IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
    Айде на IPO-тата​​​​​​
    https://www.investor.bg/novini-i-ana...na-bfb-336161/
    С привлечените средства компанията ще финансира покупка на германски конкурент и строителство на производствена сграда

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Аз мисля, че до една седмица Софикс ще изкърти съпротивата, а вие? ​​​​
      Абсурдно е да стане за една седмица. Като фенка на техническия така миссля аз
      Ма все пак има някаква мижава вероятност.
      90% в хартия съм

      Коментар


      • Айде на IPO-тата​​​​​​
        https://www.investor.bg/novini-i-ana...na-bfb-336161/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Не ви разбирам що се пънете - нивата на софикс са без значение реално. В момента пада, щото има тонове нови акции в недоверие на 5 кинта и гапът до 6 и нещо е сериозен, а чичикака не може да обере всичко, в самата чичикакова трупа също не са много шойн нещата (дотук станаха 3 проблемни фирми), някой продава стабилно в атера (основния локомотив насофикс), телето се позатапи, в бреф явно не ги интересува цената на ацията им и с дребни обеми пада и остана сал една халтура, ама и там хайпът е повече във форума и врътките, дето ги мислят с Импулс, засега не се получават. Та като се промени нещо в горните дружества, може и да се случи работата със суфлекса - разбите там фибанкасъта, хим групи и т.н. не ги броя
          Фибананкасъ, хим-групи вече кой ги брои - никой
          Я всегда буду твоим поводом напиться.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

            Аз мисля да слезе първо на 550 и после останалото
            Не ви разбирам що се пънете - нивата на софикс са без значение реално. В момента пада, щото има тонове нови акции в недоверие на 5 кинта и гапът до 6 и нещо е сериозен, а чичикака не може да обере всичко, в самата чичикакова трупа също не са много шойн нещата (дотук станаха 3 проблемни фирми), някой продава стабилно в атера (основния локомотив насофикс), телето се позатапи, в бреф явно не ги интересува цената на ацията им и с дребни обеми пада и остана сал една халтура, ама и там хайпът е повече във форума и врътките, дето ги мислят с Импулс, засега не се получават. Та като се промени нещо в горните дружества, може и да се случи работата със суфлекса - разбите там фибанкасъта, хим групи и т.н. не ги броя
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Аз мисля, че до една седмица Софикс ще изкърти съпротивата, а вие? ​​​​
              Аз мисля да слезе първо на 550 и после останалото
              Я всегда буду твоим поводом напиться.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Обещай да се прекръстиш на ЖЪЛТ Кретен, след като подмине 585!!!
                Ще получиш 18 годишна гроздова с орехови делители!- лайк а виски, ама по баш!
                Туй кога, 2030-та, като натрупа инфлация ли?

                Коментар


                • Аз мисля, че до една седмица Софикс ще изкърти съпротивата, а вие? ​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Обещай да се прекръстиш на ЖЪЛТ Кретен, след като подмине 585!!!
                    Ще получиш 18 годишна гроздова с орехови делители!- лайк а виски, ама по баш!
                    Много лесно я раздаваш, аз съм съгласен да се прекръстя на какъвто искаш кретен и преди да е станал 585
                    Last edited by Yori; 22.09.2021, 21:03.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Намали рикията, виждаш двойно

                      Обещай да се прекръстиш на ЖЪЛТ Кретен, след като подмине 585!!!
                      Ще получиш 18 годишна гроздова с орехови делители!- лайк а виски, ама по баш!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        2022 ще е много силна ! Софикс отива към 800 !
                        Намали рикията, виждаш двойно

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                          Здравейте,
                          Малко се забави поскъпването на индексите на БФБ, но тая лятна пандемия..... малко ме изненада и мен.
                          След добавените нови задължения от 2 млрд лв дълг към международни финансови институции края миналия август месец и + 200м +300м лв вътрешен дълг тоя месец е време да кажа следното:
                          2022 ще е годината на БФБ. Дори тая година ще има яко поскъпване на индексите. Софка ще расте яко, но парите са по-скоро в другите индекси.
                          Време в купона да започне още тоя месец.
                          Успех на всички!
                          2022 ще е много силна ! Софикс отива към 800 !

                          Коментар


                          • Здравейте,
                            Малко се забави поскъпването на индексите на БФБ, но тая лятна пандемия..... малко ме изненада и мен.
                            След добавените нови задължения от 2 млрд лв дълг към международни финансови институции края миналия август месец и + 200м +300м лв вътрешен дълг тоя месец е време да кажа следното:
                            2022 ще е годината на БФБ. Дори тая година ще има яко поскъпване на индексите. Софка ще расте яко, но парите са по-скоро в другите индекси.
                            Време в купона да започне още тоя месец.
                            Успех на всички!
                            Last edited by SPEKO; 22.09.2021, 18:46.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Хубавото от днешния ден на борсата е, че инвеститорите в Импулс се усетиха и наказаха пишман разбирачите, дето се водят нещо като управляващо дружество, които се хванаха на елементарния бъмп на халтурата (а може и да е бил съгласуван, знам ли). Значи все пак имало някаква мисъл на бфб - аз лично съм леко обнадежден за бъдещето ѝ
                              Интересно много ли е далече от акъла идеята да влезеш в алтерко директно, вместо косвено през Импулс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                                Имаше един Монти преди време в този форум, ти си по зле от него дори
                                Лафът на Монти беше, че през лятото хората продавали мощно, за да ходят на почивки

                                Коментар

                                Working...
                                X