IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Начи...наскоро продадох 1000 акции от "новите" на Доверие на 6,18-6,20 и купих 350 на Алтерко на 18,10 .....точно преди да се отправят към кота 20...до вечра си викам "Баси, колко съм умен,баси...."....Днес гледам числата и си викам "Да се е.а у главата проста много съм тъп...."
    Но гълъбчето се обръща, Може при алтерко да полети а в доверие да кацне, да почине

    Коментар


    • парите са мнооого скъпи! дръжте ги на депозити и спете спокойно
      депозитен турист носи парите от банка в банка с се чуди къде е най-на далавера.
      ....проф Каро жив ли е да ви обясни стойността на парите?
      Last edited by Up sofix up2000; 28.09.2021, 14:30.

      Коментар


      • ТА не работи. Спи спокойно вече!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          А ден и час не искаш ли! Тва да не е разписание на влакове!
          Oф, слизаш на нивото на онзи с процесите. Добре, затвърди ми представата, че ТА е смешка за наивници, а зададох съвсем елементарен въпрос, без да влизам в обиди или заяждане. Здраве, успехи и ТА да осветява пътя ти
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • А ден и час не искаш ли! Тва да не е разписание на влакове!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

              Като пробием тази съпротива има и други бе ,Груйче Тях ще атакуваме
              E, лафове от селски вечеринки Искам нива и тайминг - просто проверявам доколко ТА изобшо работи. Според мен не работи изобщо, хеле пък на БФБ, но съм склонен да променя мнението си, ако излезеш с конкретни цифри и срок. Спекуланта излезе, да видим ти дали ще кажеш нещо. Аз съм лаик в темата за ТА, затова не мога д а изкажа мнение
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Благодаря, ще се ангажираш ли и със срок? не се заяждам, сериозно питам!

                Софикс, и от теб чакам прогноза
                Като пробием тази съпротива има и други бе ,Груйче Тях ще атакуваме

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение
                  Старите холдинги отлепиха.....
                  Дрръж ги, да не паднат

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                    Здравейте Грую,
                    Аз „ХИМчето на “ не искам да обсъждам!
                    Въпреки, че там бачкат доста добри професионалисти, имат 3350 акционери , но колко пари тряят да се балоняса?
                    Какъв ще е ефекта за пропагандата с Акциите на ? Никакъв
                    --------------------.................-------------------
                    Повярвайте ме финансовите барони много добре знаят какво правят!!! Такива врътки ще правят, че ви е бедно въображението!

                    Не препоръчвам покупката на акции!
                    Много много точно си го казал, то така е от 2006

                    Коментар


                    • Старите холдинги отлепиха.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Благодаря, ще се ангажираш ли и със срок? не се заяждам, сериозно питам!

                        Софикс, и от теб чакам прогноза
                        Не съм толкова вещ,но за да кажа все пак нещо да речем в рамките на 8месеца и то ако пробие съпротивата
                        Last edited by спекуланта; 28.09.2021, 20:25.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          По принцип, няма да го крия, гледам не с насмешка, ми направо се заливам от смях, когато някой прави ТА, хеле пък на Софикс
                          Как може да се смееш на нещо,което грам не го разбираш ? само лудите имат такова поведение ....





                          Най-малкото ако беше следил моята ТА ,можеше да направиш някой лев,вместо да си вътрешна гума и да лъжеш,че уж си направил милиарди ахаха
                          Парите не ги правят шарани като теб,вие сте само за храна на такива като мен.
                          Last edited by petrg5s; 28.09.2021, 11:51.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            После би трябвало да атакува ниво 710-720 без много да се застоява на едно място до тогава
                            Благодаря, ще се ангажираш ли и със срок? не се заяждам, сериозно питам!

                            Софикс, и от теб чакам прогноза
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              И после кво - кажи, наистина ми е интересно? По принцип, няма да го крия, гледам не с насмешка, ми направо се заливам от смях, когато някой прави ТА, хеле пък на Софикс, но дай прогноза (няма да го правим на бас, споко ), че да видим дали ще стане.

                              Проблемът на Софикс е, че е зависим от няколко големи компании с фрий флоут. То това е проблем и на Дау напоследък, а когато си индекс от 20 компании, но зависиш от 5, които са сериозно надути, всякакви анализи са меко казани абсурдни.

                              И все пак ми е интересно да дадеш прогноза - няма да те бъзикам, ако не познаеш, обешавам, но ако познаеш, ще се замисля сериозно за ТА, дори и да е само случайно съвпадение
                              кои са няколкото големи компании с фри флоут от които зависи индекса бе Груев, изкажете се по ясно

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                И после кво - кажи, наистина ми е интересно? По принцип, няма да го крия, гледам не с насмешка, ми направо се заливам от смях, когато някой прави ТА, хеле пък на Софикс, но дай прогноза (няма да го правим на бас, споко ), че да видим дали ще стане.

                                Проблемът на Софикс е, че е зависим от няколко големи компании с фрий флоут. То това е проблем и на Дау напоследък, а когато си индекс от 20 компании, но зависиш от 5, които са сериозно надути, всякакви анализи са меко казани абсурдни.

                                И все пак ми е интересно да дадеш прогноза - няма да те бъзикам, ако не познаеш, обешавам, но ако познаеш, ще се замисля сериозно за ТА, дори и да е само случайно съвпадение
                                После би трябвало да атакува ниво 710-720 без много да се застоява на едно място до тогава

                                Коментар

                                Working...
                                X