IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
    Днес е може би един от последните дни за евтини покупки и мисля да се възползвам..... само Трейс не знам как ще изпреваря обратното, че ми трябват още около 5т ама ще видим.....
    Мапа, не искам да те обидя, просто приятелски съвет - Ако се кротнеш малко и не се самонадъхваш толкова, нещата има по-голяма вероятност да се случат. Успешното инвестиране е въпрос и на търпение

    Коментар


    • Днес е може би един от последните дни за евтини покупки и мисля да се възползвам..... само Трейс не знам как ще изпреваря обратното, че ми трябват още около 5т ама ще видим.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
        И друго не забравяйте, да много хора са останали без работа, но до края на Дек няма да им търсят кредитите, нале така? Ще се запишат на борсата. Кофти, но не и криза. Възможност да си намерят по-святна работа.
        Няма как да стане така както мислиш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Ще им вземеш парите на тези с МНОООГОТО?
          Не съм виждал още хамсийка да изяде акула или кит. А дано ме опровергаеш ….
          Не обръщай внимание на всякакви писаници.Пълно е с хора с ментални проблеми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            КНСБ: Задава се пълен колапс, до края на годината безработните ще достигнат 330-350 хиляди души

            http://onovini.eu/2020/05/%D0%BA%D0%...Oh9NIZ-16nww5E
            Ха честито!! Те ти булка спасовден.Излитане ама нуки.Ще има потъване яко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

              На борсата има 30-40 активно търгуващи от които 10-15имат репа и 5-6 с кеш
              Има и едни дето всеки ден и нощ пишат как всичко е пред излитане ....
              Тия с излитането ги изтърваха от лудницата.Пълни идиоти са.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Ще има все по-малко възможности за евтини покупки, поне за качествените акции и смятам, че дъната категорично са в миналото. Въпроса е кои са качествените акции, аз поне за мен си ги знам
                Глупости!! Пълно късогледство имаш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Само в този форум има играчи, които все бият мечки и печелят..
                  И с по 1000 лв доходи на месец никога не им свършва кеша да пазарят хихихи .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    Нямам намерение да взимам на никого парите, а просто твърдя че някои акции дето струват повече от сегашните им нива ще си дойдат на нормалните цени. А дали и кога ще продам зависи от много фактори..... ще си прибирам между 5-10% годишен дивидент на портфейла и ме боли фара
                    По-точно казано …. фарот и газот

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      Ще им вземеш парите на тези с МНОООГОТО?
                      Не съм виждал още хамсийка да изяде акула или кит. А дано ме опровергаеш ….
                      Нямам намерение да взимам на никого парите, а просто твърдя че някои акции дето струват повече от сегашните им нива ще си дойдат на нормалните цени. А дали и кога ще продам зависи от много фактори..... ще си прибирам между 5-10% годишен дивидент на портфейла и ме боли фара

                      Коментар


                      • И друго не забравяйте, да много хора са останали без работа, но до края на Дек няма да им търсят кредитите, нале така? Ще се запишат на борсата. Кофти, но не и криза. Възможност да си намерят по-святна работа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          КНСБ: Задава се пълен колапс, до края на годината безработните ще достигнат 330-350 хиляди души

                          http://onovini.eu/2020/05/%D0%BA%D0%...Oh9NIZ-16nww5E
                          Погледни го от добрата страна. Балансите на дружествата бяха много натежали откъм разходи за труд. Сега компаниите ще се разтоварят от тези разходи, ще ги поеме държавата, а тя има пари, които ще вземе с Евро облигации. Тези хора ще вземат пари, но не от компаниите. След време като се реорганизират компаниите ще има нужда от същите работници, но те ще трябва да имат и нови умения, които следва да са предобили по времето, когато са биле на борсата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Близо си до истината, ама не точно..... скоро, след влизането в ЕРМчето ще се наместят и други хулигани..... с доста по-големи финансови възможности и тогава.....
                            Ще им вземеш парите на тези с МНОООГОТО?
                            Не съм виждал още хамсийка да изяде акула или кит. А дано ме опровергаеш ….
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • КНСБ: Задава се пълен колапс, до края на годината безработните ще достигнат 330-350 хиляди души

                              http://onovini.eu/2020/05/%D0%BA%D0%...Oh9NIZ-16nww5E

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                На борсата има 30-40 активно търгуващи от които 10-15имат репа и 5-6 с кеш
                                Има и едни дето всеки ден и нощ пишат как всичко е пред излитане ....
                                Близо си до истината, ама не точно..... скоро, след влизането в ЕРМчето ще се наместят и други хулигани..... с доста по-големи финансови възможности и тогава.....

                                Коментар

                                Working...
                                X