IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

    Малък ти е стажа на борсата и затова не знаеш, къде беше дъното.
    Грийнхорните, като теб, не знаят, че дъното беше 2009 година и аз чакам тест на това дъно.
    абе, ти още ли не си разбрал, че дъното от 2009 беше тествано? ..... ай, стига, бе ....... не мога да повярвам...

    ХИМ => 2009 - 1,14 ..... март 2020 - 0,85
    ЦКБ => 2009 - 0,90 ..... март 2020 - 0,80
    Софарма => 2009 - 1,75 ..... март 2020 - 2,40
    ПИБ => 2009 - 1,10 ...... март 2020 - 1,50
    Монбат => 2009 - 3,50 .... март 2020 - 3,80
    ЕУБГ => 2009 - 0,75 .... март 2020 - 0,75

    абе, ти точно на дъното си хвърли акции, бе, момче!!!

    май си забравил, че 2009 г. СОФИКС беше от 20 компании, а сега е от 15 дружества и са съвсем различни!!! ..... онова 258 няма да се повтори ..... онова 258 = на мартенските 400 пункта
    Last edited by polki; 19.05.2020, 19:01.
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Zdravko, някои хора си имат мечти, остави ги. Ние гледаме реалностите и ще изкараме някой лев.... нали накрая трябва да има и губещи от цялата работа....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Малък ти е стажа на борсата и затова не знаеш, къде беше дъното.
        Грийнхорните, като теб, не знаят, че дъното беше 2009 година и аз чакам тест на това дъно.
        Чакай си ! Годината е 2020 пък ти си чакай дъно от 2009та ! Стажа ми моето момче е много по голям от твоя, за 2009та сигурно само си чувал !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Козаря, дъното беше преди два месеца, какво дъно чакаш не знам !
          Малък ти е стажа на борсата и затова не знаеш, къде беше дъното.
          Грийнхорните, като теб, не знаят, че дъното беше 2009 година и аз чакам тест на това дъно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Не съм много съгласен с написаното от теб.
            Пазара за сега това показва !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Козаря, дъното беше преди два месеца, какво дъно чакаш не знам !
              Не съм много съгласен с написаното от теб.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Първо ще стигнем до дъното, по пътя към което ще ти гръмнат репата и след това такива, като мен, ако искат, ще вложат някой лев на бефебето.
                Козаря, дъното беше преди два месеца, какво дъно чакаш не знам !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  нека стигнем до върха, а тогава пак ще му продам някой картон за да му тежи по пистата ...... тъкмо и ще е намазал ските
                  Първо ще стигнем до дъното, по пътя към което ще ти гръмнат репата и след това такива, като мен, ако искат, ще вложат някой лев на бефебето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    Четете ли още числата за безработицата: https://www.investor.bg/analizi/91/a...evropa-304516/
                    Как ви метнаха, както с числата за т.н. ковид така и числата за безработицата. С новонапечатаните пари като влязат в действие, няма да има кой да работи по всиките нови и всякакви проекти.
                    Ми вместо да драскате глупости по форумите отивайте да правите деца, да създавате работна ръка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                      Покрай това реване се сетих за стихчета на Чудомир,
                      четени в детски години и незнайно как запомнени:

                      "Реви Марко, реви Братко,
                      ти в обора, аз на двора,
                      да се радва Дечо-пора "

                      Може да е сбъркал, че не е написал: Дечо-коза
                      ps. Козе, без заяждане, дружеска закачка, - да го спираш вече туй реване
                      Как да спреш нещо, което тепърва предстои!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Козата намаза ските, спусна се докрая на пистата, обаче сега няма пари да си купи нова карта за лифта, за да се качи пак до върха...... гадна история
                        нека стигнем до върха, а тогава пак ще му продам някой картон за да му тежи по пистата ...... тъкмо и ще е намазал ските
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Четете ли още числата за безработицата: https://www.investor.bg/analizi/91/a...evropa-304516/
                          Как ви метнаха, както с числата за т.н. ковид така и числата за безработицата. С новонапечатаните пари като влязат в действие, няма да има кой да работи по всиките нови и всякакви проекти.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Абе то се вижда, кой спами денонощно във всички теми и нито веднъж не е познал.
                            Мнооого е рано да купувам от набалончените артии. Прекалено скъпи са артиите и нямам намерение да оттървавам някой надъхан ъпър от горещия картоф.
                            Когато цените паднат на разумните и оправдани нива тогава ще започна да инвестирам.
                            Голямото реване тепърва предстои!
                            Покрай това реване се сетих за стихчета на Чудомир,
                            четени в детски години и незнайно как запомнени:

                            "Реви Марко, реви Братко,
                            ти в обора, аз на двора,
                            да се радва Дечо-пора "

                            Може да е сбъркал, че не е написал: Дечо-коза
                            ps. Козе, без заяждане, дружеска закачка, - да го спираш вече туй реване
                            Last edited by precakanoto; 19.05.2020, 14:04.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Яко Ъп, а!
                              Поредната ти невярна и изключително комична прогноза.
                              Коза, докато сме на зелено не ми отговаряй, че ставаш за смях на целия форум!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Бруталното рали започва със страшна сила!!!
                                Яко Ъп, а!
                                Поредната ти невярна и изключително комична прогноза.

                                Коментар

                                Working...
                                X