IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

    Брат, направо го срутихте тоя форум.
    Споко, лаф да става истината е че много баламурняци се навъдиха тука и не става смислена дискусия.... ама и това ще мине

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Ракетата лети цял ден а при нас спадове
      Пак да попитам и какво от това...утре или в петък ще има спад в Щатите а у нас разпродажба....До вторник са много дни за нашия спекулант при тези турболенции..?


      Пазарите искат да видят от политиците, че бързо се разрешават проблемите. У нас виждаме само проблеми, нови и нови. Нищо от важните проблеми няма разрешение. Най-важният е Чакалнята, следват парите за хората и икономиката, като гледам те едни ваЛчери им свиди да дадат на човек, пари на калкак нямало как да се дават (Ив. Лостов - оня ден пак се изложи и той с числа за Ковид и че не можело да се дава на калпак) - за олигарсите пари може да има, но на за хората на калпак не може?? Много им свиди

      Коментар


      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

        Брат, направо го срутихте тоя форум.
        И двата отбора фъргат боб ,който познае ще сърба уйнаски и ще се провъзгласи за оракул

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          В Америка ракетата излетя брутално, хахаха, ще видите и тук как ще изригнем тия дни уауауаууаахахааа
          Брат, направо го срутихте тоя форум.
          М.... . ш..... ..й.о!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
            В Америка ракетата излетя брутално, хахаха, ще видите и тук как ще изригнем тия дни уауауаууаахахааа
            Пак лиии!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
              В Америка ракетата излетя брутално, хахаха, ще видите и тук как ще изригнем тия дни уауауаууаахахааа
              Ракетата лети цял ден а при нас спадове
              Пак да попитам и какво от това...утре или в петък ще има спад в Щатите а у нас разпродажба....До вторник са много дни за нашия спекулант при тези турболенции..?



              Коментар


              • В Америка ракетата излетя брутално, хахаха, ще видите и тук как ще изригнем тия дни уауауаууаахахааа

                Коментар


                • Пак казус с напрежение: https://www.segabg.com/touche/tush-0...oWlGJ1DuiGDPVs

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                    Е ми да. До там сме я докарали, че това да ни бъде "надежда-говежда" (имам предвид надеждата за "бичо рали" ...) на БФБ. Може и да си прав, досега 2 пъти сработи, ама сега по-скоро надали. Според мен този път е малко по-различно и всички ще стискат до последно, защото не се знае дали ще има "следващ път". Със сигурност следващият "бардак" ще е с много нови... лица.
                    Чичо Манчо, дори вече не се надявам на бичо рали искам да има движение в двете посоки, а не само в едната. За "бардака" си прав този път ще е с нови К..ви. Писна ми от простотия, корупция и лицемерие. Писна ми и от малодушието и примиреността на всички нас това нашето не е живот то е съществсъществуване. Спирам да мрънкам и пожелавам успех на всички ни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                      ташунко плямпов . ама много си загадъчен . направо изтръпвам от загадъчност . хяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                      по тъп прякор не можа ли да си измислиш. и да ги менкаш и да не ги менкаш си прозрачен бееееееееееееее. шунка от свинско . асиси асиси асиси
                      Абе Тъпанчев ти с Мара ли ме бъркаш??? Аз нямам друг ник.Мара си е един безумен интусиаст.Аз не купувам нищо на бфб сега.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Слушам днес приели в бюджетна комисия за ДДС и ваучерите за хората на първа линия. Усещам търкане между герпП и ОП дали пък вече няма да хвърлят кърпата.
                        Пряко свързано е с оптимизма.
                        Е ми да. До там сме я докарали, че това да ни бъде "надежда-говежда" (имам предвид надеждата за "бичо рали" ...) на БФБ. Може и да си прав, досега 2 пъти сработи, ама сега по-скоро надали. Според мен този път е малко по-различно и всички ще стискат до последно, защото не се знае дали ще има "следващ път". Със сигурност следващият "бардак" ще е с много нови... лица.
                        Last edited by Чичо Манчо; 20.05.2020, 21:19.
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                          Страхотна инвестиция, трейс и доверие и си на червено.
                          Не си прав.... 3.12 бяха многото сделки и после нагоре..... утре ще е още по-нагоре..... а още обратното малко са купили 3т само, а таргета им е 650т. макс. до 7 лв. Отделно си е топ кандидат за Софикс след 3 мес. и Никиту откъде ще набави бройката, а?!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            взех маааааалко Трейс
                            Страхотна инвестиция, трейс и доверие и си на червено.

                            Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

                              Може и да не съм бил много наблюдателен, но няколко пъти през деня погледнах и червеното ме заслепи. Мислех да инвестирам едни 100 хил, а то целият оборот днес е ... чак ме е срам да пиша.
                              Жалко че ти повярвах да гледам, какво става днес. Ми осветих се. Ще си слагам картофи на очите:-)
                              Защо не си купи Трейс и Доверие, имаше доволно предлагане?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Значи не следиш нищо..... .
                                Може и да не съм бил много наблюдателен, но няколко пъти през деня погледнах и червеното ме заслепи. Мислех да инвестирам едни 100 хил, а то целият оборот днес е ... чак ме е срам да пиша.
                                Жалко че ти повярвах да гледам, какво става днес. Ми осветих се. Ще си слагам картофи на очите:-)
                                Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                                Коментар

                                Working...
                                X