IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    А ето и движението на акцията от същата дата досега.
    Греда, ама греда да видиш

    И имаш ли даже и най-малка представа колко е трудно и даже невъзможно ,на 4 годишен мечи тренд да кажеш къде е дъното ?!
    Извинявай,че съм го направил и то безплатно,но ти не го разбираш


    "Ето и движението на акцията от същата дата досега".....както си писал и изложил за пореден вече N път


    https://www.tradingview.com/x/I0BD2SO1


    Last edited by X_Y; 04.02.2023, 17:10.

    Коментар


    • Написано от рибаря на 19.05.2022 в темата Химимпорт.

      Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
      За рибите като Батя ще пусна един обучителен чертеж.Дет се вика,за да си печеливш на пазарите,каквито и да са те, най-важното и същевременно НАЙ-ТРУДНОТО нещо е да определиш тренда !!!

      При Химимпорт имаме първи признаци на промяна на 4 годишния тренд ! Червените кръчета на чертежа са все по-ниски и по-ниски върхове,а черните все по-ниски и по-ниски дъна.При тази ситуация имаме чист и ясен тренд надолу.Но както знаем ,нищо не се движи САМО в една посока и то завинаги ,та така и ХИМ направи първите крачки ,сините кръчета, по-висок връх и по-високо дъно ! Това е де факто промяна на тренда .За да се потвърди ,цената трябва да направи още по-висок връх

      Аз съм хвърлил мрежите и срикметата ,а и съм захранил терена.И взе да кълве .......а е голяма риба ,ще скъса мрежата


      Не е препоръка



      https://tvc-invdn-com.investing.com/...92f78b5997.png



      А ето и движението на акцията от същата дата досега.



      Греда, ама греда да видиш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        Тази графика я пускам специално за Рибарчето, за да види какво е фалшив пробив в ТА и как се случват нещатав реалната търговия Това е последния урок от мен и оттук нататък да чете и да се учи сам

        не ти излезна и тая Поредната греда.Всъщност само греди от 2 год.насам.Една твоя вярна прогноза не съм видял за 2г .Една ! 100% грешни прогнози !
        Гледай,учи,мълчи и прави някой лев от чертежите ми.Това ти е играта ,ако си по-хитър де
        Last edited by X_Y; 04.02.2023, 16:56.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение
          Честито
          От друга страна ... да купиш акции на върха, е като да си купиш фабрика на 09.09....
          Тази логика ме спря да влезна колкото мога в Алтерко... на 4,40

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            Ай Честито
            При нас много за наваксване стана

            UK FTSE 100 trades to a new all time high
            Честито
            От друга страна ... да купиш акции на върха, е като да си купиш фабрика на 09.09....

            Коментар


            • Ай Честито
              При нас много за наваксване стана

              UK FTSE 100 trades to a new all time high

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                Не ми се занимава да ви обяснявам къде и защо грешите.
                Е,обясни де.Че ми стана интересно
                И ти си една риба,ами Не се обаждай поне, да не се излагаш.
                Last edited by petrg5s; 03.02.2023, 12:08.

                Коментар


                • Рибарче, и ти и Инта правите грешки в анализирането на графиките. Не ми се занимава да ви обяснявам къде и защо грешите. Просто целия форум вижда, че не ви се сбъдват прогнозите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    За първи път попадам на това меню X3Analytics:

                    https://www.x3analytics.com/bg/profile?code=A4L

                    имаше нужда

                    п.п. влезте на коефициенти!!!
                    Тонка, да си жив и здрав, че ни актуализираш инфотата! Браво и на х3, че са взели да направят нещо такова. От пръв поглед мернах някои неточности / с дивидентите например, а и мисля, че засекох различно P/E като че ли/, но пак е похвално и ще го ползвам! Даже го "забождам" на началния екран.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                      Бикове, светофари, ракети и накрая в киреча
                      С гифчета, снимки и гол оптимизъм пазар не се вдига
                      Като гледам пък колко мечки има,нямам думи Изядоха ни направо
                      И къде е тоя киреч ??? нека ти покажа,понеже пак нямаш идея къде се намира пазара
                      Къде е киреча тук?

                      https://www.tradingview.com/x/O5kZiXJM

                      Коментар


                      • Бикове, светофари, ракети и накрая в киреча
                        С гифчета, снимки и гол оптимизъм пазар не се вдига ​​​​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          Още си пазя линка към : http://bse-reports.com/
                          Инициативата е добра и заслужават похвала, ако направят и едни хубави графики, ще вземат хляба на инфосток-а
                          Поздрави!
                          Моите чартове са тамошни, моля, моля, - не ми се иска да се променя...имат сиго
                          -ПРОДУКТИ-> ГРАФИЧЕН ОПЕРАТОР

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            За първи път попадам на това меню X3Analytics:

                            https://www.x3analytics.com/bg/profile?code=A4L

                            имаше нужда

                            п.п. влезте на коефициенти!!!
                            Браво, бе... Ти да видиш. Колеги, това нещо съвсем ново ли е или съм проспал с години съществуването му? Или пък това е изпусната бета версия без официален анонс за съществуването ѝ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Имаме вече

                              Индексът S&P 500 напредна до най-високото си ниво от пет месеца насам


                              https://www.investor.bg/a/538-pazari...na-wall-street



                              Аз като говоря, не приказвам чич Джером даде зелено.Време е да ни залее и нас.
                              Last edited by petrg5s; 03.02.2023, 07:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                                На времето, ако помните бяха направили x3analyses:
                                X3 Analyses - мнения?
                                След X3News идва и X3Analyses
                                Беше си тромаво, но съдържаше много повече информация и с възможности за сравнения и анализи по периоди, компании, сектори.

                                x3analytics изглежда приятно, но основно агрегира информацията от сайта на БФБ с известни допълнения и оформление, но без интерактивност. Странно че на сайта на борсата не са го обявили като продукт, може би скоро са го изобретили.
                                Още си пазя линка към : http://bse-reports.com/
                                Инициативата е добра и заслужават похвала, ако направят и едни хубави графики, ще вземат хляба на инфосток-а
                                Поздрави!
                                Last edited by tony1975; 03.02.2023, 04:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X