IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    ...Не давам интервюта от 10 години...
    Последното е било за Лари Кинг сигурно?
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      ? Какво интервю.....аз ако дам такова на борсата и ти няма да останеш....Не давам интервюта от 10 години...
      и аз за какво се напъвах да мисля въпроси

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        ? Какво интервю.....аз ако дам такова на борсата и ти няма да останеш....Не давам интервюта от 10 години...
        От тогава ли е депресията или просто се отказа да държиш микрофон ?
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Ти подготвяш ли се за интервюто?
          ? Какво интервю.....аз ако дам такова на борсата и ти няма да останеш....Не давам интервюта от 10 години...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Ако някой ИП не са напълнили кошничката ще гледаме на карти кой акции ще се разпродават....?
            Ти подготвяш ли се за интервюто?

            Коментар


            • Ако някой ИП не са напълнили кошничката ще гледаме на карти кой акции ще се разпродават....?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                а дали ще стане
                ами не знам - само се надявам!
                в банките в близките 2-3години не виждам лихви по депозитите над 5%
                Жилищата при намаляващо население, неплащащо и нарастващо циганско малцинство, при саниране на стари жилища едва ли ще носят голяма доходност

                де да знам къде ще идат 40млрд в банките, ти какви алтернативи виждаш - злато и земя?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  не съм казал приятел!
                  Важното е че парите в банките започват да парят . Естествено българина се насочва към най-познатия пристан за парите му, след банковия депозит. Тази или другата година фондовете като почнат да показват 12-15% доходност
                  а дали ще стане

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Ами Тони, то от такива приятели икономиката на България е на такова дередже. Вместо да зарява парите си в недвижим имот в град, който се слави с хубави жени, но със сигурност е с намаляващо население и потенциал, то можеше да ги завърти, да инвестира, да направи някакъв бизнес. Нима забравихте какво се случва с икономика, която се крепи на строителство, недвижими имоти и еврофондове? После не се чудете защо така и защо онака. То си ни е в кръвчицата на изстрадал и еВан народ. Наистина ТИК-ТАК. Ама за тези, които познават часовника...
                    не съм казал приятел!
                    Важното е че парите в банките започват да парят . Естествено българина се насочва към най-познатия пристан за парите му, след банковия депозит. Тази или другата година фондовете като почнат да показват 12-15% доходност

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      ей четири дни - пак почвам да се изнервям без бфб . Някаква пристрастеност ще е!!!!
                      Айде дано след Исус и БФБ да възкръсне!!!!!

                      Интересен анализ на ПФБК(е малко старичък) - големи са оптимисти за БОАРД
                      Да, аз също лекинко се изнервих без борса. Добре, че отвъд океана работят.

                      Коментар


                      • В България освен гръцките банки има и доста гръцки бизнес , но големия удар ще дойде от европейските страни които ще бъдат доста засегнати с България е отворена икономика така че 20 по 20 ги запази за черешаря , а с гърците ще е дългосрочен ефекта , явно за някои тук това в единствения избор на инвестиране единствената надежда , но само с желание не става от 5 пича и без големи инвесторти

                        Коментар


                        • Гетоф, не всички са хазартни типове като нас

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            близък за мен човек вчера ми каза че купува поредния апартамент в Плевен, за да не стояли парите на 1% депозит!!!! ТИК-ТАК, ТИК-ТАК!!!
                            Ами Тони, то от такива приятели икономиката на България е на такова дередже. Вместо да зарява парите си в недвижим имот в град, който се слави с хубави жени, но със сигурност е с намаляващо население и потенциал, то можеше да ги завърти, да инвестира, да направи някакъв бизнес. Нима забравихте какво се случва с икономика, която се крепи на строителство, недвижими имоти и еврофондове? После не се чудете защо така и защо онака. То си ни е в кръвчицата на изстрадал и еВан народ. Наистина ТИК-ТАК. Ама за тези, които познават часовника...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              не е чак анализ, а просто кратък поглед върху няколко интересни за тях компании!

                              Заповядай
                              Мерси Тони,
                              Аз току що се регистрирах в сайте и ги достъпвам.

                              Мерси за линка
                              Veni, Vidi, Vici

                              Коментар


                              • близък за мен човек вчера ми каза че купува поредния апартамент в Плевен, за да не стояли парите на 1% депозит!!!! ТИК-ТАК, ТИК-ТАК!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X