IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    Промяната може да са първи ! Според мен с гласовете от чужбина ще са първи !


    Поне две агенции им дават вече първо място без гласовете в чужбина, големия въпрос е ще влезе ли Възраждане
    В осем часа изглежда, че сме първа политическа сила, заяви във фейсбук видео на живо Кирил Петков от Продължаваме промяната. Той призова всички, които все още чакат пред изборните секции, да гласуват

    Коментар


    • Промяната може да са първи ! Според мен с гласовете от чужбина ще са първи !

      Коментар


      • Е? Утре ще излитаме или потъваме?
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakiets Разгледай мнение
          ....Само това намирам в момента - https://www.investor.bg/analizi/85/a...lgariia-44783/...
          Без да влизам в детайли - миноритари и дребаци е добре когато инвестират на бфб да се водят от правилото на Остап Бендер : Утром деньги - вечером стулья!

          И максималния размер на инвестицията трябва да е задължително равен на сума която не би се отразила на минималния месечен бюджет на един нископоставен член на семейство - не повече от минимална пенсия!

          А бфб-то дори и при сегашното си издание след 2001 така и не можа да излеза от Сянката на Пловдивска игра от началото на 1990-а.А некои наивно си помислиха,че е надскочила варненските пирамиди и едва ли не ще стане нормален пазар!
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            да, ама 50 лева са си 50 лева. Както и чичо си е чичо и т.н. Еднакви сме, просто различно интелигентни, но с еднакви действия
            Еднакъв си единствено с Харко и розовия.
            С другите нямаш нищо общо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              да, ама 50 лева са си 50 лева. Както и чичо си е чичо и т.н. Еднакви сме, просто различно интелигентни, но с еднакви действия
              Дани тия дето не взимат по 50 лева са много повече от тия дето взимат.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Приключи вжана седмица.Сега следва още по-важен уикенд.Мислете за неделя и дано в понеделник имаме огромен повод за оптимизъм.
                да, ама 50 лева са си 50 лева. Както и чичо си е чичо и т.н. Еднакви сме, просто различно интелигентни, но с еднакви действия

                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakiets Разгледай мнение

                  Това не бих до давал като пример, за нещо друго освен спекула и общо опиянение.

                  Но съм съгласен, че в България има достатъчно примери за иновативни компании, въпреки че рядко се отразяват. При това иновациите не винаги са нещо високотехнологично, а по-често е свързано просто да решиш даден проблем за достатъчно много хора.
                  Примерно SMSBump не е нещо изключително, но пък е ефективно - улеснява да се правят СМС и имейл маркетинг кампании през различни платформи. Основателите на SMSBump преди това са създали iSenseLabs, която вече е пример за дългосрочен успех и група от продукти на световно ниво.

                  Само че всяка компания трябва да се разглежда индивидуално.
                  БЪМП-а не е основан в Б-стан, па и там една иновация спамерска - ум да ти зайде...
                  В Б0стан НЯМА иновации, това и е и основния проблем на Ишлеметия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Бикове или мечки могат да са хора, които търгуват с акции, а хора като теб, които нямат не знам какви са !
                    Комплексарчета търсещи внимание.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                      Бикове или мечки могат да са хора, които търгуват с акции, а хора като теб, които нямат не знам какви са !
                      Избягвам да си хвърлям парите в кенеф-компании на кенеф-борса Какви сте вие, дето го правите - е ясно - кенеф-инвеститори.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Приключи вжана седмица.Сега следва още по-важен уикенд.Мислете за неделя и дано в понеделник имаме огромен повод за оптимизъм.
                        И аз мисля, че това е първата необходима стъпка, която може да бъде началото за по-добри времена на БФБ.

                        Коментар


                        • Приключи вжана седмица.Сега следва още по-важен уикенд.Мислете за неделя и дано в понеделник имаме огромен повод за оптимизъм.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                            Създават нова институция – клирингова къща

                            https://www.actualno.com/curious/syz...s_1668321.html


                            Може би и газта ще ...?

                            Коментар


                            • Създават нова институция – клирингова къща

                              https://www.actualno.com/curious/syz...s_1668321.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Тогава ще е време за смях на твой гръб хахахахаха На пазара има и бикове- и мечки, първите надуват балоните, вторите ги ограничават. Е, като квичите срещу мечките, сами се обричате на балони и загуби после.
                                Бикове или мечки могат да са хора, които търгуват с акции, а хора като теб, които нямат не знам какви са !

                                Коментар

                                Working...
                                X