IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kiro7 Разгледай мнение
    Батинка, ти винаги си твърдял 300, 500,1000 процента и никога не си ги доказвал..Не мисли, че не са те преценили хората..Тук не говорим за твоите проценти , които все са високи, а за грешните ти прогнози за 1000..Ако държиш ще следим позициите, които изброи за близките години ще се удвоят ли..Не помня някой да е писал тук, че е все на кеш..Няма да е лошо да запишеш и цените на покупка..Да не пишеш още утре , че си ги удвоил.. Можеш пак да направиш прогноза за СОФИКС..

    Батя- Е, чак да ги упеторяваме на всеки 2 години няма как да стане, но за основните компании в портфейла ми очаквам поне двойни цени в рамките на 1,5-2 г. - Агрия, Алтерко, СФТрейд, ПИБ, Еврохолд, варантите на Софарма и ФПП..
    Аз съм кеш в $ но мисля тези дни да купувам основни в САЩ

    Коментар


    • Батинка, ти винаги си твърдял 300, 500,1000 процента и никога не си ги доказвал..Не мисли, че не са те преценили хората..Тук не говорим за твоите проценти , които все са високи, а за грешните ти прогнози за 1000..Ако държиш ще следим позициите, които изброи за близките години ще се удвоят ли..Не помня някой да е писал тук, че е все на кеш..Няма да е лошо да запишеш и цените на покупка..Да не пишеш още утре , че си ги удвоил.. Можеш пак да направиш прогноза за СОФИКС..

      Батя- Е, чак да ги упеторяваме на всеки 2 години няма как да стане, но за основните компании в портфейла ми очаквам поне двойни цени в рамките на 1,5-2 г. - Агрия, Алтерко, СФТрейд, ПИБ, Еврохолд, варантите на Софарма и ФПП..
      Last edited by kiro7; 28.08.2022, 21:06.

      Коментар


      • ПичУи, на мен за Софикс ми е през.... Миналата година съм с 300% доходност! Тази в момента ми е на +59,3%. Софикс сами може да си го видите..
        А дали съм Гуру или форумен лаладжия има кой да прецени.. Алтерко при 4-5 лв. си върнете и четете, Агрия от 9 до 4,20 и после нагоре до 14 също.. писал съм си редовно че купувам. ДОХ пълнен на 3,1-3,50 и разтоварен над 10 лв. също съм писал.. А вие се правете на разбирачи кога било корекция, кога било цикъл.. Ако бях ви слушал и да съм все на кеш.. Оле-мале!

        Коментар


        • Да припомним , че минаха 7-8години, от когато освен Батя и 4д, Ендер очакваха СОФИКС 1000..Друго си е да се правиш на голям играч и Гуру.. Това митично 1000 е въдица с която карат новобранците да им купуват боклуците..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

            Като стана дума за очаквания още ли очакваш Софикс да е 800 в края на годината? Доколкото си спомням ти и Сохо прогнозирахте Софикс да е 800 пункта в края на годината, а mapadona очакваше дори 1000.
            Батя е понижил прогнозата за Софикс мисля че 2007-2008 чакаше 1000​​​​
            Last edited by lobos; 28.08.2022, 20:19.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Е, чак да ги упеторяваме на всеки 2 години няма как да стане, но за основните компании в портфейла ми очаквам поне двойни цени в рамките на 1,5-2 г. - Агрия, Алтерко, СФТрейд, ПИБ, Еврохолд, варантите на Софарма и ФПП.. Не казвам, че не може да има и корекция и по-ниски от моментните цени през това време, но за мен е важен средно и дългосрочен хоризонт. Нито се смятам за факир, че да отигравам всяко микро движение на пазара, нито играя с 10К лв., че ликвидността на БФБ да ми позволява врътки до безкрай
              Като стана дума за очаквания още ли очакваш Софикс да е 800 в края на годината? Доколкото си спомням ти и Сохо прогнозирахте Софикс да е 800 пункта в края на годината, а mapadona очакваше дори 1000.

              Коментар


              • Батка, добре е , че се надяваш..Правиш ли разлика между корекция и циклична световна криза..Според тебе 2008г. корекция ли беше и кога ще дойде новата 2008г..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kiro7 Разгледай мнение
                  ...
                  Моля Батката да посочи и компаниите където може пак да си упеторим парите в близките години....Аз трупам кеш и държа само дивидентни сигурни компании, а всеки иска големи печалби..Моля успокойте ни, че няма да идва криза и все ще вадим големи печалби..
                  Е, чак да ги упеторяваме на всеки 2 години няма как да стане, но за основните компании в портфейла ми очаквам поне двойни цени в рамките на 1,5-2 г. - Агрия, Алтерко, СФТрейд, ПИБ, Еврохолд, варантите на Софарма и ФПП.. Не казвам, че не може да има и корекция и по-ниски от моментните цени през това време, но за мен е важен средно и дългосрочен хоризонт. Нито се смятам за факир, че да отигравам всяко микро движение на пазара, нито играя с 10К лв., че ликвидността на БФБ да ми позволява врътки до безкрай

                  Коментар


                  • Само за осем минути Пауъл предизвика пазарен крах, който намали състоянието на най-богатите хора в САШ със 78 милиарда долара.
                    5,5 милиарда долара на Илон Мъск бяха изтрити от богатството му. Джеф Безос загуби 6,8 милиарда долара, най-много от всички в индекса на милиардерите на Bloomberg. Състоянието на Бил Гейтс и Уорън Бъфет намаля съответно с 2,2 милиарда и 2,7 милиарда долара, докато това на Сергей Брин падна под 100 милиарда долара.
                    500-те най-богати хора в света загубиха 1,4 трилиона долара през първата половина на 2022 г., най-стръмният шестмесечен спад за най-богатите хора на планетата.




                    bloombergtv.bg
                    "Уолстрийт" пропадна след речта на Пауъл на форума в Джаксън Хол

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Тоя лобос го помня като виден апокалиптик.. Още преди 2-3 години рева че ни очаква голям мор. Ние през това време си опеторихме парите. То е ясно че по пазарите има и корекции, но от страх да си все на кеш и вечно чакащ Апокалипсис.. Еми не си за тая работа просто, занимавай се с нещо друго
                      Корекция имаше сега ще в криза мисля че има разлика.Послвдно затворих Сантандер и Тесла сега съм казал какво мисля да купувам .
                      Може да хвърлиш едно око на графикграфиката на JPM и NEM погледни 2008 януари месец
                      В петък се продаваше на пожар в Америка....
                      Забравих БФБ остров на стабилност и спокойствие...
                      Last edited by lobos; 28.08.2022, 10:55.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

                        Да Ви имах оптимизма, досега да съм се обесил ! Момчета сбъркали сте темата - има 1 започваща с "Песимизъм ..." Рецесията я очакваме с Новата година. Дотогава си пишете оттатък! Нищо лично!
                        Добре, прав си, но моля сега дай много оптимизъм..Ръст на икономиката, чудесен баланс в управлението и политиката..Водещи компании..С интерес ще те четем ..Нищо лично..А има ли по-голям оптимизъм от това да знаеш истината и фактите..
                        Моля Батката да посочи и компаниите където може пак да си упеторим парите в близките години....Аз трупам кеш и държа само дивидентни сигурни компании, а всеки иска големи печалби..Моля успокойте ни, че няма да идва криза и все ще вадим големи печалби..
                        Last edited by kiro7; 27.08.2022, 23:20.

                        Коментар


                        • Тоя лобос го помня като виден апокалиптик.. Още преди 2-3 години рева че ни очаква голям мор. Ние през това време си опеторихме парите. То е ясно че по пазарите има и корекции, но от страх да си все на кеш и вечно чакащ Апокалипсис.. Еми не си за тая работа просто, занимавай се с нещо друго

                          Коментар


                          • Със сините чипове се извършва основният обем на търговски операции на борсите.
                            Въпроз на време е неадекватните от бнб да пущат енергийния принтер.
                            Last edited by mikimaus; 27.08.2022, 22:57.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                              На вън ако се спадне с 30 тук ще е поне 50 но има и читави компании ,сега ти е времето да разбереш ние тоя мач сме го гледали
                              Да Ви имах оптимизма, досега да съм се обесил ! Момчета сбъркали сте темата - има 1 започваща с "Песимизъм ..." Рецесията я очакваме с Новата година. Дотогава си пишете оттатък! Нищо лично!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                                Сложих и на двама Ви по един "лайк",гледам мача и събирам кеш!
                                Между другото има компании поне се сещам за една която доста добре си предвиди нещата и направи увеличение на капитала
                                Хайде успех и повече положителни емоции

                                Коментар

                                Working...
                                X