IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 27 юли 2009 - Бойко идва на власт
    Софикс
    2009-07-27 353,360
    Да бъдем точни че има едни 30% разлика
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

      Бойко пое държавата 2009 при софикс 500.
      А сега, 11 години по-късно Софикс е ....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

        Всеки път когато Бойко подава оставка Софикс скача. Като стане ясно че пак ще управлява и борсата пада
        Бойко пое държавата 2009 при софикс 500.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
          Ще има, за тия които се радват на софикс под 400.
          Как си мислите, че оставка на правителството ще вдигне индекса?
          Всеки път когато Бойко подава оставка Софикс скача. Като стане ясно че пак ще управлява и борсата пада

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Точно така ! Много по-положителен отколкото влизането в чакалнята !
            И медената питка няма да е фин министър.. какво по положително от това

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              Още малко остана и ще има радост и за БФБ
              Ще има, за тия които се радват на софикс под 400.
              Как си мислите, че оставка на правителството ще вдигне индекса?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Точно така ! Много по-положителен отколкото влизането в чакалнята !
                Още малко остана и ще има радост и за БФБ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                  Баш тулупа се е запънал като магаре на мост. Знае, че този път ще му е за последно, ще му се търси отговорност и всячески ще упорства. Мисля, че вота в сряда ще мине и правителството ще падне. При предния вот 123 бяха против, ако помня правилно, но тогава ДПС подкрепи правителството...
                  Едн оставка заедно с влизането в чакалнята мисля, че ще изстреля борсичката ни. Да видим утре как ще почнем.?
                  Как мислите?
                  Мажи ските и си лягай!

                  Коментар


                  • Баш тулупа се е запънал като магаре на мост. Знае, че този път ще му е за последно, ще му се търси отговорност и всячески ще упорства. Мисля, че вота в сряда ще мине и правителството ще падне. При предния вот 123 бяха против, ако помня правилно, но тогава ДПС подкрепи правителството...
                    Едн оставка заедно с влизането в чакалнята мисля, че ще изстреля борсичката ни. Да видим утре как ще почнем.?
                    Как мислите?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                      Оставката ще бъде положителен сигнал за БФБ ,до нея остава малко
                      Точно така ! Много по-положителен отколкото влизането в чакалнята !

                      Коментар


                      • Оставката ще бъде положителен сигнал за БФБ ,до нея остава малко

                        Коментар


                        • https://translate.google.bg/translat...ruption-protes
                          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                          Коментар


                          • Скандалът с корупционните (пардон, коалиционните) партньори на Борисов от ДПС вече се върти по световните новинарски медии. При това положение не виждам кой безумен чужд инвеститор би вложил дори един долар, или един евро цент на БФБ, в държава с прокуратура овладяна от олигарсите на ДПС.
                            Аз се радвам, че имам достатъчно разум за да не държа никакви експозиции на БФБ. Сега с тая политическа криза нещата тръгват да излизат извън контрол. Гербаджиите и корумпираното правителство на Борисов вече са бита карта така или иначе, оставането им във властта само ще удължи агонията на българската икономика...

                            https://www.euronews.com/2020/07/11/...ruption-protes
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Invest Man Разгледай мнение

                              Влизането в Банковия съюз по никакъв начин няма да повлияе на БФБ. Реално инвеститорите няма да правят депозит, а се очаква да налеят пари в дружества, които се държат от олигарси родени от прехода.
                              Ако някой не е убеден във върховенството на закона и защитата му като акционер, Банковия съюз няма никакво значение. Инвестираш в дружество, на което на чело са Бобоковите, Божков, Цветан Василев и тн... подобни други за пример!
                              Колко западни акционери ще решат, че е добра идея да стават "ортаци" с подобни мажоритари? А други на БФБ почти няма или са микро предприятия. Къде да си сложат парите точно?

                              Иначе кризата ще е умопомрачителна. Сега подновените спадове есента ще свалят Софикс на 250 до края на годината.
                              Който е над нулата ще започне да вади спестявания малко по малко. Много хора вече са притиснати!
                              Добре дошъл във форума! С тези разсъждения никога няма да изкараш пари от търговия с акции.... даже в най-големите кризи има акции, които се покачват.... както и в най-големите ралита има акции дето падат.... майсторлъка е да ги уцелиш. Отделно има дивидентни дружества дето са добро убежище.... ако си на кеш пак си на загуба 4-5% на год. от инфлацията, а с дивидентите поне избиваш тая загуба.... темата е дълга и не мисля да ви отварям очите.... всеки може да си пише тъпотии, вкл. и аз.... пазарът е най-голям, не забравяйте това!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Според мен е добре да се избягва купуване на артии при някакво раздвижване нагоре заради врявата с еврото.По-скоро това ще е идеален момент някой хора да се оттърват от артиите.При създалата се ситуация ръст скоро няма да има.Може би идната година ще е време на безветрие .
                                Влизането в Банковия съюз по никакъв начин няма да повлияе на БФБ. Реално инвеститорите няма да правят депозит, а се очаква да налеят пари в дружества, които се държат от олигарси родени от прехода.
                                Ако някой не е убеден във върховенството на закона и защитата му като акционер, Банковия съюз няма никакво значение. Инвестираш в дружество, на което на чело са Бобоковите, Божков, Цветан Василев и тн... подобни други за пример!
                                Колко западни акционери ще решат, че е добра идея да стават "ортаци" с подобни мажоритари? А други на БФБ почти няма или са микро предприятия. Къде да си сложат парите точно?

                                Иначе кризата ще е умопомрачителна. Сега подновените спадове есента ще свалят Софикс на 250 до края на годината.
                                Който е над нулата ще започне да вади спестявания малко по малко. Много хора вече са притиснати!

                                Коментар

                                Working...
                                X