IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

    Да не слагаме каруцата пред коня, в смисъл досега от тях не съм чул нищо на тема капиталови пазари.
    Не е толкова важно какви са им плановете за БФБ.
    Важното, което трябва да свършат е да вкарат в затвора някоя тиква и да ограничат до минимум корупцията.

    Коментар


    • не знам дали го мернахте това, но хората си харесват депозитите


      Депозитите на фирмите и домакинствата в българските банки достигат почти 100 млрд. лв. през август 2021 г. Българската народна банка (БНБ) съобщи, че общата стойност на влоговете към края на най-активния летен месец месец е 99.5 млрд. лв.

      Само за месец сумата се е увеличила с 1.3 млрд. лв., или около 1.3%. Това се дължи най-вече на депозитите на фирмите, които растат с над 660 млн. лв., и на финансовите институции, които растат с около 500 млн. лв.

      Депозитите на домакинствата се увеличават с над 120 млн. лв. Натрупването на спестявания от избухването на пандемията досега се случва при нулеви лихвени проценти, а за фирмите – дори при отрицателни, както и ръст на банковите такси.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Каскета си ходил вече с оставката,- рече го снощи Осман Октай, а аз му вярвам ...
        Те и други хора така ама още не подават.... По принцип всеки си ходи с отавка в джоба.А за Каскета и сие не трябва оставка а арест и затвор.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Кабинет начело с Петков/Василев ще е силна подкрепа за всички бикове на БФБ !
          Да не слагаме каруцата пред коня, в смисъл досега от тях не съм чул нищо на тема капиталови пазари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Ама моля ти се сега, какви бели коне ! Боко го чака бай Ставри в софийския централен ! Сменят ли Каскета Тиквата заминава за там !

            Каскета си ходил вече с оставката,- рече го снощи Осман Октай, а аз му вярвам ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Преди две седмици като писах тук че ще отвеят Боко, ми се присмяха някой.. бил съм нещо пиян!
              Само гледайте! На Боко ще му се размине белия кон
              Кабинет начело с Петков/Василев ще е силна подкрепа за всички бикове на БФБ !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Преди две седмици като писах тук че ще отвеят Боко, ми се присмяха някой.. бил съм нещо пиян!
                Само гледайте! На Боко ще му се размине белия кон
                Ама моля ти се сега, какви бели коне ! Боко го чака бай Ставри в софийския централен ! Сменят ли Каскета Тиквата заминава за там !

                Коментар


                • Боко да не види бялата килия при бай Ставри..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Според Галъп : Петков/Василев втора политическа сила с 15.2%!
                    Преди две седмици като писах тук че ще отвеят Боко, ми се присмяха някой.. бил съм нещо пиян!
                    Само гледайте! На Боко ще му се размине белия кон

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                      Според Галъп : Петков/Василев втора политическа сила с 15.2%!
                      Ако сега са втори с 15, на 14.11. може да са първи. Галъп обаче не обективни в момента. Ще видим скоро. Данните им показват, че са прибрали 7-8% от друго място освен от ИТН и ДБ.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Според Галъп : Петков/Василев втора политическа сила с 15.2%!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Че не са, не са, но да защитваш мутрокомунист, пардон честен частник, само защото "и богатите също плачат" е меко казано нелицеприятно. Горе-долу като да защитавам Черепа, само защото го опука още по-голяма мутра и от него - гротескно е
                          Ами такъв съм си - нелицеприятен. И обонянието ми е зле ...
                          Гледам да не задръствам сърцето си с негативни чувства, че не остава място за хубавите неща от живота, а и не е здравословно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение

                            Като не е от обръча на Кой-чо ...как да му позволят. Даже и вестник не му позволиха, а за сделките на ОТС пазара, де мнозина ги връткаха, но сал него видяха...
                            Нещата не са черно-бели
                            Че не са, не са, но да защитваш мутрокомунист, пардон честен частник, само защото "и богатите също плачат" е меко казано нелицеприятно. Горе-долу като да защитавам Черепа, само защото го опука още по-голяма мутра и от него - гротескно е
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              ... на кой бнб не му да де да купи даже и миниатюрна банчица като Токуда у нас.
                              Като не е от обръча на Кой-чо ...как да му позволят. Даже и вестник не му позволиха, а за сделките на ОТС пазара, де мнозина ги връткаха, но сал него видяха...
                              Нещата не са черно-бели

                              Коментар


                              • Затова знаеш, че уважавам мнението ти И както неведнъж съм казвал - не си за този форум, нищо че си от началото в него. Явно си разчел правилно знаците при Доверие, за мен, продължавам да го твърдя, е too good to be true - няма да го дадат на местен мафиот, а на някакъв чичак, на кой бнб не му да де да купи даже и миниатюрна банчица като Токуда у нас. Ако се абстрахирам от всичко останало, то да, цената там и в момента изглежда ниска, но няма как да се абстрахираме. Успех желая и все повече точни прогнози. Всъщност, тази година (засега) едва ли има недоволни колеги Дано и догодина да е поне такава, ма знае ли човек
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X