IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Малеее БФБ прави конвулсии като на тежко болен от корона . Голяма борса нема що .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      За кое? Има ли добра акция, която да не е балон? Изключвам старите флагмани, щото те отдавна не са добри акции. Кое е евтиното - Спиди на 80 лева. Доверие на 4,50, Алтерко на 11 лева, Хес на 5,40 или М+с на 7,30? Атера на 2,15 или Бреф на 1,90? Кажи поне едно? Единствено Неохим и Чезките стоят по-евтинко (може би съм пристрастен и имам и от двете), но и там не е евтино. Та кое му е дошло на времето на пазара? Sell in may and go away - това помните ли го, че е след месец

      А изборите - още от старото, и то по много. Само гледайте мача

      Груйче, за ХЕС има две връхчета не превзети -5,85/6,37
      въпреки че съм горд собственик на повече от 21К -безплатни отвоювани от пазара

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
        Изборите нямат нищо общо! Просто на пазара му дойде времето!
        + 1

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Изборите нямат нищо общо! Просто на пазара му дойде времето!
          +1
          И аз смятам по абсолютно същия начин, Батя Имахме малък импулс, като за след дъно - някакви дребни 10%-15% до 500, но това, според мен е само първата част по пътя нагоре.
          без препоръка,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Изборите нямат нищо общо! Просто на пазара му дойде времето!
            За кое? Има ли добра акция, която да не е балон? Изключвам старите флагмани, щото те отдавна не са добри акции. Кое е евтиното - Спиди на 80 лева. Доверие на 4,50, Алтерко на 11 лева, Хес на 5,40 или М+с на 7,30? Атера на 2,15 или Бреф на 1,90? Кажи поне едно? Единствено Неохим и Чезките стоят по-евтинко (може би съм пристрастен и имам и от двете), но и там не е евтино. Та кое му е дошло на времето на пазара? Sell in may and go away - това помните ли го, че е след месец

            А изборите - още от старото, и то по много. Само гледайте мача
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              В момента май залагат ГЕРП да загуби изборите и ако това стане в понеделник цените ще откачат.
              Герберастите дори да спечелят изборите пак ще са загубили, защото никой няма намерение да търпи Тиквата повече на власт !

              Коментар


              • Изборите нямат нищо общо! Просто на пазара му дойде времето!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  В момента май залагат ГЕРП да загуби изборите и ако това стане в понеделник цените ще откачат.
                  Кой залага? Във вторник по-скоро..

                  Основните позиции не са мърдали с месеци.
                  Тепърва ще имаме посока. До тук си е застой.
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • В момента май залагат ГЕРП да загуби изборите и ако това стане в понеделник цените ще откачат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Батя прави екстрадоходност заради естрариска, който е поел с репата. А поне в момента времето е благодатно за това ако е направено с разум.
                      Така е да. Въпроса е да уцеля и момента за изход и закриване на репата. Но мисля че тренда е все още в началото си.. Има много недоверие и скептицизъм, няма ги още таксиджии и фризьорки

                      Коментар


                      • Дневник - Най-важното и най-новото, Всичко за парламентарни избори 2021, Избрано съдържание от България и света, Новини, Анализи, Видео, Фотографии.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Браво Батя! Добре смени стратегията! Аз съм на около 30% нагоре за тази година да видим до края на годината дали ще те настигнем
                          Батя прави екстрадоходност заради естрариска, който е поел с репата. А поне в момента времето е благодатно за това ако е направено с разум.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                            Браво Батя! Добре смени стратегията! Аз съм на около 30% нагоре за тази година да видим до края на годината дали ще те настигнем
                            Да, много съм доволен че смених старите кранти за млади жребчета
                            Добрия инвеститор трябва да е бързо адаптивен и готов да продава на загуба когато е нужно, защото тази смелост и находчивост му се отплаща добре в последствие

                            Успех и на теб и в края на годината да ме догониш при 158% доходност

                            Коментар


                            • Днес много "оптимистично" стартира.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Хайде да върнем разговора по темата, а!?

                                Та, пореден много добър месец! +12% доходност за портфейла, и вече цели 58% от началото на годината!
                                Изстрадахме си го този тренд и сега трябва да му се насладим напълно
                                Браво Батя! Добре смени стратегията! Аз съм на около 30% нагоре за тази година да видим до края на годината дали ще те настигнем

                                Коментар

                                Working...
                                X