IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
    Какво правим след петъчните събития в САЩ? Чудя се дали ще има домино ефект, кои ще пострадат най-много, има ли страх и колко ще се пренесе на борсите?
    Страха е идеален за пазаруване ! Аз сбирам кеш и се подготвям за покупки. Имам да си допълвам и чакам удобен момент.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Ей такива прогнози са най-полезните.. Ще има срив, не знам кога, но ще има.. бъдете нащрек, някога през тоя век!
      Също като Шаранските

      Първоначално изпратено от inteIIect Разгледай мнение
      Акциите ще са по-скоро нагоре, ако този фалит накара ФЕД да забави темпото
      Много е вероятно, >50% , качване на лихви да няма повече....или макс едно последно 0.25 ,но това ще стане ясно утре.Рекорден 3 дневен спад в доходността по 2г облигации.Не знам дали в историята има такъв даже
      А иначе в момента ,както винаги когато фалира банка има паника,но тя ще отмине.

      https://tvc-invdn-com.investing.com/...17095df2fb.png


      Last edited by petrg5s; 13.03.2023, 13:02.

      Коментар


      • Софчето отиде в киреча

        Коментар


        • Американският пазар в момента се интересува само от лихвата. Акциите ще са по-скоро нагоре, ако този фалит накара ФЕД да забави темпото, въпреки че заради добрите новини от пазара на труда е малко вероятно. Въобще доста странен период наблюдаваме там - излизат добри новини от икономиката, които вместо да вдигат пазара, правят точно обратното, защото дават свобода на ФЕД за допълнително затягане.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от johndaniels Разгледай мнение
            Започва х..я, този фалит ще го замажат но тренда е на срив, сега кога ще стане не мога да кажа но няма да се размине....
            Ей такива прогнози са най-полезните.. Ще има срив, не знам кога, но ще има.. бъдете нащрек, някога през тоя век!

            Коментар


            • Започва х..я, този фалит ще го замажат но тренда е на срив, сега кога ще стане не мога да кажа но няма да се размине....

              Коментар


              • Душичка!

                Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение


                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                  Какво правим след петъчните събития в САЩ? Чудя се дали ще има домино ефект, кои ще пострадат най-много, има ли страх и колко ще се пренесе на борсите?
                  Трансакцията приключва незабавно и ще бъде финансирана с налични ресурси

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                    Какво правим след петъчните събития в САЩ? Чудя се дали ще има домино ефект, кои ще пострадат най-много, има ли страх и колко ще се пренесе на борсите?
                    Конкретно на БФБ ще се отрази точно толкова колкото пръднята на слона в зоологическата градина в София!

                    Коментар


                    • Какво правим след петъчните събития в САЩ? Чудя се дали ще има домино ефект, кои ще пострадат най-много, има ли страх и колко ще се пренесе на борсите?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        Така де. Казваш само това, което на теб ти изнася
                        Това един индекс да направи АТН е доста сериозно нещо ! Събитие което се случва веднъж на години ! АТН е сериозно нещо и в тех.анализ !

                        И съм акцентирал точно това......сега,че ти не разбираш поста ми,нито за какво говоря ,хем е ЕЛЕМЕНТАРНО изказано с едно изречение "Френския CAC 40 на ATH" ,а правиш някакви неадекватни забележки,не говори добре за умствения ти и морален същевременно багаж
                        Last edited by petrg5s; 11.03.2023, 17:41.

                        Коментар


                        • Така де. Казваш само това, което на теб ти изнася

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                            Някак си много удобно пропускаш да кажеш, че няколко седмици не може да пробие Добре е да се казва всичко, а не да се спестяват нещата, които не ни отърват
                            Не си редовен пътник момче !

                            В чертежа който съм постнал,акцентирам ,че CAC-40 е на АТН .На АТН ли е ? Да ! 7384 предишен,на чертежа е 7386
                            В чертежа не става въпрос за съпротиви,нива или други работи.който развинтената ти фантазия мисли,че изобразява

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Някак си много удобно пропускаш да кажеш, че няколко седмици не може да пробие Добре е да се казва всичко, а не да се спестяват нещата, които не ни отърват

                              https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_8f3596517d1adfc6f02582d56e927655.png

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                                Пусни един чертеж да ти видим идеята.

                                Коментар

                                Working...
                                X