IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • DAX винаги е бил по-близкият до SOFIX бенчмарк. Освен това добре знаем, че корелацията ни надолу е по-близка от корелацията ни нагоре.
    Имаме нужда от някакъв приличиен международен пробив и нов локален хайп и ще се случат нещата. Дотогава - каквото прокапе.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

      Ами корелацията съм я показал на графиката
      Последните 4 години е тик по тик
      Софикс (в случая Експат,но те са много идентични ) сериозно изостава от световните индекси (не само УК) и има да наваксва много ....това е идеята.
      В момента трябваше да е в зоната 630-650....
      Нека мине търговото при сфарм...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Кога и каква е връзката с УК?
        Ами корелацията съм я показал на графиката
        Последните 4 години е тик по тик
        Софикс (в случая Експат,но те са много идентични ) сериозно изостава от световните индекси (не само УК) и има да наваксва много ....това е идеята.
        В момента трябваше да е в зоната 630-650....
        Last edited by petrg5s; 08.02.2023, 08:03.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

          От поредицата "Намери 10-те разлики"


          https://i.imgur.com/Lc3NLo9.png


          Кога и каква е връзката с УК?
          Last edited by tony1975; 08.02.2023, 07:24.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

            UK FTSE 100 trades to a new all time high
            От поредицата "Намери 10-те разлики"


            https://i.imgur.com/Lc3NLo9.png


            Коментар


            • Оборота днес кърти

              8% ръст на броя на сделките до 5 530 на БФБ през януари спрямо реализираните 5 112 сделки през предишния месец.
              Изменението в броя сделки през януари спрямо същия месец на 2022 е спад от 41%.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Прости му;- невежеството не е грях!!!
                Да е жив и здрав момчето,не му се сърдя,но да не парадира с невежество,а да се учи от по-напредналите.
                И аз го правя постоянно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                  Тази логика ме спря да влезна колкото мога в Алтерко... на 4,40
                  О о о , алтерко е от няколкото изключения от времето преди ковида още.
                  Алтерко е друг случай, но полето което предоставя форума е твърде малко за да направя своето изложение по случая

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Написано от рибаря на 19.05.2022 в темата Химимпорт.



                    А ето и движението на акцията от същата дата досега.



                    Греда, ама греда да видиш
                    Химът е яка котва.
                    Цел - 70 стинки според мен, без да се натрапвам в разговора - просто споделям
                    Десетина година постоянна ерозия в печалбите. Ще каже човек - едва дишат. Какви чартове при това положение !? Чартовете при химът- за майтап.
                    А който не гледа и "фундамента" и разчита само на "чарта" - може да даде само "пожелателна" прогноза
                    Last edited by AF Debugger; 05.02.2023, 02:06.

                    Коментар


                    • В края на 2022 г. годишният доклад Иновации.бг на Фондация „Приложни изследвания и комуникации“ открои няколко добри новини за България

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение


                        И имаш ли даже и най-малка представа колко е трудно и даже невъзможно ,на 4 годишен мечи тренд да кажеш къде е дъното ?!
                        Извинявай,че съм го направил и то безплатно,но ти не го разбираш


                        "Ето и движението на акцията от същата дата досега".....както си писал и изложил за пореден вече N път


                        https://www.tradingview.com/x/I0BD2SO1




                        Прости му;- невежеството не е грях!!!

                        https://postimg.cc/62YZ7Hk3

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                          Това е де факто промяна на тренда .За да се потвърди ,цената трябва да направи още по-висок връх
                          Това ,че не ти давам безплатни ъпдейди и ти нямаш познания по ТА за да разбереш ,не е мой проблем,нали


                          https://tvc-invdn-com.investing.com/...4e1b8c6ec7.png






                          И между другото, тази моя графика от май 2022 която си постнал като "грешна" ,може да я принтираш в голям размер и изучаваш месеци наред.На нея е написано най-важното в ТА !
                          Last edited by petrg5s; 04.02.2023, 18:05.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                            А ето и движението на акцията от същата дата досега.
                            Греда, ама греда да видиш

                            И имаш ли даже и най-малка представа колко е трудно и даже невъзможно ,на 4 годишен мечи тренд да кажеш къде е дъното ?!
                            Извинявай,че съм го направил и то безплатно,но ти не го разбираш


                            "Ето и движението на акцията от същата дата досега".....както си писал и изложил за пореден вече N път


                            https://www.tradingview.com/x/I0BD2SO1


                            Last edited by X_Y; 04.02.2023, 17:10.

                            Коментар


                            • Написано от рибаря на 19.05.2022 в темата Химимпорт.

                              Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              За рибите като Батя ще пусна един обучителен чертеж.Дет се вика,за да си печеливш на пазарите,каквито и да са те, най-важното и същевременно НАЙ-ТРУДНОТО нещо е да определиш тренда !!!

                              При Химимпорт имаме първи признаци на промяна на 4 годишния тренд ! Червените кръчета на чертежа са все по-ниски и по-ниски върхове,а черните все по-ниски и по-ниски дъна.При тази ситуация имаме чист и ясен тренд надолу.Но както знаем ,нищо не се движи САМО в една посока и то завинаги ,та така и ХИМ направи първите крачки ,сините кръчета, по-висок връх и по-високо дъно ! Това е де факто промяна на тренда .За да се потвърди ,цената трябва да направи още по-висок връх

                              Аз съм хвърлил мрежите и срикметата ,а и съм захранил терена.И взе да кълве .......а е голяма риба ,ще скъса мрежата


                              Не е препоръка



                              https://tvc-invdn-com.investing.com/...92f78b5997.png



                              А ето и движението на акцията от същата дата досега.



                              Греда, ама греда да видиш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                                Тази графика я пускам специално за Рибарчето, за да види какво е фалшив пробив в ТА и как се случват нещатав реалната търговия Това е последния урок от мен и оттук нататък да чете и да се учи сам

                                не ти излезна и тая Поредната греда.Всъщност само греди от 2 год.насам.Една твоя вярна прогноза не съм видял за 2г .Една ! 100% грешни прогнози !
                                Гледай,учи,мълчи и прави някой лев от чертежите ми.Това ти е играта ,ако си по-хитър де
                                Last edited by X_Y; 04.02.2023, 16:56.

                                Коментар

                                Working...
                                X