Първоначално изпратено от vankel
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Оптимизъм на БФБ (2)
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
Това е целта, повече влизащи и излизащи, защото така се източва фонда.
Коментар
-
Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
Е тя ЦКБ май и без това влезе като резерва последния път. Сега ще и стане по-лесно оставането.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнениеЩе излязат ЦКБ и Хим щото и за чеп за зеле не стават
Коментар
-
Първоначално изпратено от intellect Разгледай мнение
Монбат се очертава да си е вътре и при топ 15. По-скоро Стара планина и М+С ще са по-стабилно присъствие, вместо е влез излез. ХЕС от същата групичка също ще има шанс да влезе. Неохим много вероятно. Абе много са. Тогава ще се менкат 5-6 всяко теглене.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Свилен Колев Разгледай мнениеЕ, към настоящия момент, като отчетем и оборот, и доста други компании потенциално биха могли - Корадо, Агрия, Монбат, СК ЗК, Трейс... принципно и Спиди, ЧЕЗ Разпределение, Биодит... А Чайкафарма е на ръба откъм брой акционери
Коментар
-
Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
Една компания е или Растежна или Дивидентна. ПИБ е Растежна компания, каквито уж търсите. Ако се чудите какво е Растежна компания, те това е.
Лещерко, ТСБ, СГЩ не са растежни компании, нямат и потенциал за такива.
Коментар
Коментар