IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    Аз лично не очаквам някакво голямо движение нагоре или надолу, а по-скоро някаква консолидация и движение в сивия канал.
    Този рейндж за който говориш,идва от големите графики,на които ти казах основно да обърнеш внимание !
    Почваш с най-голямата и гледаш надолу.

    Ако беше гледал месечна,щеше да видиш,че Софикс е в най-дългия рейндж в който някога е бил.~Година и 4 м вече
    Рейндж около психо нивото 600 с граници 580 и 640.
    Дали ще пробие предстои да разберем.Аз мисля ,че следващите 16 месеца ще минем и през двете нива

    п.п толкова дълъг реиндж предполага,че движението което ще почне след него, ще е доста сериозно !

    https://www.tradingview.com/x/ACzsbxGA



    Last edited by petrg5s; 23.04.2023, 12:40.

    Коментар


    • Аз лично не очаквам някакво голямо движение нагоре или надолу, а по-скоро някаква консолидация и движение в сивия канал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        Ми дай да видим какво имаме на графиките и да преценим
        Графиките са твои,ти казваш какво виждаш на тях.И го каза.
        И какво прецени? това е въпроса
        Или искаш аз да казвам?
        Last edited by petrg5s; 23.04.2023, 07:50.

        Коментар


        • Ми дай да видим какво имаме на графиките и да преценим

          Първо, имаме неуспешен опит за пробив на съпротивите и на двете графики.
          Второ, имаме пробив на канал в посока надолу.
          Трето, графиката все още се задържа в единия канал.
          Четвърто, имаме златно пресичане и на двете графики, което е в сила.

          Коментар


          • Добре,какво се получава тука?
            На къде сме?

            Коментар


            • https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_4b5af9739d2f6123c6b329cd4e83ed5b.png



              https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_5acc23b37a47f7264821f739bb21078e.png

              Last edited by Спекулант79; 22.04.2023, 20:55.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                Много си нервен Да не ти каже човек една дума.
                Втората графика е 100% копи от интата !
                Първата си взел/гледал от мен единия канал и едната тренд линия.
                Копи/пеист от урока които ти предавах за хоризонталните линии/месечна която постнах
                Махнал си и онова швейцарско сирене,старата ти ,пробита на 50 места тренд линия
                Още подробности по графиките и плагиатството да казвам ли?
                На стар краставичар краставици се опитваш да продаваш .Недей така

                Остави го да се учи! Това че не признава не е беда!
                Вижда се че вече ползва правилните пълзащи, че даже и 19-21 ...(то иначе движението тръгва на реверс;- той тепърва пали)
                Почна и на правилното място да рисува, абе напредва, а и не показва акордеона...качен на тавана явно!
                След време ще го видим да се оглежда и по назад във времето, това си е напредък от гледането само в педалите
                -да е жив и здрав и да твори...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спекулант79
                  Първо, въобще не ме интересува дали ти харесвам или не! Аз не съм тук заради теб.
                  Второ, не копирам нито от теб нито от Инта. Какво да копирам от Инта? Драсканици ли?
                  Трето, на теб нямам какво да казвам, показвам и доказвам.
                  Много си нервен Да не ти каже човек една дума.
                  Втората графика е 100% копи от интата !
                  Първата си взел/гледал от мен единия канал и едната тренд линия.
                  Копи/пеист от урока които ти предавах за хоризонталните линии/месечна която постнах
                  Махнал си и онова швейцарско сирене,старата ти ,пробита на 50 места тренд линия
                  Още подробности по графиките и плагиатството да казвам ли?
                  На стар краставичар краставици се опитваш да продаваш .Недей така
                  Last edited by petrg5s; 20.04.2023, 20:44.

                  Коментар


                  • Добре,добре,макар и с доста копи-пейст от мои и на интата чертежи,почваш да ми харесваш.
                    Коментар някакъв по чертежите? Да се разбере какво искаш да кажеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                      Разбира се, че трябва да се избере нашата серия. Къде другаде ще видите 24 сделки за един час търговия?
                      Като не ти харесва, какъв го дириш тука???

                      Защо всеки ден ни занимаваш с мисловните си полюции?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Teo
                        Разбира се, че трябва да се избере нашата сергия. Къде другаде ще видите 24 сделки за един час търговия?
                        Last edited by Спекулант79; 18.04.2023, 16:18.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                          <Рано е да го предизвикваш, но ще я пусна;
                          https://postimg.cc/9DPjgxLp - бях му я приготвил за първопролетна честитка;-
                          остави го там да вика мечките и да ни забавлява, до като се усети ...видиш ли,- ударил пазара горната плоча(на онези драсканици ли бяха за него), а той пак ги вика...
                          Наш човек е той, борсов. Нема му се сърдите. Пък и бързо излиза и влиза в хартишки, спомага за бфб-ликвидността По-скоро като е тръгнал някой да мери сили с нашенски или разсънените мечки на Белица, требва се замисли - коя е по-опасната - тая отляво или другата от дясно
                          Click image for larger version

Name:	IMG_20230408_020206.jpg
Views:	1
Size:	1.7 КБ
ID:	4052502




                          Коментар


                          • Teo
                            Пазарната капитализация на Българската фондова борса, съотнесена към БВП на страната ни, е едва около 8%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              да вика мечките
                              Мога да кажа само,че ако SP500 се качи и стои над 4200,ще гледаме филма "Няма не искам"
                              Всичко ще лети

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                                Пускам една любима на Шарана тема ,а именно френският CAC40
                                Отново е на ATH
                                Очаквам обяснителния му коментар

                                https://tvc-invdn-com.investing.com/...25eabd0bc7.png


                                <Рано е да го предизвикваш, но ще я пусна;
                                https://postimg.cc/9DPjgxLp - бях му я приготвил за първопролетна честитка;-
                                остави го там да вика мечките и да ни забавлява, до като се усети ...видиш ли,- ударил пазара горната плоча(на онези драсканици ли бяха за него), а той пак ги вика...

                                Коментар

                                Working...
                                X