IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

    Най-добре да ги национализират.
    Да ги правят квот си искат ...
    Ние сме вече чао-чао.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

      Сега им се решава бъдещето и те са по-ниски от тревата.
      Най-добре да ги национализират.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

        И Пенсионните фондове е редно да са малко по-активни.
        Сега им се решава бъдещето и те са по-ниски от тревата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

          Вече и бармани и сервитьори шепнат на приятели как идвала инфлация. Дали скоро няма да има мега Ъп никой не знае, но тръгне ли БФБ - то и да го кажат по ТВ - добре би било.
          Трябва само малко реклама от ИП а не само да прибират кинти.
          .... нещо от рода на. .. Ако бяхте купили Алтерко щеше .. или ако бяхте купили Доверие, вече можеше ... И така.
          С две думи требе си и реклама .
          И Пенсионните фондове е редно да са малко по-активни.

          Коментар


          • Както е тръгнало покачването на 2-3 компании ще закарат индекса и на 700.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Мдаа, и бутане с лакти ще има пак.. засега се държат доста културно младите бичета.. но като полудеят..

              Днес един принципно доста предпазлив приятел, но паралия /работи в РВД и има добри спестявания/ ми се похвали, че е вкарал пари в ДФ инвестиращ на БФБ.. Искал да изкара малко хубава доходност, вместо да му гният паричките в банката.. Така че, започва да се завърта колелото
              Вече и бармани и сервитьори шепнат на приятели как идвала инфлация. Дали скоро няма да има мега Ъп никой не знае, но тръгне ли БФБ - то и да го кажат по ТВ - добре би било.
              Трябва само малко реклама от ИП а не само да прибират кинти.
              .... нещо от рода на. .. Ако бяхте купили Алтерко щеше .. или ако бяхте купили Доверие, вече можеше ... И така.
              С две думи требе си и реклама .
              Last edited by MrSi; 20.01.2021, 03:14.
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                Те много хора не харесват израза на Батя за пружината, но според мен сега ще стане точно така! Ще отплесно толкова силно, че ще се чудим пак откъде ни е дошло
                Мдаа, и бутане с лакти ще има пак.. засега се държат доста културно младите бичета.. но като полудеят..

                Днес един принципно доста предпазлив приятел, но паралия /работи в РВД и има добри спестявания/ ми се похвали, че е вкарал пари в ДФ инвестиращ на БФБ.. Искал да изкара малко хубава доходност, вместо да му гният паричките в банката.. Така че, започва да се завърта колелото

                Коментар


                • Аз пък слушам

                  https://www.youtube.com/watch?v=UXOydfuGXy0

                  поздрави за све

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Много ми е гот!
                    Пусни си нещо на Карел Год от времето на Златния орфей.
                    _______________________________
                    Щедро сееш, едро жънеш.

                    Коментар


                    • Много ми е гот!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                        O, сега имаме ДоХ и евентуално Алтерко(685 акционера) в индекса. Също идват кеш и заряд от ЧЕЗ и евентуално Спиди. Трябва да стане този път!
                        Те много хора не харесват израза на Батя за пружината, но според мен сега ще стане точно така! Ще отплесно толкова силно, че ще се чудим пак откъде ни е дошло
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Само да не е като предишния път Че от такива направо ни се отщя ))
                          Шегувам се, На второ дъно се одънихме от предната целувка, сега е вече с по-добър заряд
                          O, сега имаме ДоХ и евентуално Алтерко(685 акционера) в индекса. Също идват кеш и заряд от ЧЕЗ и евентуално Спиди. Трябва да стане този път!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Цунаха се, да видим от утре накъде

                            Само да не е като предишния път Че от такива направо ни се отщя ))
                            Шегувам се, На второ дъно се одънихме от предната целувка, сега е вече с по-добър заряд

                            Коментар


                            • Цунаха се, да видим от утре накъде

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                Между другото, ако пазара вземе, че продължи нагоре и февруари ще се раздвижат и заспалите ретро флагмани, и за няколко месеца ПИБ наистина ще вземе да отиде на 5 /не че ще се задържи задълго там/
                                Е все някога трябва да отиде над 5, нали Бай Хой каза, че правителството ще ги продаде с печалба

                                Коментар

                                Working...
                                X