IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
    Доста трябваше да скролвам, за да я намеря темата за оптимизма. Какво калкулираме днес - новите избори в България, вторият опит за превземането на Киев? Какво пък толкова не знаем? Не че има обеми, ама нали чертахме пробиви някакви...
    Нищо, просто свършиха спекулантските пари от коледните бонуси и едни хорица спряха да бутат цената с малки обеми на определени позиции. Реално сега се отвори гап за запълване, ама надолу - се ла ви
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Доста трябваше да скролвам, за да я намеря темата за оптимизма. Какво калкулираме днес - новите избори в България, вторият опит за превземането на Киев? Какво пък толкова не знаем? Не че има обеми, ама нали чертахме пробиви някакви...

      Коментар


      • 22-та церемония по награждаване на брокерите, постигнали най-високи резултати през изминалата година беше официално открита от Мария Филипова – заместник-председател на Комисия за финансов надзор, Васил Големански – заместник-председател на СД на БФБ и доц. д-р Маню Моравенов – CEO на БФБ
        За инвестиционен посредник, реализирал най-висок оборот на БФБ през 2022:
        БенчМарк Финанс АД BenchMark Finance
        За инвестиционен посредник, сключил най-много сделки на БФБ през 2022
        Карол АД Karoll
        За най-активен инвестиционен посредник на сегмент Premium на БФБ през 2022
        Първа Финансова Брокерска Къща АД First Financial Brokerage House
        Централна Кооперативна Банка беше отличена за най-активна банка-инвестиционен посредник през 2022
        За емитент с най-значим принос за развитието на капиталовия пазар през изминалата година беше наградена Агрия Груп Холдинг АД
        Darik Business Review беше отличенa за медия с най-значим принос за популяризирането на капиталовия пазар през 2022

        Коментар


        • Доц. д-р Маню Моравенов, изп. директор на Българската фондова борса, "Бизнес старт", 13.01.2023 г.

          Коментар


          • Най-високо седмично затваряне за Софикс от 9 месеца насам ,623 !





            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение


              Щом така виждаш четричките, ок. Благодаря за мнението!
              Заставам зад всяка дума от написаното, а времето ще покаже дали съм бил прав.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                И какво толкова има да се коментира тази графика? Това всеки един техничар с елементарни познания може да го начертае. Аз пък много се чудя, защо авторът не е ползвал индикатори. Всеки добър техничар използва поне 1-2 индикатора. Според мен дори и да пробие в посока нагоре движението няма да е голямо. Аз смятам, че индекса ще продължи да се движи надолу или ще консолидира.

                Щом така виждаш четричките, ок. Благодаря за мнението!

                Коментар


                • Експата пробива също


                  https://i.imgur.com/7Fd8PVc.png



                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Моята рисунка (не тази която си постнал) за която говорим ,....(надам се да си видял) в нея посочих няколко акцента, за хора които искат да разберат, а не за акордеонисти и елхари, които само себе си разбират.[/I][/B]
                    Една картинка винаги трябва да е съпроводена с 1-2 изречения с идеята на чертаещия и какво иска да покаже.
                    Щом аз не мога да разбера каква е идеята в конкретния чертеж ,какво остава за хората нямащи грам идея от ТА ?
                    Затова те питах ,за да стане ясно на всички,а не само на теб.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      https://postimg.cc/mh7VmWnX

                      Аз също не мога да разбера какво има на тая графика и какво показва ? Може ли да обясниш?

                      Рисувай си на воля и не си мисли, че помагаш като посочваш твоето виждане по картинката!
                      То винаги маже да е последно за мига и да последва най различното за общоочакваното, което ще се отложи за ...
                      определен интервал на най слабата съпротива за реализацията му, -Цар Пазар- иска си износването

                      Моята рисунка (не тази която си постнал) за която говорим ,....(надам се да си видял) в нея посочих няколко акцента, за хора които искат да разберат, а не за акордеонисти и елхари, които само себе си разбират.
                      Last edited by inta53; 12.01.2023, 23:59.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Да ти я припомня, около 21,12,22 е бях пуснал,- за нея акордеониста казва че не ставала -драсканица била...
                        -писах в тема | 21.12.2022, 19:58
                        И да започне чертежа на новата фигура..покажи му плевнята,- пък той той сам да и намери вратата
                        https://postimg.cc/mh7VmWnX

                        Аз също не мога да разбера какво има на тая графика и какво показва ? Може ли да обясниш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                          Инта, заставам зад думите си, че това е една драсканица и нищо повече. Интересно ми е, ако индекса смени посоката (в което съм почти сигурен) пак ли ще пуснеш тая драсканица и ще се хвалиш?
                          ...Пак ще се срещнем ,- след 20месеца... да сме живи и Здрави естествено!
                          Last edited by inta53; 12.01.2023, 20:45.

                          Коментар


                          • Инта, заставам зад думите си, че това е една драсканица и нищо повече. Интересно ми е, ако индекса смени посоката (в което съм почти сигурен) пак ли ще пуснеш тая драсканица и ще се хвалиш?

                            Коментар


                            • Да ти я припомня, около 21,12,22 е бях пуснал,- за нея акордеониста казва че не ставала -драсканица била...

                              -писах в тема | 21.12.2022, 19:58

                              И да започне чертежа на новата фигура...покажи му плевнята,- пък той той сам да и намери вратата
                              Last edited by inta53; 12.01.2023, 20:43.

                              Коментар


                              • https://www.tradingview.com/x/QEaq5eYp


                                Коментар

                                Working...
                                X