IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    Нещата не са толкова прости. Спомни си историите с петрол и КТБ. Според мен случаят не е точно такъв, но идкам да кажа, че не всеки спад трябва да се купува. Умението е да знаеш кога да пазаруваш и кога да оставиш кинжалите на други.

    Изобщо случая не е такъв.....
    Въпреки, че ако някой реши и държавата може да фалира като с Корп....
    Работещо предприятие с дивиденти....
    Проблема е че се спря ентусиазма за купуване и утре пак ще сме надолЕ но с по малко ....после ще го мисля....
    Ти какво правиш ..продаваш ли....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      -18,5% за деня Явно хората нямат много доверие в акцията. От друга страна обаче само 51 хил. оборот, ще ми е интересна реакцията утре...
      Пазара винаги е прав нали знаеш...
      Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Много ми е гот!

        Коментар


        • Голям оптимизъм се задава няма що .Доста ще почакаме.

          Коментар


          • -18,5% за деня Явно хората нямат много доверие в акцията. От друга страна обаче само 51 хил. оборот, ще ми е интересна реакцията утре...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Да и купувам....
              Не знам какъв си да ми даваш акъл ,но ако не разбереш простото правило ,купува се при спад и се продава при качване...само миналата година съм го правил три пъти...
              А с Manyface God" ако правите седянка....той продаде гагарин на 41 а аз на 51....
              Нещата не са толкова прости. Спомни си историите с петрол и КТБ. Според мен случаят не е точно такъв, но идкам да кажа, че не всеки спад трябва да се купува. Умението е да знаеш кога да пазаруваш и кога да оставиш кинжалите на други.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                Въпросните цени има шанс още днес да видиш.
                Как все се буташ в такива куци "ракети", не мога да те разбера?!
                Да и купувам....
                Не знам какъв си да ми даваш акъл ,но ако не разбереш простото правило ,купува се при спад и се продава при качване...само миналата година съм го правил три пъти...
                А с Manyface God" ако правите седянка....той продаде гагарин на 41 а аз на 51....

                Коментар


                • Нормално, СФАРМ,ЦЕНХЛ и ТРАСЕ са на +
                  БТХ и ГГБТ не са в Софикса
                  Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Обаче индекса Софикс е на +,как го смятат върви разбери?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Нали на останалите трябва да ни е забавно.
                    Обаче индекса Софикс е на +,как го смятат върви разбери?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                      Въпросните цени има шанс още днес да видиш.
                      Как все се буташ в такива куци "ракети", не мога да те разбера?!
                      Нали на останалите трябва да ни е забавно.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Въпросните цени има шанс още днес да видиш.
                        Как все се буташ в такива куци "ракети", не мога да те разбера?!

                        Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Маркета реагира и смятам ,че ще видим цените от 45 при гагарин и 50 при БТН....
                        Когато големите се ритат ,страдат малките ,като нас......
                        не е препоръка....
                        Това показва смилянския боб....
                        П.П- но хубавото както казва един колега по долЕ ,че ще купуваме по еФтино ....

                        Коментар


                        • Пепе, и аз няма какво да си кажа с такива невъзпитани пубери...Избивай си коплексите другаде, мен не ме интересуват твоите срещиАз пък троловете хич и не се мъча да ги помня
                          Last edited by Kiro; 16.03.2016, 14:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            В купуването е по лесно , може и да не купуваш ама в продаването....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Човек или има нерви или няма.Посоката не е от значение
                              В купуването е по лесно , може и да не купуваш ама в продаването....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                И в двете посоки ....
                                Човек или има нерви или няма.Посоката не е от значение
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X