IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Ми това е голяма грешка според мен. Партията за която си гласувал няма мнозинство и трябва или да прави коалиция или да е подкрепена от някоя от големите, да ама след четири години, гласоподавателите ще кажат "тези се отметнаха и направиха коалиция с....".
    Ситуацията е няма полезен ход и най-добре е нови избори, но времето не позволява мотаенето към нови избори. Каквото и да измислят накрая отново ние ще сме потърпевши.
    Ок, хипотетично, правим нови избори и получаваме подобни резултати, тогава какво правим?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

      Да, ако продължават да си обиждат гласоподавателите и аз ще ида да подкрепя тиквата, теглейки една майна на останалите умни новодепутета.
      Ми това е голяма грешка според мен. Партията за която си гласувал няма мнозинство и трябва или да прави коалиция или да е подкрепена от някоя от големите, да ама след четири години, гласоподавателите ще кажат "тези се отметнаха и направиха коалиция с....".
      Ситуацията е няма полезен ход и най-добре е нови избори, но времето не позволява мотаенето към нови избори. Каквото и да измислят накрая отново ние ще сме потърпевши.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
        ДАЛИ? Слави се заключи в Боровец, зле е със здравето
        https://narod.bg/2021/04/08/%D0%B4%D...%D0%B5-%D1%81/
        Наскоро имаше статия в Капитал за сайтовете тролове ....Май тоя беше вътре...И те и Уйкенд много запознати с толкова лични неще, че даже и Дългия не ги знае за себе си..... Ще се разбере.... Гледам вече депутатите му.... Приятно съм изненадан за някои от тях и неприятно за други.Ама какво от това. Тези, които са гласували за него знаят само неговото име и тези на сценаристите му. Или поне на някои от тях.

        Life won't wait for you.

        Коментар


        • /Etihad/ E по тоя начин - с обиди на хората, се постига протестен вот..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Аз не се мажа. Трябва да са много внимателни трите извън статуквото.Особено щом трит от него са толкова дащни откъм подкрепа. Много малко трябва да се говори за да не се налага после да се обясняват .... Наближава кой е готов и кой не.Играта не е толкова проста. Нормално е Дългия да си трае.Това е неговия звезден момент и от действията му сега се определя не смо политическото му бъдеще, но и бизнес бъдещето му. От него зависят нещата сега и другите трябва да се съобразяват с това. И аз искам яснота, но ще го изкчакам. Искам истинска промяна а не както казваше Леми:
            ".....Everything changes, it all stay the same
            Everyone guilty, no one to blame
            Every way out, brings you back to the start....."
            ДАЛИ? Слави се заключи в Боровец, зле е със здравето

            https://narod.bg/2021/04/08/%D0%B4%D...%D0%B5-%D1%81/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
              Съгласен съм с теб, но и тези, дето гласувахме за алтернативи, в момента също трябва да се мажем с вазелин, защото ни почнаха с таковането.
              Аз не се мажа. Трябва да са много внимателни трите извън статуквото.Особено щом трит от него са толкова дащни откъм подкрепа. Много малко трябва да се говори за да не се налага после да се обясняват .... Наближава кой е готов и кой не.Играта не е толкова проста. Нормално е Дългия да си трае.Това е неговия звезден момент и от действията му сега се определя не смо политическото му бъдеще, но и бизнес бъдещето му. От него зависят нещата сега и другите трябва да се съобразяват с това. И аз искам яснота, но ще го изкчакам. Искам истинска промяна а не както казваше Леми:
              ".....Everything changes, it all stay the same
              Everyone guilty, no one to blame
              Every way out, brings you back to the start....."
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Тия, които ще отидат да гласуват за ТиквоШиши, особено сега, да отидат до урните с тубичка вазелин .... Така или иначе ще е доброволно, няма нужда да боли. Както са казали умните хора "Рим не е паднал за един ден". И БокоШиши няма да падне за ден.
                Съгласен съм с теб, но и тези, дето гласувахме за алтернативи, в момента също трябва да се мажем с вазелин, защото ни почнаха с таковането.

                Коментар


                • Тия, които ще отидат да гласуват за ТиквоШиши, особено сега, да отидат до урните с тубичка вазелин .... Така или иначе ще е доброволно, няма нужда да боли. Както са казали умните хора "Рим не е паднал за един ден". И БокоШиши няма да падне за ден.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Моля, не прекалявайте с политизирането на темата.
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                      Аз на втори тур ще лашна за БХ. Точно така - за БХ. Протестен вот. Да им го вкара на всички с 200.
                      Щом се правят на олигофрени, може и да се окажат такива.
                      Поне ще се внесе плана за възстановяване на ЕС, за който дори и Грую се е трогнал
                      Да, ако продължават да си обиждат гласоподавателите и аз ще ида да подкрепя тиквата, теглейки една майна на останалите умни новодепутета.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                        А предсрочните избори какво точно решават? Те са обида за хората, които гласувахме. Политиците един вид ни казват - не ни хареса какво гласувахте, дайте пак. Ама логиката трябва да е точно обратната. Политиците работят при условията, които ние сме им поставили, а не тези, при които искат те.
                        аз лично при нови и избори няма да гласувам, защото ми е обидно.
                        Аз на втори тур ще лашна за БХ. Точно така - за БХ. Протестен вот. Да им го вкара на всички с 200.
                        Щом се правят на олигофрени, може и да се окажат такива.
                        Поне ще се внесе плана за възстановяване на ЕС, за който дори и Грую се е трогнал
                        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                          Всеки от неговата камбанария. След като ти знаем вече репертоара наизуст, и след като от него нищо друго не е произлязло, няма как да се кротнеш а??
                          Щото на мен хадвокатските пледоарийки друго ми говорят - наби се в осигурените към профит сделки в Чез и Спиди. Излезе от спиди и сега какво - дай да рутим, да наплашим клетите камили, за да се набием в "брефчето", в химчето и неохимчето. Аре не се излагай, в един цирк играем все пак
                          не съм излизал от спиди, чакам си търговото, от чез имам само електро, разпределението го махнах. неохим си купих за 20 бона, химчето е пренебрежимо малка бройка и не влиза в сметката. Да, харесвам Бреф и никога не съм го крил - може и да вляза там на промоция, ако има, ако няма - няма да вляза. От Хим едва ли ще купя отново, освен с 10-20 бона за дребна спекула (от каквито най-редонво се нашивам). Никога не съм крил и не крия какви акции имам - и не хваля дадена позиция, за д я продам, както и обратното - не пиша против някоя, за да я купува. Ето, следобяд, ако ми остане време, ще драсна два реда за брефчето. Здраве и успехи желая
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                            А предсрочните избори какво точно решават? Те са обида за хората, които гласувахме. Политиците един вид ни казват - не ни хареса какво гласувахте, дайте пак. Ама логиката трябва да е точно обратната. Политиците работят при условията, които ние сме им поставили, а не тези, при които искат те.
                            аз лично при нови и избори няма да гласувам, защото ми е обидно.
                            Ами хората видяха, че герП са колос на глинени крака - в София ги бихме за пръв път, очерта се някаква възможност за разчупване на статуквото и т.н. Хора, които не са вярвали, че има алтернатива на БХ, сега виждат, че има и други играчи. Кофтито е, че слави взе такъв процент, за който определено не е готов - няма кадри, няма потенциал, няма нищо, а нищо чудно ида е пробит отвътре, та затова се прави на болен. Искаше да е просто едно златно пръстче, а то какво стана - мани, мани.

                            Така че изборите са безалтернативни при сегашната ситуация. Всичко друго ще е фарс - който и да предложи правителство, герП ще го подкрепи на мига, уж щото са национално отговорни, а после ще ги бламират постоянно. Затова най-добре е нови избори и служебен кабинет, а това влияе е негативно на борсата, затова и не виждам особени поводи за оптимизъм
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Абсолютно си прав, а и релано погледнато, едва ли има някой, който да не иска акциите му да растат, нали Но трябв да сме и поне малко реалисти - качествените акции, т.е. тези, дето не са с кофти мажи, редовно дават дивидент, не правят увеличения на капитала през година-две и т..н. са единици на БФБ и всичките са оценени между много добре и отлично, та чак до мега дирижабли (като старопланинските). Дори сме склонни да им прощаваме разните тантиеми и т.н. От друга страна имаме и такива с огромни хартия и екселски печалби, които, пак много странно, не харесваме когато показват екселски печлби у нас (цкб, пиб, хим, ако щеш), но сме много щастливи, ако има такива в чужбина (Молдова) и особено, ако ни направят и едно увеличение на капитала - уникални мисли, просто уникални!

                              И всичко може да излезе невярно като разсъждения, ако си пил едно кафе с един чичо и той ти е казал какво ще прави или си се возил на една яхта Кор Кароли и те ти звъннат като на професионален инвеститор да ти кажат къде ще бъде следващата пиеса Халтурко, да речем. Е, тогава си позитивен и пожелаваш оптимизъм и т.н., като громиш хейтърите и ала-бала.

                              Та борим се срещу БХ-щината, ама и на БФБ сме същите - все се чака вътрешно инфо от някоя калинка - то е показтелно как преди каквото и да е новина по което и да е ликвидно дружество има съответните сделки купува/продава. А ако нямаш вътрешно инфо, си никой! Ма тук е така - искаме немски заплати, но не и немска дисциплина, а ако ни хванат, че караме с превишена скорост - 50 кинта на милиционера и сме жик-та. Ма иначе борим корупцията и сме твърде възмутени от нея. Мат'риал, баце.

                              Айде да не отплесвам - успешна седмица на всички позитивни и ракетно заредени хора!
                              Всеки от неговата камбанария. След като ти знаем вече репертоара наизуст, и след като от него нищо друго не е произлязло, няма как да се кротнеш а??
                              Щото на мен хадвокатските пледоарийки друго ми говорят - наби се в осигурените към профит сделки в Чез и Спиди. Излезе от спиди и сега какво - дай да рутим, да наплашим клетите камили, за да се набием в "брефчето", в химчето и неохимчето. Аре не се излагай, в един цирк играем все пак
                              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                АнтигерП правителство е утопия, която няма как да се реализира. Слафчу ще върне мандата на 100%, а третата партия, която и да е тя, (ДСБ, да речем, макар че БСП е по-вероятно), няма да иска подкрепа от герП или ДПС и ще се насади на пачи яйца, като я получи. ГерП ще гласуват подкрепа на всеки, за да могат да си измият ръцете с него - ситуацията е цугцванг без предсрочни, а на тях нищо не се знае...
                                А предсрочните избори какво точно решават? Те са обида за хората, които гласувахме. Политиците един вид ни казват - не ни хареса какво гласувахте, дайте пак. Ама логиката трябва да е точно обратната. Политиците работят при условията, които ние сме им поставили, а не тези, при които искат те.
                                аз лично при нови и избори няма да гласувам, защото ми е обидно.

                                Коментар

                                Working...
                                X