IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма как да няма оптимизъм. Имотите са с вече височки цени, не казвам, че ще падат, ама накъде да растат? А и доста сгради са полупразни. Депозити - ясно. И какво остава - борсата. Даже за любителите на тухлите и бетона има интересни предложения. А и криптото - ама там е за комарджии.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
      Щом го мислите, продайте и се успокойте. Печалба имате бол, Релакс и не го мислете толкова.
      Щото съм алчен и печалбата не ми е достатъчна
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
        Имаш опит, как да му помогнем?
        Всеки сам си преценя
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Не чак толкова далеч.Доста от сигналите се проявиха. Последния, който се забелязва е "щом А струва Х, значи Б колко ли тряба да струва....". По онова време заради отличните резултати и високите цени на Фазрелес и М+С се надуха още десетина компании. Сега се забелязва същото.Даже се сравняват компании не само от различни сегменти на бизнеса, но и от различни бизнеси.....Така че ...далече, далече колко да е далече....
          Щом го мислите, продайте и се успокойте. Печалба имате бол, Релакс и не го мислете толкова.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            А ако си добавил и известен ливъридж в точния момент стават 236% !!!

            Не ме пребивайте с камъни моля, че си бях оптимист е вярно, но чак такова чудо и аз не съм очаквал

            Съдбата обича смелите
            А стига бе Верно? Ми шо тогава се нервеше че минах 400% от Алтерко,
            Е нема такъв кеф. И не четеш добре, пропускаш редове - - писах още тохава че ще ги правя 1000%
            Щото съм хищна и мнооого смела мечка - стръвница, охохо мед ми капе на душата

            Коментар


            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

              Остроумно написано, но асоциацията е Меком Силистра
              Е нали е сол-ташачето на Ники Салама Много ме кефи туй дребно човече, как обра цялата нация през пенсионните с ЕКСПАТ фондовете и индекса ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от colline Разгледай мнение
                Остроумно написано, но асоциацията е Меком Силистра

                Коментар


                • https://www.24chasa.bg/mnenia/article/10376742

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Ми всичко идва от чистата акция - направо омота пазара. Няма как нещо, дето ще направи 15 милиона печалба, да струва почти половин милиард и да се търгува на П/Е 25-30. На техният фон е логично да има лафчета тип - ба гу, това струва колкото два-три Хим-а. Вярно, различни сектори, различна игра, ама все пак Отделно, поизучиха се новите компании и си държат цена след ИПО-тата, крепят, така да се каже. Има и някое левче, което прехвърка от пенсийките и разни фондчета - та да, наподобява, но все още е доста далеч от 2007, просто има няколко много изкривени акции, в които масата е влязла яко и създава излишна еуфория.

                    Личното ми мнение, което заявих и миналата година, е, че хубавите компании у нас са доста добре оценени, а някои дори сериозно набалончени, при положение че ние сме пазар, на който се очаква да има дисконт, а не д се търгува със стойности на компании от развитите пазари. Тук даже не отчитам чистата акция, щото тя си е в собствен пазарен сегмент

                    Основният ти въпрос пред теб е;- кога ще чуеш различните от твоето мнения???
                    След календарна година, ще е доста късно!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Прав е, че ни предстоят интересни времена.В следващите 12 месеца ще се случи всичко...

                      Имаш опит, как да му помогнем?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                        Груйча трудно преглъща 50хилки пропуск при Спидито и взора му- криво огледало ..., мерните му единици счупени и до къде ще издържи до 23-25год. не се знае!
                        не са 50, повече са като пропуск, но не знам дали щях да мога да ги кеширам сега. Затова не тъжа за тях - кеширал съм си прилично, взел съм си шестцифрена печалба, доволен съм. Ама можело и още - можеше, но по-добре врабче в ръката, отколкото сокол в небето - тези, които не са преживявали 2008 и да са излезли почти сухи от нея, едва ли ще ме разберат
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Не чак толкова далеч.Доста от сигналите се проявиха. Последния, който се забелязва е "щом А струва Х, значи Б колко ли тряба да струва....". По онова време заради отличните резултати и високите цени на Фазрелес и М+С се надуха още десетина компании. Сега се забелязва същото.Даже се сравняват компании не само от различни сегменти на бизнеса, но и от различни бизнеси.....Така че ...далече, далече колко да е далече....
                          Ми всичко идва от чистата акция - направо омота пазара. Няма как нещо, дето ще направи 15 милиона печалба, да струва почти половин милиард и да се търгува на П/Е 25-30. На техният фон е логично да има лафчета тип - ба гу, това струва колкото два-три Хим-а. Вярно, различни сектори, различна игра, ама все пак Отделно, поизучиха се новите компании и си държат цена след ИПО-тата, крепят, така да се каже. Има и някое левче, което прехвърка от пенсийките и разни фондчета - та да, наподобява, но все още е доста далеч от 2007, просто има няколко много изкривени акции, в които масата е влязла яко и създава излишна еуфория.

                          Личното ми мнение, което заявих и миналата година, е, че хубавите компании у нас са доста добре оценени, а някои дори сериозно набалончени, при положение че ние сме пазар, на който се очаква да има дисконт, а не д се търгува със стойности на компании от развитите пазари. Тук даже не отчитам чистата акция, щото тя си е в собствен пазарен сегмент
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            Груйча трудно преглъща 50хилки пропуск при Спидито и взора му- криво огледало ..., мерните му единици счупени и до къде ще издържи до 23-25год. не се знае!
                            Прав е, че ни предстоят интересни времена.В следващите 12 месеца ще се случи всичко...
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Не чак толкова далеч.Доста от сигналите се проявиха. Последния, който се забелязва е "щом А струва Х, значи Б колко ли тряба да струва....". По онова време заради отличните резултати и високите цени на Фазрелес и М+С се надуха още десетина компании. Сега се забелязва същото.Даже се сравняват компании не само от различни сегменти на бизнеса, но и от различни бизнеси.....Така че ...далече, далече колко да е далече....

                              Груйча трудно преглъща 50хилки пропуск при Спидито и взора му- криво огледало ..., мерните му единици счупени и до къде ще издържи до 23-25год. не се знае!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Очакват ни интересни времена, особено за тези, които не успея да кешират навреме - еуфорията от 2007 все още е далеч, но виждам как пак се издуват платна, дирижаблите прехвъркат, а масата спекулант си мисли, че растежът, особено при чистата акция и чичанбанк ще е вечен. Шоуто е гарантирано
                                Не чак толкова далеч.Доста от сигналите се проявиха. Последния, който се забелязва е "щом А струва Х, значи Б колко ли тряба да струва....". По онова време заради отличните резултати и високите цени на Фазрелес и М+С се надуха още десетина компании. Сега се забелязва същото.Даже се сравняват компании не само от различни сегменти на бизнеса, но и от различни бизнеси.....Така че ...далече, далече колко да е далече....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X