IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ИмПулс I АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Стой да видиш само!
    Само аз ли имам различно усещане за тук?
    Първия пик го заложих и го уважиха, но вторият ми е на 50% ... пък каквото пазар покаже!
    Е не можеш на всеки голям да му четеш мислите първи втори пик а и пропускаш факт ос 1 и 2 на което май нито ти нито аз сме били...някой големец може да е бил и да е чул нещичко...поздрави на чайките!

    Коментар


    • за нов член е избран г-н Марин Шишев Шишев
      !не е препоръка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
        20% прибрани. Парички за увеличението на Имвенчър II осигурени. Кучетата си лаят- керванът си върви. Успех на всички.
        Изкара за кафе и фафла днес

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Ако малък инвеститор е купил 10,000 на 1.1 лв на ИПО-то в момента печалбата му е 2 бона което са доста пари за един малък инвеститор и то за месец/два. А като гледам няма много желаещи и за бързи 2 бона
          Това не е инвестиционен ход, а спекулантски Не че е лошо, ама всичката плява я движите точно с класическа алчност, до момента в който дойде страха и фалита. Абсолютна класика - без фундамент тъй става.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
            20% прибрани. Парички за увеличението на Имвенчър II осигурени. Кучетата си лаят- керванът си върви. Успех на всички.

            Стой да видиш само!
            Само аз ли имам различно усещане за тук?
            Първия пик го заложих и го уважиха, но вторият ми е на 50% ... пък каквото пазар покаже!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Ако малък инвеститор е купил 10,000 на 1.1 лв на ИПО-то в момента печалбата му е 2 бона което са доста пари за един малък инвеститор и то за месец/два. А като гледам няма много желаещи и за бързи 2 бона
              Абе мисля да таксувам по една стотинка на акцийка малките, че ритнах кошера в понеделник Невидимата ръка на пазара (а.к.а. Несъществуващият маркетмейкър) прибра 60-ина хиляди аск от началото на седмицата за тези 7-8 стотинки ръст.

              Коментар


              • 20% прибрани. Парички за увеличението на Имвенчър II осигурени. Кучетата си лаят- керванът си върви. Успех на всички.
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  От 2000г наблюдавам борсата 2004 се престраших да играя...два пъти почти фалирах... не разбирам от борса но претендирам че разбирам от хора и усещания,Всъшност някои колеги казват че съм най добрия в това да усетя на кой да се доверя...та по темата с мажоритарите...обещах си от миналият октомври че повече няма да слагам големи пари на хора мажоритари които лъжат манипулират печелят на наш гръб ...та с 1% можеш да залагаш на мушениците всичко друго на сигурено та моят анализ с доказателства действия и усещания за хора е че читавите са супер малко:
                  1. Атера- Станимир каролев
                  2 импулс Ники Мартинов
                  3 алтерко Митко Димитров
                  4 Спиди Арменеца
                  ...Телелинк все още предстой да се доказва

                  всички други са доказани лъжци измамници и. Хора които изкара да печелят на гърба или на нас дребните или на гърба на пенсионните фондове....за всеки друг мога да посоча ВАК ти които не биха харесали на никого... но това е просто природа.. генотип или родова наследеният.,.

                  нищо лично само споделям моето мнение и нямам препоръки. За покупка и продажби на акции
                  Чамек от Коравото забрави.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Вярата е хубаво нещо, татко Щърк, но 200 лева печалба са си 200 лева печалба, както се установи в последните седмици. И всичко това от великите дребни инвеститори, дето познавали перфектния меноджмънт, който изведнъж изчезна дори от темата и ни лук ял, ни лук мирисал. Аз на мениджмънта не вярвам, особено на такъв, дето след като си продаде джънка, изведнъж изчезва от форума, заедно с викачите си, а те бяха много Но чисто спекулативно си проверявам прогнозата дали ще я закарат тази акция с помпане нагоре, или няма. А мълчанието в случая не е злато...
                    Ако малък инвеститор е купил 10,000 на 1.1 лв на ИПО-то в момента печалбата му е 2 бона което са доста пари за един малък инвеститор и то за месец/два. А като гледам няма много желаещи и за бързи 2 бона

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев

                      Досега винаги съм те смятал просто за форумния шут и дори съм те съжалявал и защитавал, но явно съм грешал, затова просто те премествам в игнор листата - и без това до момента стойностно мнение от твоя страна не съм видял!

                      скоти, на море съм и ме мързи да пиша, но ще ти драсна обстойно след десетина дни относно посочените от теб честни частници. Здраве и успех ти желая
                      Само за твоето мнение си мечтая и цял живот очаквам...по добре пиши на лично съобщение...за да мога да ти отговарям адекватно бързо или направо ми звънни

                      Коментар


                      • Явно е дощло времето за кризисния ПР вече. След нелепите статии за БГ ФААНГ, новите Техно локомотиви, Франкфурт и т.н., очевидно, че нереалните мантри за т.н. "Растежни" дружества (разбирай дай парите сега, пък си чакай растежа), които трябва да се търгували като Тесла и Амазон на Насдак, или че на БФБ имало някакви Техно гиганти, на които никой нито може да обясни бизнеса, нито някога е ползват нещо или разбира какво произвеждат, вече дойде и крайната матра, за Мажото Икона, Чистият като планинска вода, Честен Мажо, на който може да се кълнем и да си дадем всичките парички.
                        Това, което предстои на всичките към 400-500 наивника които "инвестират" в тези мантри, както и Пенсионните с тях, да разберат, че "Стартъп"/"Белите Ангели" бизнеси, не са растежни, че са на загуба почти винаги за повечето време, че на БФБ няма нито растежни компании (като изключим двете големи банки, които за повече от 25 г. са показали, какво значи растеж), нито тези които паднаха в ръчичките на посредниците като Техно дружества, не са такива и нямат потенциала да се съревновават на световната сцена (защото нито имат пари, нито търсят да набират пари, нито имат ноу-хау), а в Б-я никой не търси такива псевно смарт продукти. Вероятно на 90 ст. масово ще се хвалят после как са си взели загубата като "печени инвестутори" и са се прехвърлили на нещо друго, което посредниците пак са им подхвърлили.

                        Коментар


                        • Импулса е супер.До нова година 2.30лв.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Татко Щърк Разгледай мнение
                            Имаше известно затишие в темата (поне до вчера), което, поне за мен, беше добър знак. Изчетох много мнения, не усетих нездрав фанатичен ентусиазъм, ако и да преобладава оптимистичният тон. Липсата на прекомерен ентусиазъм, което е подкрепено от това, че темата известно време не беше първа страница, също затвърди доброто ми усещане. Тук имам акции заради онова, което винаги ми е било най-важно при инвестициите и неведнъж съм писал за това – доверието в хората, които стоят зад едно дружество. Вдъхват ми доверие - четох интервюта с тях, гледах видеа. Не твърдя, че съм прав, но по принцип на борсата числата всеки може да ги проверява и сравнява и ако само те бяха важни (не твърдя, че не са важни, много са важни), то всички бихме имали аналогично мнение за всяка една компания, всичко щеше да е просто някаква формула. При инвестициите на борсата за мен най-важното е да прецениш хората, човешкият ресурс на хората зад едно дружество, читави ли са и разбират ли си от работата. Само едното не е достатъчно, важно е и да са почтени, но и да имат експертиза в съответната област. Многократно съм писал, че не влизам в дружества, на които не вярвам, ако ще да изглежда, че предстоят реки от пари. Не пипам такива и това разсъждение е едно от най-важните неща, на които съм стъпил, то ми е спестило страшно много разочарования. Преценката в човека е най-трудното нещо според мен и това е едно от нещата, които прави разликата в портфейлите и успеваемостта. Не твърдя, че имам правилна преценка за всичко и за всички. Просто отбелязвам в случая, че тези хора ми вдъхват доверие, а и смятам, че дружеството предлага интересни възможности, но нямам представа дали мислите ми са правилни. Затова влязох първоначално на 1.10лв., а след това допълних колкото можах и вече е едно от важните дружества за порфейла ми. Предполагам това ме прави пристрастен. Възможно е да си променя убежденията, обявявайки го или не във форума. Нямам представа дали разсъжденията ми са правилни, възможно е да греша за нещо или за всичко от написаното. Нямам представа каква ще е посоката в цената на акциите. Притежавам акциии на БФБ, включително и ИмПулс I, затова вероятно съм пристрастен и по тази причина е възможно и да се заблуждавам в очакванията и разсъжденията си. Търговията с акции носи финансов риск. Препоръки нямам никакви.
                            От 2000г наблюдавам борсата 2004 се престраших да играя...два пъти почти фалирах... не разбирам от борса но претендирам че разбирам от хора и усещания,Всъшност някои колеги казват че съм най добрия в това да усетя на кой да се доверя...та по темата с мажоритарите...обещах си от миналият октомври че повече няма да слагам големи пари на хора мажоритари които лъжат манипулират печелят на наш гръб ...та с 1% можеш да залагаш на мушениците всичко друго на сигурено та моят анализ с доказателства действия и усещания за хора е че читавите са супер малко:
                            1. Атера- Станимир каролев
                            2 импулс Ники Мартинов
                            3 алтерко Митко Димитров
                            4 Спиди Арменеца
                            ...Телелинк все още предстой да се доказва

                            всички други са доказани лъжци измамници и. Хора които изкара да печелят на гърба или на нас дребните или на гърба на пенсионните фондове....за всеки друг мога да посоча ВАК ти които не биха харесали на никого... но това е просто природа.. генотип или родова наследеният.,.

                            нищо лично само споделям моето мнение и нямам препоръки. За покупка и продажби на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Някои хора след работно време явно нямат ангажименти и влизат да си чешат езиците тук с безсмислени коментари !
                              Да, когато нямат какво да кажат, държат да го кажат тук...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                                Помпането иска капитал - а той в момента е из-помпван
                                Някои хора след работно време явно нямат ангажименти и влизат да си чешат езиците тук с безсмислени коментари !

                                Коментар

                                Working...
                                X