки си решава как да го смята. Аз се старая, доколкото мога да следвам златното еврейско правило за злато-имоти-акции, като имотите са ми с превес над златото (може би защото са основно наследствени - просто късмет). Но дори и само тези, които аз съм си купил да броя, пак акциите ми не са повече от 30-35% от активите ми. Просто правя уточнение, като повечето от акциите ми не са на БФБ
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        А, ясно, ми тогава аз съм към 99% в акции - значи съм по-бик от теб В реалността акциите ми на БФБ (включително тези на жената и децата) са под 10% от активите ми. Бяха стигнали докъм 20%, но след разкарването на Спиди пак слезе като процент. Иначе в платформата свети 99%
                        Груйче, според мен е правилно да се гледа само това, което е в платформата. Ако вземем да влючваме коли, депозити, физическо злато, картини и т. н. много ще се изкривят нещата.
                        Last edited by Агресивен бик; 21.09.2021, 13:47.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев

                          С Батя ти играта е друга - ма това варненци много го избивате на криворазбран селски патриотизъм, дейва. Просто няма топки да застане зад думите си и на няколко пъти бяга от бас, понеже, обаче и защото. Ма иначе го играе морален стожер. Та там е на лична основа. С теб ми е приятно да си лафя, ако успея да те разбера какво искаш да кажеш, че явно си пишеш на криптирана машина Енигма с полуразбит код

                          Твоята пледуария е всеизвестна и никой вече не я зачита! Вземи я затвори и сри да я четеш,- кога ответникът и свидетели говарят ЧУВАЙ, оти му изтърва края на инвестиционното делом- туй първом стори!
                          От после, как не разбра че Батя не е от Варна( срам за тебе що се имаш за "стар" по форумните ширини!
                          Взе та чуй;- Ендер не е 4дддд и не мош им се опря на шпагите магнаурски!
                          И аз не съм от тъдява, но се присадих..... след океанския фиш бизнес,- съдба!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Ти от къде знаеш кой търгува? Гледай да не те удари някоя глоба за подвеждаща информация
                            Няма страшно.
                            Любимец е той на рубладжийката, толерират го. А че всичко знае не буди никакво съмнение. Няма въпрос, по който да няма експертно мнение. Готов за парламента. И всякакви небивалици и свободни съчинения. Парларе + мента. Ма от БФБ не получава файда. Така е в природата - дава се едно, а срещу него се взема друго.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                              Казвам само какво показва платформата ми за търговия.
                              А, ясно, ми тогава аз съм към 99% в акции - значи съм по-бик от теб В реалността акциите ми на БФБ (включително тези на жената и децата) са под 10% от активите ми. Бяха стигнали докъм 20%, но след разкарването на Спиди пак слезе като процент. Иначе в платформата свети 99%
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                                Специално изпълнение ,- лично за теб ;-
                                ликвидна стойност
                                116200**************ХЕС 18567x0,=+0 0
                                109900 ******************bSe 12467x6,46= 80477
                                46700 ******************oDes 380x70,77= 26895
                                Знам бе, инта, знам, че имаш усет към такива фирми - винаги съм ти го признавал. Отлично е, че си се включил и навреме, но реално почти всеки, който е купил преди година и половина, е реализирал 80-100% доходност, така че не си уникат (и аз не съм ). Беше дружески бъзик към твоя бъзик - бъди здрав и успех!
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X