IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лебедовата песен на Бойчето .... Идва промяна...може би не точно в следващте 2-3 месеца, но идва ...... Ако Боко не стане президент, ще приключи като неговия учител Тодор Живков. Айде утре ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪП Софикс .... Кире колко беше последно?!?!? 4000 ли 1000 ли
    Поздравявам всички гербери https://www.youtube.com/watch?v=Ai5u53L3Rcg
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • По-ниско от Черешаря нивото и без това няма как да слезем!
      Така че - ОПТИМИЗЪМ МУ Е МАЙКАТА!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Оптимизъм няма, няма и как да има, от една страна, защото всички са наясно къде живеем и КОЙ разпределя порциите - аз лично се нагледах на купен вот на село. От друга страна обаче, има много поводи за оптимизъм, тъй като герП взеха много, много по-малко гласове от очакваното, а бсп отидоха в миманса (да е жива и здрава, курнела и да иляди). Виж ако и Мвро не влязат, тогава вече ще има още повече поводи за оптимизъм. Засега сме цугцванг и се надяваме (масата на тази борса) режисьорът на пиесата Халтурко да продължи играта си с цел Оскар за трагикомедия. Другото е ясно - хубавите компании са си хубави и са близо да балониране (някои са вече дирижабли, пуснати по билото на Стара планина ), а котвите ще са си котви, които се купуват на принципа на пени стокс. Уелкъм ту Бългерия. Тук следват гайдите
        Груйче, ПП ГРОБ е нормално да си вземе толкова гласове: 750 хил. лв. държавни служители + 50на хиляди роднини и приятели!
        Иначе излизат някакви платени социолози да коментират купения вот...ай сиктир!

        Сега ако може да тези хора да се убедят, че и след Бойко има живот и ще живнем...а дано!

        ПП И аз не съм фен на Слави Трифонов (и не гласувах за него сега), но пък гласувах за неговите предложения на референдума преди години!
        Така че дано "партиите на протества" да успеят да бръкнат в мозъка на "партиите на статуквото"!

        Коментар


        • "Политическата кариера на г-н Борисов приключи. Останалото е агония
          https://boulevardbulgaria.bg/article...novite-subekti

          "Политическата кариера на Борисов приключи, но хората ще излязат на улицата, ако бъдат излъгани от новите субекти"
          Last edited by tony1975; 05.04.2021, 15:30.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

            Понеже се говори, че си политически трол, а аз не се ангажирам да твърдя това, ще ти отговоря така:
            - Яко Оптимизъм за БФБ щеше да има, ако ДБ бяха по напред, примерно 1ви. Това обаче е трудно постижимо към момента. Добър вариант би бил и сегашните да са първи, но с малко пред другите, които са с малки разлики. Нещо от рода на Герб, ДБ, БСП, ИТН, Мая и назад малко над чертата ДПС .
            За мен най-оптимистичното е, че герб нямат мнозинство и им ги няма досегашните патерици. Ще видим какво ще родят.
            Подкрепям мнението ти ! Умерен оптимист съм ! Определено ще е по добре от сегашното положение ! И най важното, приключихме с управлението на Тиквата !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Вече има някакви резултати, които показват формат 6,7 или 8 партии. Първата за мое огромно съжаление е ясна. Втората не е сигурна.
              Та след тази очертаваща се развръзка, как смятате ще отворим във вторник?

              Герб губят 7%, а БСП имат спад от 10% спрямо парламентарните избори преди 4 години. Това са големите губещи. За управляващите е нормално да губят - така е в цял свят, но когато основната опозиционна партия губи повече % от управляващите това вече говори, че партията залязва. Младите българи не харесват дъртите комунисти. Младите харесват чалгата (тези с по-ниско образование гласуват за Учиндол и Лая), а по-интелигентите са гласували за Демократична България. ДПС и Патриотите си запазват електората...

              Какво мислят инвеститорите след тези резултати ли???

              Във вторник може да има само някакви единични фойерверки без продължителен тренд. След седмица-две ще е по-ясна политическата ситуация, но навярно чак след събирането на новото НС ще може да се правят сметки. Все пак е ясно, че мандатоносител на новото правителство няма да ГЕРБ, БСП и ДПС ..... ако за някой това има някакво значение, де...

              п.п. с всичко това по-горе искам да кажа, че повече яснота обикновенния инвеститор ще има най-рано след месец ....... така, че още един месец безвремие ...... а след това пак ще го мисля...
              Last edited by polki; 05.04.2021, 00:08.
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Ще продължим да тъпчем на място, с тенденция да заораваме по надълбоко!Оптимизъм ще е нещо от далечното бъдеще!С Мика е така!

                Коментар


                • Оптимизъм няма, няма и как да има, от една страна, защото всички са наясно къде живеем и КОЙ разпределя порциите - аз лично се нагледах на купен вот на село. От друга страна обаче, има много поводи за оптимизъм, тъй като герП взеха много, много по-малко гласове от очакваното, а бсп отидоха в миманса (да е жива и здрава, курнела и да иляди). Виж ако и Мвро не влязат, тогава вече ще има още повече поводи за оптимизъм. Засега сме цугцванг и се надяваме (масата на тази борса) режисьорът на пиесата Халтурко да продължи играта си с цел Оскар за трагикомедия. Другото е ясно - хубавите компании са си хубави и са близо да балониране (някои са вече дирижабли, пуснати по билото на Стара планина ), а котвите ще са си котви, които се купуват на принципа на пени стокс. Уелкъм ту Бългерия. Тук следват гайдите
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                    Яко оптимизъм, а?
                    Понеже се говори, че си политически трол, а аз не се ангажирам да твърдя това, ще ти отговоря така:
                    - Яко Оптимизъм за БФБ щеше да има, ако ДБ бяха по напред, примерно 1ви. Това обаче е трудно постижимо към момента. Добър вариант би бил и сегашните да са първи, но с малко пред другите, които са с малки разлики. Нещо от рода на Герб, ДБ, БСП, ИТН, Мая и назад малко над чертата ДПС .
                    За мен най-оптимистичното е, че герб нямат мнозинство и им ги няма досегашните патерици. Ще видим какво ще родят.

                    Коментар


                    • Както питах преди няколко дена : Готови ли сте за политическа промяна ?

                      Нови избори още повече ще затвърдят промяната.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        Вече има някакви резултати, които показват формат 6,7 или 8 партии. Първата за мое огромно съжаление е ясна. Втората не е сигурна.
                        Та след тази очертаваща се развръзка, как смятате ще отворим във вторник?
                        Доволен съм - видимо идва края на пътуването за никъде, в което от години бе изпаднала държавата!!!
                        Ето сега вече и аз като Батя мога да кажа - на пазара му дойде времето
                        И не се страхувайте от нови избори след 3месеца - няма измислен по-добър инструмент от гласуването(тъкмо ще им свършат парите за покупка на гласове), а избори по време на служебен кабинет, само ще имат допълнителна гаранция за честност.
                        Като добавим и че едни от най-важните стъпки в новата ни история са правени със служебен кабинет - дори започва да ми се иска тази клетва да се сбъдне

                        Успех на всички!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          Вече има някакви резултати, които показват формат 6,7 или 8 партии. Първата за мое огромно съжаление е ясна. Втората не е сигурна.
                          Та след тази очертаваща се развръзка, как смятате ще отворим във вторник?
                          Яко оптимизъм, а?

                          Коментар


                          • Вече има някакви резултати, които показват формат 6,7 или 8 партии. Първата за мое огромно съжаление е ясна. Втората не е сигурна.
                            Та след тази очертаваща се развръзка, как смятате ще отворим във вторник?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Както казах, тази седмица числото е:




                              "Заклевам се във всичките години, през които съм „гнил гърди“ по чинове и банки, заклевам се във всичките си дипломи, в целия си некратък житейски опит, че по-лошо от това няма как да стане. По-тъпо, по-корумпирано, по-егоистично управление трудно може да си въобрази човек.

                              Не бойте се братя! Дето викаше един бай Ванчо в ранния соц, мечките в гората, хайдуци зад бюрата, няма от какво да се страхувате. Освен от себе си, разбира се. “Може и да има звяр, може би самите ние…”

                              Точно така! Ние! Всеки от нас! Всеки, който с лека ръка посяга към бюлетината на кандидата с най-дългия лъжовник! Всеки, който оставя другите да направят неговия избор.

                              Лекомисленото мнозинство, мълчаливото мнозинство, подкупното малцинство… За съжаление винаги те решават изборите."

                              И все пак! Сега имаме една важна задача. Да свалим простотията и корупцията от власт."

                              Тони Филипов, Д-р
                              Това е истината Тонка !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Както казах, тази седмица числото е:




                                "Заклевам се във всичките години, през които съм „гнил гърди“ по чинове и банки, заклевам се във всичките си дипломи, в целия си некратък житейски опит, че по-лошо от това няма как да стане. По-тъпо, по-корумпирано, по-егоистично управление трудно може да си въобрази човек.

                                Не бойте се братя! Дето викаше един бай Ванчо в ранния соц, мечките в гората, хайдуци зад бюрата, няма от какво да се страхувате. Освен от себе си, разбира се. “Може и да има звяр, може би самите ние…”

                                Точно така! Ние! Всеки от нас! Всеки, който с лека ръка посяга към бюлетината на кандидата с най-дългия лъжовник! Всеки, който оставя другите да направят неговия избор.

                                Лекомисленото мнозинство, мълчаливото мнозинство, подкупното малцинство… За съжаление винаги те решават изборите."

                                И все пак! Сега имаме една важна задача. Да свалим простотията и корупцията от власт."

                                Тони Филипов, Д-р

                                Коментар

                                Working...
                                X